allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

dr. Organic Gránátalma Tusfürdő

dr. Organic Gránátalma Tusfürdő
2022. március 4.

Nagyon rossz tusfürdő, ennyi pénzért meg végképp. Furcsa az illata, vizes az állaga, és kimondhatatlan mértékben szárítja a bőrt.

Jordan Green Clean Fogkrém

Jordan Green Clean Fogkrém
2022. március 4.

Nem nagyon volt még ennél rosszabb fogkrémem. Egyáltalán nem habzik, szerintem nem is tisztít rendesen, az íze is csak minimálisan mentolos, semmi frissítő hatást nem érzek fogmosás után. Alig várom, hogy elfogyjon...

Lush Love Parfüm

Lush Love Parfüm
2021. január 7.

Ez egy kivételes illat. Nagyon különlegesen ötvöződik benne a fahéj melegsége és fűszeressége az alma zamatával, mely roppanós-friss, és pitésen meleg is egyszerre. Mindennek a citromfű frissessége ad alapot, mely a kifújástól kezdve végig dominánsan jelent van. Igazi négy évszakos csodaillat a különlegességeket kedvelőknek.

Lush Dirty Springwash Tusfürdő

Lush Dirty Springwash Tusfürdő
2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem a Lush Dirty parfüm illatát, az egyik kedvenc nyári illatom, és ez a tusfürdő ugyanazt az illatélményt adja. Gyógynövényes, mentás, frissítő illatkompozíció. Géles az állaga, de mégsem szárítja a bőrt, inkább mintha kicsit hidratálná... Az illat zuhanyzás után nem marad meg a bőrön, és az ára is horror kategória, ezért csak 4 csillag, de ha karácsonykor sikerül lecsapnom egy olyan ajándékdobozra féláron, amiben van ilyen tusi, biztos hogy meg fogom újra venni.

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém
2020. szeptember 26.

Kicsit zsírosabb textúrájú, de nagyon jól hidratáló krém. Már két hét használat után halványodtak a pigmentfoltjaim. A nappali párjával szuper kombináció.

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. szeptember 24.

Egy hónap használat után szemmel láthatóan halványította a pigmentfoltjaimat. Könnyű állagú, jól hidratáló, kellemes krém. Külön plusz pont a fényvédelemért, és a praktikus pumpás kiszerelésért. Azt nyújtja, amit ígér, tehát megtaláltam a tökéletes arckrémet pigmentfoltos bőrre. Biztos újra fogom vásárolni.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2020. június 21.

Amióta ezt használom heti 1-2 alkalommal, és kitapasztaltam, hogy kell alkalmazni, nem kell félnem a hónaljfoltoktól, nem nedvesedik át a pólómmal együtt a pulcsim is minden nap, száraz (!!!) marad a hónaljam. Szuper termék, nekem csak ez vált be. Viszont nagyon fontos: minimum 2 napja borotvált, frissen mosott, csontszárazra törölt, hónaljra szabad csak felvinni, mert máskülönben nagyon csíp, fáj és kimarja a bőrt. Viszont ha betartja az ember a játékszabályokat, nagyon jól működik, és egy csodaszer, az ára pedig abszolút elérhető.

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz
2020. április 28.

Nekem ez a termék teljesen bevált. Nem hagy ragacsos érzetet, mint a Garnier, frissnek érzem utána az arcom, szépen letisztít minden szennyeződést és sminket, és nincs zavaró illatanyag benne. Újra fogom venni.

Perl Weiss Shine On Kókusz-Menta Fogkrém

Perl Weiss Shine On Kókusz-Menta Fogkrém
2020. április 25.

Elektromos fogkefével használom, és nekem bevált. Már csak az íze miatt is, ami egyszerűen mennyei. Alig habzik, ami számomra pozitív, az íze pedig selymes kókusz, amit imádok.

Sanytol Antibakteriális Folyékony Szappan

Sanytol Antibakteriális Folyékony Szappan
2020. április 25.

Egy teljesen átlagos, kellemesen édeskés illatú folyékony szappan, ami még most, hogy 5x gyakrabban mosok kezet, sem szárította a kezem. Azt sajnos nem tudom, hogy mennyiben hatékonyabb, mint egy sima szappan attól a tulajdonságától, hogy antibakteriális...