alizv

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2017. április 6.

Ha valakinek szinte tökéletesen telt szemöldöke van/csak fixálni szeretne, annak tökéletes, de önmagában egy nem dús szemöldökű egyénnek (mint nekem) ez édeskevés. Reggeli rohanásra szántam, mikor nincs időm másra, de szinte semmit nem színez vagy dúsít, így inkább rászánom a ceruzával az időt mindig. Nekem pénzkidobás volt.

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2017. március 19.

Nemhiába, hogy mindenki ódákat zeng erről a palettáról. Én általában mixelni szoktam a színeket, minden kombinációval elégedett vagyok. A krémes állagút pedig "primer"-ként szoktam használni a többi szín alá, olyankor még a napot is én vakítom meg, és nem fordítva! :D A lényeg, hogyha visszafogott highlightert szeretnétek, nem ezt ajánlom, de más ok nem is lehet az elmulasztására, nagyon megéri!

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2016. november 26.

Igazi álom. Gyönyörűszép színei vannak a palettának, igazán minőségi a formulájuk, olyan a tapintásuk mint a selyemnek. Szinte a végtelenségig lehet velük fantáziálni, mert rengetegféle smink kreálható velük, és bárhova/bármeddig gondolkodhatok vele, mert szemhéjalappal az én szuper olajos szemhéjamon is ottmarad! Mindenképp ajánlom, ha valaki meg akarja magát lepni egy -ugyan drága- de sohamegnembánható ajándékkal. :)

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2016. szeptember 30.

Erre az alapozóra tényleg csak egy szó van: tökéletes!!!!
Nem is tudom, mivel kezdjem az ömlengést. A színe abszolút megegyezik a bőrömmel, még úgy is, hogy neten rendeltem (iparfümérián 3000 forint alatt volt, nagyon jó ár szerintem) és vagy 3 órán keresztül sakkoztam a színek között, mivel nem akartam feleslegesen pénzt kiadni.
Én sminkszivaccsal viszem fel, nagyon nagyon szépen el lehet dolgozni vele, bár azt megjegyezném, hogy elég nehéz kimosni belőle az alapozót, valamiért olyan a textúrája.
Nekem a kombinált bőrömhöz mindig iszonyat nehéz volt bármit is találni, amivel a fejem 2 óra után nem néz ki úgy, mintha olajban fürödtem volna, de ez valami csoda, 7-8 óra után is csak minimálisan zsírosodik a bőröm, igaz, fixáló púdert is használok, no de az sosem volt nagy segítség, ha nincs mellette jó alapozó termék.
Ami nekem a másik nagyon fontos dolog volt, hogy ne legyen észrevehető érzete annak, hogy viselek bármit is az arcomon, mert ha valamit, akkor a maszkhatást utálom. De ennél semmi ilyesmi nincsen, fel sem tűnik, hogy van rajtam.
Az egyetlen, ami negatívum, hogy nekem nem a pumpás verzió érkezett meg, így ez kicsit megnehezíti a felvitelt, de emiatt eszemben sincs levonni csillagot, a termék ugyanolyan jó, és nagyon remélem, hogy a telet is ennyire jól bírni fogja.
Lényegében leírtam ugyanazt, amit az előttem szóló, csak sokkal hosszabban, de hát ami jó, az jó.:) Abszolút ajánlom!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. július 19.

Legjobb ajakápolóm! Nagyon jól hidratál, télen használom sokat, de nyáron is szoktam alkalmanként. Nekem semmi bajom a hűsítő, bizsergető érzéssel, éjszakára kenem fel mindig, akkor tökéletes. :)

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face
2016. július 6.

Ez az első highlighterem, szóval nincs nagy összehasonlítási alapom, de gyönyörű színe van! Én a barnás+fehéres részét egybe szoktam keverni, úgy a legjobb a bőröm színéhez. Az egyetlen kivetnivalóm a tartóssága, mert maximum 5-6 órát bír, napközben pedig nem szoktam sminket igazítani, ezért az ujjammal viszem fel, és később ecsettel eldolgozom, így tovább a helyén marad.

Terra Naturi Bronzos Púder Duo

Terra Naturi Bronzos Púder Duo
2016. július 6.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót, meglepően tartós, szép árnyalatot kölcsönöz az arcomnak, és az illata is finom. :) Kicsit vigyázni kell vele, mert elég könnyen túlzásba lehet vinni a bronzosítást vele, de egy kis odafigyeléssel egy nagyon jó kis terméket kapunk!

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2016. július 4.

A 38-as árnyalat van meg, és szerintem szépen belenyúltam a szerencsétlen halmazba, mert mikor nagy boldogan felkentem, mondván hogy gyönyörű színe van, rendesen megijedtem magamtól. Az összes létező egyenletlenséget kiemelte az ajkaimon, a színe nem is hasonlított ahhoz, ahogy maga a rúzs hirdeti magát. Az illatán kívül nem sok jót tudok mondani róla.

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder
2016. július 4.

Kedvezményes áron jutottam hozzá, még így sem érte meg, nem mattít, de az arcomon ott marad az érzete. Számomra ez pénzkidobás volt.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2016. július 3.

Szép színe van, lehet rétegezni is világosabbról sötétebb árnyalatra, viszont rejtett, olajos szemhéj mellett egyáltalán nem tartós. Kizárólag szemhéjpúder alappal tudom használni, így nekem nagyon nem ért meg ennyi pénzt.