allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Esthetic Hideg Szőrtelenítő Gyantacsík Arcra

Esthetic Hideg Szőrtelenítő Gyantacsík Arcra
2016. április 5.

Totális pénzkidobás. Vagy be van száradva, vagy egy szál szőrt se szed ki. Vajon mi motiválhatja a gyártókat, amikor újra és újra legyártják ezt a haszontalan terméket?

Oriflame Feet Up Arctic Scandinavia Lábspray

Oriflame Feet Up Arctic Scandinavia Lábspray
2016. április 4.

Volt ennél jobb illatú lábdezodorom is, de hatását tekintve nem lehet rá panasz.

Oriflame Feet Up Aromatic Téli Lábápoló Krém

Oriflame Feet Up Aromatic Téli Lábápoló Krém
2016. április 4.

Nagyon jó kis lábkrém, csak kár, hogy limitált. Az illata melengető, de mégsem az az erőltetett karácsonyi illat. Állaga sűrű és tartalmas, hatása szuper. Intenzív bőrpuhító. Az összetétele miatt kap csak 4*-ot.

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon (régi)
2016. március 31.

Szépen dúsítja a hajat, de iszonyatosan szárítja/szálkásítja is a hajvégeket. Összességében közepes.

The Body Shop Mangós Tusfürdő Gél

The Body Shop Mangós Tusfürdő Gél
2016. március 10.

Nagyon finom, egzotikus mangó illata van, és kellemes vele a tusolás, de egy átlagos tusfürdőnek mondanám, semmi extra. Ehhez képest viszont horror az ára, ezért kap 3 csillagot.

Schauma Korpásodás Ellen Citromfű Sampon

Schauma Korpásodás Ellen Citromfű Sampon
2016. március 8.

Nagyon nem vált be: indokolatlanul korpás és zsíros lett tőle a hajam. Pénzkidobás.

The Body Shop Glazed Apple Testvaj

The Body Shop Glazed Apple Testvaj
2016. március 8.

Először nagyon műnek találtam az illatát, de amint magamra kentem, valami csodálatos, remek, roppanós, édes-savanykás zöldalma illat lett belőle. Állagra a lágyabb kivitelű vajak családjába tartozik, ám ápolóképessége hozza a szokásos színvonalat. Egy pár alkalom után nagyon megkedveltem a használatát, és mivel nem kifejezetten karácsonyi illat, tavaszra is nagyon jó lesz. Nem a kedvenc illatom a TBS vajak közül, de szerintem megérdemli az 5 csillagot.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj
2016. március 5.

Nagyon friss és élethű, zamatos barackillat, kellemes, de nem télre való hidratálás. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nyárra szuper választás.

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2016. február 29.

Borzasztó ez a sampon: műalma illat és gyakorlatilag a hajmosás utáni napon már zsíros is a hajam. Nagyon zsírosít, és semmi egyéb pozitív tulajdonsága nincs.

The Body Shop Mákvirágos Testvaj

The Body Shop Mákvirágos Testvaj
2016. február 25.

Nagyon szeretem a TBS testvajakat, rendszeresen használom, és szinte az összes illatot kipróbáltam már. Ez az egy, ami sajnos nem jött be. Nem a hatását tekintve, ugyanis az mondhatni jobb, mint bármelyik másik testvajé: remek táplálás és hidratálás jellemzi. Az illata viszont nem az én világom. Próbáltam megszeretni, de annyira nem jött be, hogy nem tudom magamon elviselni. Pedig jól bevásároltam belőle...mindenkinek a családban és az ismeretségi körben :-). Nagyon sokan szeretik, de én maradok a gyümölcsös verzióknál. Szuper hatása ellenére az illata miatt csak 3*-ot kap tőlem.