AlizPeter

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Baby Babasampon

Johnson's Baby Babasampon
2020. június 14.

Volt egy idoszakom mikor rakattantam h csak baba termekeket fogok hasznalni. Sajnos kiderult h nem valok nekem. De mind kozul amiket probaltam a johnson's baby marka volt a legjobb. Ez a sampon is jo volt, nem szaritott es nem tisztitott olyan csikorgosra mint a tobbi kellemes volt hasznalni. 😊

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. június 14.

Nagy csalodas! Pattanas utani foltok ugyanugy megmaradnak. Pattanasok ugyanugy kiujulnak nekem nem csinalt semmit. Mattito hatasa van egy ideig eleg gyorsan kifenyesedik a borom a hasznalatakor. Konnyen kenheto hamar beszivodik eleinte hidratal de ugy a nap vegere erzem h nem jo a boromnek kicsit szarit. Azert elhasznaltam de nem veszem ujra.

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon
2020. június 4.

Nekem nem valt be, igaz h csak egyszer hasznaltam samponkent de nagyon szaritott, nem tetszett a vegeredmeny. Elhasznaltam tusfurdo kent de ugy sem jott be mintha nem tisztitott volna elegge. Intenziv gyogynovenyes illata van. Hozzateszem h a baba cuccok nekem amugy sem szuperalnak nemtudom miert, kiveve a johnsons babyt azzal nem volt semmi problemam.

Accentra Kosmetik Donut Worry Hand & Nail Cream

Accentra Kosmetik Donut Worry Hand & Nail Cream
2020. június 4.

A cuki csomagolasa vegett vettem meg nem birtam otthagyni... Nekem bejott gyorsan beszivodik jol hidratal szeretem az illatat😊

Spilanthox Therapy Ultra Rich Eye Lifting Fluid

Spilanthox Therapy Ultra Rich Eye Lifting Fluid
2020. június 4.

Nehezen szivodik be ezert csak estere hasznalom. Amugy hidratal, lehet h nagyon szaraz szemkornyekre hatasos. En nem veszem ujra. Arahoz kepest nem jott be.

Ebelin Professional Gesichtspeeling + Massagepad

Ebelin Professional Gesichtspeeling + Massagepad
2020. május 5.

Arc tisztítás szempontjából vettem meg. Pattanásos boromre nem bírtam használni mert fájt. Nem tisztította meg jobban az arcom mint ha kézzel mostam volna ugyh kidobtam.

Schauma Paradise Summer Care Sampon

Schauma Paradise Summer Care Sampon
2020. május 5.

Pont elfogyott a samponom és beugrottam a boltba venni egyet hát ennek tetszett a legjobban az illata és megvettem. Sajnos második használat után kidobtam mert korpasodni kezdtem tőle. De nem az első schauma samponom amitől korpasodok ugyh azóta nem is vásárolom a terméket. Valami van bennük ami nekem nem passzol. Másnak attól még jó lehet.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2020. május 5.

Tényleg gondorit! Nekem vékony szálú zsirosodasra hajlamos hajam van(hullámos felé) szóval nekem kicsit elnehezitette a hajszálakat de nagyon megpuhitsa és gondoriti a hajat szép loknikat csinál és az illata is tetszik. Ritka jó cucc sztem :D

Scholl Kenőcs Repedezett Sarokra

Scholl Kenőcs Repedezett Sarokra
2020. május 5.

Láthatóan hidratál jól működik. Annyi h a már elhalt bőrrel nem kezdett semmit de ha előtte kicsit megreszelem a sarkam és utánna bekenem nagyon puha és szép lesz a sarkam.

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal
2020. május 5.

Szépen lereszeli az elhalt bőrt. Csak nagyon gyenge szegény, sokáig tart még látható változást érek el vele. Gyorsan kopnak a gyémántok rajta. De amúgy korrekt nem rossz.