allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2018. szeptember 18.

Nekem annyira nem jött be. A papucs miatti érdesebb bőrt nem kifejezetten hidratálja, az illata pedig a kezdeti friss zöld tea illatból így nyár végére átváltott valami furcsa avas szagra.

Treacle Moon Cute Satsuma Smile Tusfürdő

Treacle Moon Cute Satsuma Smile Tusfürdő
2018. augusztus 12.

Dm-ben volt kiárusítás,és én sem tudtam ellenállni. Nagyon finom lédús mandarin illata van,mely sajnos nem tartós,de ezeknek a Treacle Moon tusfürdőknek annyira jó az állaga, a habzása,a hatása, hogy nem tudok nem maximum pontot adni neki.

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém
2018. augusztus 12.

Nem igazán szeretem a mentolos fogkrémek ez,így mindig keresem az alternatívákat. Tökéletes kombináció a gyömbér és a citromfű,frissítő,mégsem csíp. Viszont sajnos szerintem nem tisztít elég hatékonyan,ezért nem adok rá max csillagot.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő
2018. július 4.

Jó kis tusfürdő az edt- vel használva. Friss illatú,nyári darab,sokáig megmarad az illat a bőrön. A teljes árát semmilyen körülmények között nem adnám ki érte, de ajándéknak szuper volt.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert
2018. július 4.

Páratlan nyári illat, friss,üde, zöld. Csak a zöld tea frissessége, az egyszerűségben rejlik a zsenialitás. Remek választás kánikulában, forróságban. Igazából nem túl tartós,de melegben jól is esik újra fújni.

Listerine Teeth & Gum Defence Szájvíz

Listerine Teeth & Gum Defence Szájvíz
2018. június 8.

Teljesen jó szájvíz, fogászati beavatkozás után életmentő. Nagyon erős mentolos íze van, de érezhetően hatékony. Csak azért nem kap 5*-ot,mert számomra összetétel és hatás tekintetében a márka termékei közül a lila Total Care vált be legjobban.

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab
2018. május 20.

Állaga szuper kemény hab, mellyel nagyon jó érzés zuhanyozni. Az illata édeskés-virágos citrus, sokáig megmarad a bőrön, és nagyon-nagyon szeretem.Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja; puha lesz a bőr a használata után,nem irritál. A dezodort tényleg nem tisztítja le teljes egészében, de cserébe elég gyengéd ahhoz, hogy ne vakarjam le a bőröm a használata után. Mivel én naponta kétszer (vagy háromszor) zuhanyzom, nagyon megfelel ez a hab az egyiknek,mert elég kíméletes. Én szeretem...

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő
2018. április 9.

Nem is értem ezt a sok rossz véleményt. Tök jó a csomagolása, jó sűrű az állaga,szuper a habja, isteni kékszőlős az illata, verhetetlen az ára, nem szárítja a bőrt. Teljesen jó termék.

Balea Viva Cuba Deodorant

Balea Viva Cuba Deodorant
2018. március 2.

Nyáron,amikor kijött a tusfürdő változata, nem értettem, miért nem csináltak belőle deót. Sehol nem láttam, pedig igazi nyári darab, éltem-haltam volna érte. Most, így a -15 fokban megláttam,és úgy gondoltam,nekem ez kell. Persze, tudom, hogy ezek nem valók tényleges izzadásgátlásra, na de ez az illat...Uniszex, kicsit férfias,karcos,kesernyés, mégis friss, különleges. Parfümben is el tudnám képzelni. Edzéshez használom, és mivel, gondolom, nem forgalmazzák már nyáron, vettem is még egyet.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2018. március 1.

Nagyon sokrétűen felhasználható krém. Égésre, irritált bőrre, ekcémára kiváló, alapdarab itthon.