allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Outback Mate Szappan

Lush Outback Mate Szappan
2020. április 25.

Jó kis frissítő, nyári szappan. Szuper finom mentás-gyógynövényes az illata, nem fogy gyorsan, megfelelően habzik, és nem szárítja a bőrt. Melegebb időben nagyon jól tud esni a használata. Csak azért adok rá 4 csillagot, mert van nagyobb kedvencem is a márkától.

Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante EDT

Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante EDT
2020. április 5.

Csodálatos nyári illat. Frissen reszelt gyömbér a citrusok fanyarságával, a bors pikáns fűszerességével. Frissítő, nyugtató, boldogságot adó esszencia. A tartósságával sincs gond: rajtam 8 órát simán kibír, ruhán pedig napok múlva is érződik. Igazi nyári üdítő koktél.

Listerine Natural Green Tea Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Natural Green Tea Antiszeptikus Szájvíz
2020. március 29.

A legjobb ízű Listerine szájvíz, amit eddig próbáltam. Nem csíp, friss leheletet biztosít, simának és tisztának érzem a fogaimat a használata után, a zöld tea íz pedig kifejezetten kellemes. Este használom, mert nem szárítja ki annyira reggelre a számat, mint az alkoholos verziók.

Viszont nem tudom, mit keres egy szájvízben SLES, és nem szeretem azokat a szájöblítőket, amelyek finom habbá alakulnak a szájban, mert nem lehet vele igazán hatékonyan öblögetni hosszabb ideig. Azt sem tudom elképzelni, hogy fertőtlenítés tekintetében vetekedik az alkoholos társaival. 4*- ot adok rá, mivel tényleg szuper és hosszan tartó a zöld teás íze, és újra is fogom venni, mert estére bevált, de mondjuk fogászati kezelés után nem ezt használnám.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2020. február 19.

A stiftes verziót és ezt a tégelyes kiszerelést használom felváltva. Este ezzel kenem be az ajkaimat, reggelre pedig tökéletesen hidratált száj lesz az eredmény. Igazából millió ajakápolót próbáltam már, és csak a Carmex vált be. Tényleg csodaszer.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. január 31.

Nagyon-nagyon jó testradír, megfelelő mennyiségű cukorszemcsével. Szuper puha lesz a használata után a bőr. Szerintem táplál is. Bár nem is kellene utána testápoló, én azért szoktam használni, mert - gondolom, az elhalt hámsejtek eltávolítása miatt - még hatékonyabb a hidratálás. Az illata mennyei, reggeli tejeskávé. Ami negatív, az a színe, ugyanis a használata után minden barna pöttyös a fürdőben, de ezért nem vonok le pontot. Az ára is kedvező a mennyiségéhez és minőségéhez képest. Tökéletes.

Lush Santa's Christmas

Lush Santa's Christmas
2020. január 5.

Tavalyi szerzemény, egy ideig használtam, de nagyon nem jött be, h minden zuhanyzás után nagytakarítást kellett csinálni a fürdőszobában a használata után. Minden tiszta piros foltos lett. Viszont kitaláltam, hogyan lehetne kevesebb bosszúsággal használni, és így már méltóképpen tudom értékelni.

Szuper télies illata van, vaníliás kóla. Egyáltalán nem habzik, viszont hidratálja a bőrt,nem szárít. Edzésre viszem magammal, és a testmozgás után nagyon jól esik a használata. A teremben zuhanykabin van, amiről sokkal könnyebben le lehet zuhanyozni a piros pöttyöket, mint egy kádból, így itt fogom elhasználni. Újra valószínűleg nem venném a színe és a kezelhetőség miatt,de tetszik maga a termék.

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT
2019. október 10.

Hát ezzz... Puha, meleg mézes dohány. A karácsonyi készülődés utáni megnyugvás illata. Kint hideg van, a meleg lakásban egy szelet szentestéről megmaradt püspökkenyérrel és egy bögre forró szilvás teával pokrócba burkolózós esti filmnézés. Tartóssága bőrön gyenge közepes, viszont ruhán, hajon tovább tart. Ennyi pénzért 100 ml ajándék. Mennyei őszi-téli illat... Női bőrön is csodálatosan muzsikál.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2019. október 6.

Régebben jó volt ez a sampon, hosszú ideig használtam. Aztán áttértem a volumennövelőre, ami szintén nagyon bevált. Most visszatértem erre, de már nagyon nem a régi a minőség. Konkrétan zsírosítja a hajam, és bár nem volt korpám, ezzel a samponnal szépen megjelent a korpa is. Katasztrófa, egy fillért nem ér.

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT
2019. október 2.

A kert sorozatból hosszas tesztelgetést követően rá esett a választásom. Ez a kert egy varázslatos és álmokban megjelenő kert édes körtével, buja egzotikus növényzettel, zöldes tónusokkal. Benne van a modern, nyüzsgő városban magának természetközeli, nyugodt közeget varázsolni kívánó, lendületes, de időnként csendben meditáló fiatal női energia. Nagyon egyedi és különleges. Nekem vele indul a jó idő, és vele búcsúzik a nyár. Nagyon jól érzem magam, ha őt fújom, és nyári illat kategóriában a tartósságával sincs semmi baj, rajtam kibírja a napot. Az üvege és a doboza is tökéletesen hozza az illat hangulatát. Amíg gyártják, nekem lesz...

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%
2019. szeptember 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a gélt, és nagyon szuperül teljesített. A napkrém használatának ellenére nagyon leégett a bikinipánt mellett a vállam és dekoltázsom. Bevetettem a gélt, és másnap reggelre nagyon szépen levitte a pirosságot. Égésre, irritációra, és gyantázás után használtam, és minden esetben gyorsan, hatékonyan enyhítette a kellemetlen tüneteket. Nagyon bevált.