Alix

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2019. január 27.

Bőrgyógyász ajánlotta a páromnak.A folyton “hóhullásos” fejbőr problémája nyomtalanul elmúlt, egy db korpát nem
láttam azóta az ingén.Én is ezt használom olyankor, ha kezd korpás-viszketős lenni a fejbőröm.Ajánlottam már kolléganőknek is.

L'Oreal Paris Stylista Hajdúsító Spray #Bighair

L'Oreal Paris Stylista Hajdúsító Spray #Bighair
2019. január 27.

Alapvetően dús,rövid bob frizurám van, így inkább csak egy jó minőségű,kellemes illatú lakkot kerestem.Meglepve konstatáltam, mintha a hajlakk kiment volna a divatból, kb ötször olyan választék volt száraz samponból, mint lakkból...Így választottam ki ezt, de nekem rendben van.

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2019. január 25.

Nőies,kifinomult illat,amolyan igazi “beburkol,körbevesz” érzésem van tőle.Egy olyan nő illata,aki tudja,mit szeretne az élettől,de nem harccal próbálja elérni,hanem ésszel és szívvel.Bizalmat sugall,komfortos.Nem a csábító nőci illata,legalábbis nem a nyíltan és provokatívan csábítóé,hanem inkább a titokzatosé,aki nem mutatja meg magát rögtön,de felébreszti az érdeklődést.

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2018. december 21.

Két színt is használok, egy meggypirosat és egy mély, sötét bordót.Nagyon jó a fedése, az alapból hullámos-csíkos, vitaminhiányos körmömön is.Tartós, pedig főzök-mosogatok, meg verem a klaviatúrát rendesen.

aussie Wash + Blow Kool Kiwi Berry Szárazsampon

aussie Wash + Blow Kool Kiwi Berry Szárazsampon
2018. november 7.

Klasszisokkal jobb,mint a fehér porfelhőt fújó Baptiste és társai.Nekem nagyon sötét a hajam,és ettől nem lesz matt.Igen,max 1-2 napig hosszabbítja meg az időt a következő hajmosásig,de hát mindegyik szárazsamponnak ez a funkciója,nem?Az illata nekem fel sem tűnt,pedig érzékeny az orrom.
Jó tartást ad a frizurának,nem lapul-de mondjuk nekem sűrű és erős a hajam,soha nincs ilyen problémám.

Max Factor Colour Elixir Lip Cushion

Max Factor Colour Elixir Lip Cushion
2018. november 5.

Tökéletes:kellemes érzés viselni,hidratál,nem ragad,diszkrét kellemes illatú,számomra a színe (Shine in glam) is telitalálat.Egyedül az ára lehetne barátibb.

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2018. szeptember 15.

Könnyű felvinni, kellemes viselet, finom málna illat, korrekt tartósság.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. szeptember 15.

Ami bevillan róla:nyolcvanas évek, a dauervíz szaga egy fodrászatban, olcsó műszálas ruhák, olcsó nők, izzadságszag.

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2018. szeptember 9.

Nekem valamiért mustárra emlékeztet az illata,és csíp is...

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs
2018. augusztus 24.

Rajtam működik.Tartós,egyenletes,és kényelmes viselet.