Alix

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam
2021. október 13.

Kellemes viselet, kicsit még hidratalás is,szép, természetesen csillogó hatású az eredmény.Dúsító hatásról nem tudok nyilatkozni, eredendően természetes, “húsos” szám van.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2021. október 13.

Nem értem a hype-ot.A Satin vonalból a Faux-ot kezdtem használni, de egy kevesebb, mint fele ennyibe kerülő drogériás rúzs is tudja ugyanezt.Engem nagyon szárít, nem túl kényelmes viselet, a számat “előhidratálva” is beleül a ráncokba, és nem különösebben tartós.
Mondjuk, a tokja minőségi és szép:-)

Diadermine Lift+ Super Filler Éjszakai Krém

Diadermine Lift+ Super Filler Éjszakai Krém
2021. január 31.

Eddigi legjobb éjszakai krémem.(Mondjuk, luxus kencéket még nem használtam:-))Sűrű krém, de szuperül felszívódik, engem egyáltalán nem zsírosít.A nappali krémem is egy Diadermine, és amióta ezt a kombót használom, nem jön elő a viszketős-hámlós ekcéma szerű irritáció a szemöldökömnél, és simábbnak, tónusosabbnak érzem a bőröm.

Yves Rocher A L'argan & A La Rose Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher A L'argan & A La Rose Hab- és Tusfürdő
2021. január 31.

Ajándékba kaptam, párommal együtt nagyon szeretjük az illatát.

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél
2021. január 31.

Anélkül vettem meg a Rossmann-ban, hogy az itteni véleményeket olvastam volna.Kicsit hezitáltam, mert a magas árához nem túl vonzó illat párosult, de a kínálatban csak ennek az összetevői közt nem szerepelt a Sodium Laureth Sulfat, így adtam neki egy esélyt.Eddig úgy érzem, jól tettem.Menstruáció után gyakran szoktam viszketést, irritációt érezni, de most komfortosabban érzem magam.Az illata ugyan engem valami 80-as évekbeli Velmetina samponra emlékeztet, de megbocsátom neki, ha egyébként működik.

Artdeco Cream Rouge For Cheeks & Lips

Artdeco Cream Rouge For Cheeks & Lips
2020. október 8.

Évekkel ezelőtt vettem, és most újra felfedeztem. Nagyon tetszik, valahol átmenet a szájfény és a rúzs közt, és iszonyat kellemes az állaga. Nagyon természetes hatású. Pirosítónak, arcra kenve is klassz. Újra beleszerettem. A 320-as árnyalat van meg, ami az a lilás-rózsaszínes, természetes szín, ami nagyon ritka, és amit mindig keresek a nude rúzsokban- de helyette általában túl barackos, túl rózsaszín vagy túl barnás árnyalatot kapok. No, ez viszont tökéletes, passzol a tél típusú színeimhez.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2020. szeptember 12.

The one and only...
Sokszor vettem már újra, semmi nem tud versenyezni vele,Nemcsa ár-érték arányban jó, hanem abszolút értékben, minőségben veri a többszörösébe kerülő tusokat.Egyszerű vele dolgozni.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. szeptember 12.

Hirtelenjében 3 árnyalatot is vettem rövid időn belül:Ladylike,Not just a pretty face és Eternal optimist.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok velük.A karanténosdiban ötször annyi időt töltök mosogatással,edénysúrolással,zöldségpucolással mint egyébként,és még egy fémdörzsis lábos súrolás sem viseli meg-ez minden más lakkot ki szokott nyírni.
Épp kezdtem lejönni a körömlakk függőségről,de ez most szerelem.
Update: az elmúlt hónapokban nőtt a gyűjtemény, és változatlanul elégedett vagyok.Leégett tepsi fémdörzsis súrolása, erkély takarítás, ablakmosás, főzés-mosogatás meg sem kottyan neki.Russian Roulette és Go Go Geisha a legkedvencebb színeim, de most ősszel elcsábultam az Angora Cardira is.Fél éve home office-ban nyomom, a Teams beszélgetéseken nem látszik a körmöm, de legalább nekem tetszik:-)

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2020. június 14.

Kvázi véletlen vettem az első dobozzal még a karantén időszak elején, mikor a nagy betárazások időszaka volt.Nekem mumusom hogy egyszer majd nem telik vagy nem lesz lehetőségem borotvát meg hajfestéket venni, és őszhajú szőrös jeti lesz belőlem..Itthon vettem észre, hogy ez bozony ecsetes-edényes megoldás, nem a “csőrös” flakon amit lustaságból használni szoktam.Szerencsére volt ecsetem itthon.Az eredménnyel pedig annyira elégedett voltam, hogy azóta csak ezt veszem.(Korai őszülést örököltem, és mivel az eredeti hajszínem szinte fekete, gyakran kell festenem.) Sokéves rutinos hajfestőként tudtam, hogy nem a sötétbarna meg mindenféle fantázianevű barnák közt kell keresgélnem, hanem valami sötét-vagy középszőkét, akkor lesz olyan barna árnyalata a hajamnak, amit szeretnék.Kiválóan működik a festék.Aki szenved aztal, hogy túl sötét lesz a festéktől a haja, próbálja ki, hogy csak a tövére viszi fel a festéket, és 30 percig hagyja, majd lemossa.Ha csak pár árnyalat a különbség az eredeti haj meg a festett szín közt, elég ha annyi festék jut a hajvégre ami lemosás közben oda jut.Én régen türelmetlen voltam, ráhúztam a teljes hajamra a festéket egyből (nemcsak a tőre, es csak utána a többire), ezért a sok festékrétegtől szinte fekete volt a hajam, hiába barnákkal festettem.
Egy szó, mint száz:ha barnát akarsz, válassz sötét-vagy középszőke festéket, és utánfestésnél csak a tőre húzd rá.

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával
2020. április 24.

Ár-érték arányban szuper. Jól beszívódik, kellemes "tisztaság illata" van, és az én bőrömmel a drágább testápolók sem tudtak csodát tenni- úgyhogy ez bőven megfelel.