AlizPeter

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Inkey List Omega Water Cream

The Inkey List Omega Water Cream
2024. június 17.

Közepes. Vízhiányos a bőröm és nem érzem H mélyen hidratalna inkább csak a felszínen. Felkenem akkor még elég olajosnak néz ki a bőröm utánna beszivodik de egy enyhe ragacsossagot hagy nemsokra rá meg kifenylik a bőröm alatta ugyh ja😂 amúgy nem irritál személy szerint a niacinamid helyett hiányzik a hyaluronsav belőle, nem szeretek külön szérumot használni. Ja és elég sokat kell belőle kenni ugyh gyorsan fogy és nehéz eldolgozni nem siklik hanem akadozva kenodik elég idegesítő nem szeretem nyuzni a bőröm. Most hogy így vissza olvasom amit írtam inkább 2 csillag.

The Inkey List Hyaluronic Acid Cleanser

The Inkey List Hyaluronic Acid Cleanser
2024. június 17.

Tetszik ez a lemosó benne van a Top lemosoim között bátran lehet használni érzékeny vízhiányos zsíros bőrre. Kicsi a kiszerelés nemtudom meddig lesz elég lehet H ujravevos lesz.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2024. június 17.

Régen kipróbáltam úgy emlékszem hogy szárított annyira nem nyerte el a tetszesem a hab verziója jobban tetszik.

Balea Med Ultra Sensitive Barriereschutz Creme

Balea Med Ultra Sensitive Barriereschutz Creme
2024. június 9.

Nem rossz krém az én zsíros bőrömnek sok és valahogy egész nap érzem hogy rajtam van. Jól beszivodik hidratal egynek elmegy.

Balea Beauty Expert UV-Protection Fluid LSF50

Balea Beauty Expert UV-Protection Fluid LSF50
2024. június 8.

Tetszik hogy alkohol és parfüm mentes, de felkenes után hagy ilyen filmszerű réteget. Amúgy szépen beszivodik nem látszik H az arcon van de a zsíros bőröm kifenylik tőle. Nem veszem újra még mindig keresem a megfelelő fenyvedot.

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2024. május 30.

Megvettem annak ellenére hogy láttam alkoholt és parfümöt tartalmaz. Nem bántam meg H kipróbáltam úgy viselkedik mint a Neutrogena, de enyhe viszketést érzek utána sajnos. Ha véletlen előáll a Balea egy ugyanilyen parfüm és alkohol mentes változattal biztos kipróbálnám azt is.

Neutrogena Hydro Boost Hidratáló Gél

Neutrogena Hydro Boost Hidratáló Gél
2024. május 30.

Nagyon jól esik a bőrömnek ez a krém felfrissit ez az én bortipusomnak való zsíros, vízhiányos. Kar H tartalmaz parfümöt de így is jó!

Neutrogena Hydro Boost Gél-Krém

Neutrogena Hydro Boost Gél-Krém
2024. május 30.

Jó kis krém de a megújult verziója testesebb ugyh a zsíros bőröm kifenylik tőle ez a réginél nem így volt. Amúgy könnyen szetoszlathato semmi bajom nincs vele de az isopropyl palmitatot kihagyhattak volna ebből is látszik hogy ezt a száraz bortipusra szánták.

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2024. május 29.

Én igazából arckremnek próbáltam ki, mert a balea aqua gél krém tele van parfummel meg alkohollal ez a szemkornyekapolo pedig nincs. Nem igazán vált be hidratáló hatása kevés és nem is olyan komfortos a bőrön inkább húzódó érzés meg a szemem környékén pláne ugyh nem ujravevos.

Neutrogena Anti Pickel Feuchtigkeitsgel

Neutrogena Anti Pickel Feuchtigkeitsgel
2024. április 17.

Én a pattanasaimra kenem csak nem az egész arcomra. Gyulladt pattikon segít pár nap alatt elmúlik, a patti utáni hegekre is használom ott még nem látok változást. Állaga kellemes geles, illatmentes.