AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. február 9.

Legelső alapozóim egyike, már elég régóta van a piacon, és ezt kell mondanom, hogy nem rossz :) Zsíros bőrön elég jól műxik, illetve sokfajta árnyalatban kapható. Az opal rose színt használtam, és maximálisan ment a bőrömhöz. Ár-érték arányban teljesen megfelel. Fedése jó, egy rétegben is sokat takar.
A pattanásokon viszont nem segített, és azért nem veszem már újra, mert ott van benne az a fránya parabén :S

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum
2016. február 9.

A thermosat télen ezt a fajtát nyáron használom. Már lassan egy éve használom ezt a két terméket, és én személyszerint meg vagyok vele elégedve, sokat javított a narancsbőrömön, már alig látható. Azonnali következtetéseket ne vonjatok le, mert tényleg, ahhoz, hogy hasson rendszeresen használni kell (nekem kb 2 tubus elfogyasztása után jött az eredmény) meg ugye mellette azért érdemes figyelni a folyadékbevitelre is!

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2016. február 9.

Nem rossz, enyhítette a narancsbőrömet, már pár hónapja használom és mérföldekkel jobb a bőröm mint volt. Égetni kicsit éget, meg utána kicsit viszket is :S De kibírható, és a bőrömet nem pirosította ki. Télen ezt, nyáron a hűsítős verzióját használom!

Kallos Prestige Professzionális Hajlakk

Kallos Prestige Professzionális Hajlakk
2016. február 9.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. 1000Ftért szoktam venni egy nagy tubust, ami sokáig elég. Tényleg az a klasszikus fodrászhajlakk illatú, de nekem bejön, ezt használom már évek óta nekem bevált! :)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. február 8.

Elhasználtam, hogy ne menjen kárban, de nem veszem újra. A legvilágosabb szín is sötétnek bizonyult. A fedése tényleg jó, de az én zsíros bőrömet még zsíorsabbá tettte, hamarabb átfénylett mint más alapozóknál, és nagyon nehéz érzetet adott a bőrömnek. A Vichy Dermablend alapozója mérföldekkel jobban teljesített nálam.

Bioderma Sébium AKN

Bioderma Sébium AKN
2016. február 8.

Uhh, ez egy borzadály volt. Nekem teljes pénzkidobás. Felkenés után úgy csípett, hogy a szemem is könnybe lábadt, és igazából nem szívódik be, hanem így rászárad a bőrre. Egyszer használtam mindössze, mert a csípés még csak hagyján, de ki is pirosodott a bőröm tőle rendesen, úgyhogy ahogy megvettem el is ajándkoztam....

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. február 7.

Nos vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, eleinte csökkentette a pattanásokat, de utána valahogy nem, lehet, hogy a bőröm megszokta, vagy nem tudom. Smineklni nagyon jó rá, én sminkalapnak tökéletesnek tartom. Viszont a mattító hatását annyira nem láttam, mert ugyanúgy átfénylett 3 óra múlva, mint a legtöbb krém után, de mégis úgy éreztem, hogy szárította azért a bőrömet, vagyis nem éreztem elég hidratáltnak, de ettől független átfénylett a smink alatta ugyanúgy :S Elképzelhetőnek tartom, hogy nagyon kiszárította a bőrt, és ugye erre a faggyúmirigyek még több faggyút termeltek, hogy kompenzálják. Vigyázni kell, a zsíros bőrt se szabad nagyon kiszárítani, mert akkor a bőr kompenzál, és még többet termel, ami nálam is megtörtént, ezt egy bőrgyógyász is elmondta nekem anno, hogy vigyázzak ne szárítsam nagyon a bőrömet hiába zsíros, mert egy idő után csak rosszabb lesz.. Emiatt úgy használom hogy hidratáló krémre kenek fel egy vékony réteget ebből, mert tényleg nagyon szépen lehet dolgozni rajta a sminkkel. Sminkapalnak ötös, de pattanastalanítónak és mattítónak 3-as, így 4-est kapott tőlem.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2016. február 6.

Bátran ajánlom mindenkinek, ár -érték arányban a legjobb hajvégápoló!!! A sprőd száraz hajamat, akár szárazon akár vizesen felkenve maximálisan lágyítja és kezelhetőve teszi.

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2016. február 6.

Meg vagyok vele elégedve, a tördezést teljesen nem szünteti meg ugyan, de azért mégsem lesz annyi, mint nélküle. Ár- érték arányban kicsit drágának tartom :S Olcsóbban is vannak hasonló jó hatású hajvégápolók, pl a Kallosnak, ami van tudja ugyanezt, és ennek az árnak a töredékéért:S

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló
2016. február 6.

Ár- érték arányban a legjobb sarokápoló, magasan veri a nála jóval drágább agyonreklámozott sarokápolókat!!!