alizee

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lattafa Raghba

Lattafa Raghba
2021. április 24.

nagyon sokat olvasgattam mielőtt megrendeltem, sokan nem azt kapták amire számítottak, úgyhogy megpróbáltam nem túl nagy reményeket fűzni hozzá, pedig nagyon izgatta a fantáziámat. ellenben úgy bontottam ki a csodás dobozát mint kisgyerek a karácsonyi ajándékát, és első szaglásra szerelem lett. lehet szerencsés vagyok, de minden átjön ebben az illatban, füstös, édes de nem émelyítő, pont annyi oud amennyit elviselek, fás, száraz, tökéletes hűvösebb időre (20 fok alatt). tartóssága a bőrömön 5-6 óra, viszont nem fullasztó, de az adagolásra azért figyelnék mert frissen fújva vegyi fegyver, úgyhogy napi 1x frissítést igényel. egyszerűen imádom! és azon gondolkodom, hogy már most beszerzek még egy üveggel biztos ami biztos :)

Issey Miyake L'Eau de Issey

Issey Miyake L'Eau de Issey
2021. március 12.

ez egy nagyon szép illat, és annyira bírom amikor az üveg tartalma megegyezik a dizájnnal. hülyeség lehet, de itt ez annyira igaz, letisztult, modern, virágos tisztaságillat. friss és ropogós, elegáns de bármikor viselhető. tavaszra/nyárra muszáj lesz beszereznem egy nagyüvegest mert szerelembe estem. fragin amúgy azt írták, hogy hasonlít CK escape-jéhez ami abszolút igaz, bár az a bőrömön fűszeresebb, gyümölcsösebb (sárgadinnye) kicsit karcosabb. ez kicsit visszafogottabb és virágosabb. a tartóssága tényleg szuper, remélem melegebb időben is hasonlóan muzsikál majd.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. január 14.

több mint két hónapja használom esténként, volt, hogy minden nap de volt, hogy csak kétnaponta. nagyon hamar beissza a bőröm és utána kellemes hidratált érzetet ad, viszont körülbelül ennyi a pozitívuma. kifejezetten a kis hegek halványítására, pórusok minimalizálására vettem ennek ellenére semmi változást nem tapasztaltam, illetve de, sajnos több lett a mitesszer az arcomon amit már az első használat után észrevettem, de próbáltam kitartó maradni hátha ez csak kezdetleges. hát nem, örültem volna ha beválik...

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2020. október 20.

először is: nem habzik, nem is értem miért írják rá bár ez nem von le az értékéből. nekem kicsik benne a szemcsék és úgy gondoltam, hogy nem is fog jól tisztítani de tévedtem, nagyon friss és üde utána az arcbőröm, szinte fellélegzik.
viszont két dolog zavar, túl folyékony az állaga, vigyázni kell a kinyomásnál mert el lehet pazarolni hamar, másrészt ennyi parfüm teljesen felesleges bele.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2020. október 10.

értem miért szeretik ennyien ezt a parfümöt. a kókusz miatt ugyanúgy viselhető melegebb időben is mert kicsit szárazabb friss-kókuszos arcát mutatja, mint hideg időben amikor egy bújós krémes kókuszos illat lesz. hiába a kókusz köré épül fel az illat, mégsem émelyítően édes, szépen harmonizál a pézsmával, a fűszerekkel. szerintem egy kicsit több borsot elviselne, az extra magasságokba repítené a parfümöt de ez csak az én véleményem. komfortillat, de jó értelemben amikor az ember nem akar nagyon kitűnni de mégis valami kedves, körbeölelő finom édességre vágyik

Kallos Spa Ultrakönnyű Testápoló Brazil Narancsolajjal

Kallos Spa Ultrakönnyű Testápoló Brazil Narancsolajjal
2020. augusztus 14.

ez tényleg ultrakönnyű, pont ahogy írja, olyannyira, hogy nagyon kell vigyázni a tubusból kinyomásnál mert ömlik ám belőle mint a niagara. ennek ellenére nagyon szuper kis nyár végi testápoló, annak ellenére, hogy könnyű jól hidratál és az illata is nagyon finom narancsos, olyan nyárból-őszbe átmenet. a hidegebb időben ez kevés lesz, de addig úgy is elhasználom.

Calvin Klein Escape

Calvin Klein Escape
2020. augusztus 14.

szerintem én tényleg fordítva vagyok bekötve mert ahogy meghallom, hogy túl retro-túl fura-túl ellentmondásos valami nekem azonnal kell. így voltam ezzel is és mégis együtt töltjük a nyarat és jobb társam nem is lehetne ezekben az undorítóan meleg hetekben(hónapokban)! annyi minden található benne, nem is tudok egyvalamit kiemelni, igen talán a sárgadinnye de valami szúrós, ropogós fűszerrel együtt. talán a koriander, szegfűszeg?! mittudomén. a gyöngyvirágot érzem benne amivel általában ki lehet üldözni a világból de itt nagyon szépen harmonizál a többivel.
imádom, reggelente úgy hat mint egy espresso löket. a tartóssága meg egy teljes nap, hajra fújva pedig 2+.

Balea Volumennövelő Sampon Vékonyszálú, Tartás Nélküli Hajra, Bogyós Gyümölcs Illattal

2020. július 14.

utazáshoz vásároltam, csak gyorsan lekaptam a polcról, mivel a márka tusfürdőit kedvelem gondoltam a samponjaik sem lehetnek túl rosszak. tévedtem, borzalmas. kevés a habja és már hajmosás közben olyan rossz vele megmosni a hajamat, kiszárítja, csomósítja az amúgy igen vékony szálú hajamat, volumen amit igér az nincs.

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2020. július 12.

múlt héten a 35 fokban próbáltam ki a balatoni naptól kitikkadt arcbőrömön, tény és való, hogy nagyon jól esett feltenni. a csomagoláson írt 15-20 (?) perc helyett fél órát hagytam rajta miért ne alapon, bár már elég kényelmetlen volt a végére. maga a maszk túl nagy, levagdosni nem volt kedvem és olyan sok anyagot tartalmaz, hogy a végén ki lehet még csavarni belőle a jóságot. a kiszáradt bőrömet úgy-ahogy feltöltötte de utána még azért feldobtam a megszokott olajomat. kellemes de igazándiból ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg szerintem.

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcradír

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcradír
2020. június 5.

az illata kifejezetten tetszik, olyan megnyugtató. viszont nekem ez olyan semmilyen termék, nem érzem tisztábbnak/frissebbnek utána a bőrömet, hidratáltnak igen de ez elméletileg egy arcradír és az én arcbőrömnek túúúl finomak benne a szemcsék, használat közben szinte alig érzem. utána egy olajos réteg marad az arcon mintha már bekentem volna hidratálóval.