allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Hot Toddy Tusfürdő

Lush Hot Toddy Tusfürdő
2015. január 2.

Életen eddigi legjobb illatú tusfürdője. Olyan, amivel szívem szerint minden őszi/ téli napon tusolnék. A tavalyi Ponche-ot is nagyon szerettem, de az nagyon híg volt. Ez inkább zselés állagú, jobban habzik. Az illata nagyon erős, nagyon szegfűszeges forralt bort idéz, és rendkívül tartós. Nagyon sajnáltam, hogy a tavalyi téli Ponche-ot nem hozták vissza, de ez is tökéletes választás.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2014. december 23.

Az illata isteni, nagyon különleges, élmény vele a fürdés. Viszont nekem nagyon szárítja a bőröm, így csak 4*. Ettől függetlenül biztos újra fogom venni, mert az illata páratlan.

Lush Cupcake Friss Arcpakolás

Lush Cupcake Friss Arcpakolás
2014. december 23.

5 visszavitt tégelyért cserébe választottam ezt a pakolást. Kombinált bőröm van, nagyon száraz és zsírosabb részekkel. A termék állagra könnyen kenhető, egyszerűen felvihető, az illata pedig a legfinomabb illatok között van, amit valaha éreztem. Csokoládé és menta kifinomult keveréke. Ha lemosás közben kicsit bemasszírozom, akkor radíroz is. Az eredmény selymes, élettel teli, hidratált arcbőr.

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2014. december 23.

Mintát kaptam belőle, ami kb. 3 hajmosásra volt elég. Nem rossz sampon könnyen zsírosodó hajra. Túlzott dúsító hatást nem vettem észre, de a zsírosodást csökkentette, ezzel együtt a fejbőrt is szárítja. Egy normál sampon, ami szerintem nem ér 5690 Ft-ot. Ennyiért soha nem venném meg a normál kiszerelést. Kedvezőtlen ár-érték arány miatt csak 3*.

Alverde Testápoló Vaj Vaníliavirág és Mandarinkivonattal

Alverde Testápoló Vaj Vaníliavirág és Mandarinkivonattal
2014. december 23.

Állagra kicsit sűrűbb, mint a makadámdiós, illatra mennyei mandarin. Ekcémás, érzékeny bőrre kiváló: hidratál és nem allergizál. Nagyon-nagyon megéri, biztos, hogy újra fogom venni.