Best of Beauty 2019

allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Dirty Parfüm

Lush Dirty Parfüm
2019. május 7.

Mennyei tisztaságillat, és rendkívül tartós. A menta és a gyógynövények kifinomult keveréke. A Lush boltban fújtam be a csuklóm vele, teljesen random, és el is felejtettem teljesen. Majd hazatérvén egész nap, aztán zuhanyzás után este, és reggel is éreztem egy éteri tisztaságillatot magamon. Majd edzés alatt is fel-felsejlett egy kellemes, nyugtató, friss aroma. A kabát ujján napokkal később is éreztem, néha meg-megcsapott váratlanul. Nem tudtam, hogy az aznap fújt néhány illat közül melyik volt ez a csoda, majd ismételt próba után rájöttem. Aztán vágytam rá nagyon, és mióta az enyém lett mintegy 70 ml belőle, örömmel használom, ha a hangulatom úgy kívánja. Állok a metrón reggel, és kellemes melegség jár át a gondolattól, hogy igen, végre valaki, aki tökéletes higiéniával kezdi a napot. Magamba szívom ezt a mennyei frissességet, keresem a forrást. És hirtelen rájövök, hogy nekem van ilyen finom illatom. Hát, ez a Dirty...

Calvin Klein Eternity Aqua For Women

Calvin Klein Eternity Aqua For Women
2019. február 27.

Tucatillat közepes tartóssággal. Semmi eredetiség nincs benne, egy sima kék illat, kicsit vizes, de mégis émelyítő, és van benne valami kommersz szúrósság is. Biztos nem választanám nyárra, mert annyira frissnek sem mondanám.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. február 23.

A nagyon gyulladt bőrnek is segít valamelyest, azonban az ekcémát nem fogja elmulasztani (bár nem is ez a célja). Nyugtatja a gyulladt bőrfelületet, és valamelyest gyógyítja is az irritált, sebes bőrt.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2019. február 23.

Trnd projekt keretein belül volt szerencsém kipróbálni ezt a tusfürdőt. Remek tisztítási lehetőség az ekcémás bőrnek, és az egészséges bőrt is szuperül táplálja. Olajos állagú, egyáltalán nem szárít és illatmentes. Meg vagyok vele elégedve.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2019. február 23.

A trnd projekt keretein belül próbálhattam ki a terméket. Nem csípi még az irritált bőrt sem, nagyon intenzíven ápolja az ekcémás bőrfelületet. Tartalmas krém, amivel ki lehet tolni a szteroid nélküli időszakot. Nagyon meg vagyok vele elégedve, jó terméknek tartom.

The Body Shop Mandulás Testvaj

The Body Shop Mandulás Testvaj
2019. január 11.

Nagyon szeretem őt is, szuper kesernyés-marcipános mandulaillat, és mivel nem édes, számomra egész évben használható. Érdekes módon télen ritkábban használom. A hatása a szokásos prémium hidratálás.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2018. november 14.

Az íze, illata szuper, de a hatása nem az igazi. 3 perccel a felkenés után ugyanolyan száraz a szám, mint előtte. A Carmexnek nyomába sem ér.

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő
2018. október 22.

Igazi finn szauna illat, skandináv letisztultság. Nagyon-nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, géles állaga ellenére sem szárít, az illata pedig maga a csoda.

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2018. szeptember 18.

Nekem annyira nem jött be. A papucs miatti érdesebb bőrt nem kifejezetten hidratálja, az illata pedig a kezdeti friss zöld tea illatból így nyár végére átváltott valami furcsa avas szagra.

Treacle Moon Cute Satsuma Smile Tusfürdő

Treacle Moon Cute Satsuma Smile Tusfürdő
2018. augusztus 12.

Dm-ben volt kiárusítás,és én sem tudtam ellenállni. Nagyon finom lédús mandarin illata van,mely sajnos nem tartós,de ezeknek a Treacle Moon tusfürdőknek annyira jó az állaga, a habzása,a hatása, hogy nem tudok nem maximum pontot adni neki.