allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon
2018. február 28.

Nem nagy szám, rendszeres használatra pedig végképp nem alkalmas. Nagyon szárítja a fejbőrt, sebes lett a fejbőröm, korpás a hajam tőle. Zsírosít is valamelyest, és tartást sem ad a hajnak. Az illata viszont nagyon finom, az állaga is jó (géles), megfelelő a habzása, viszont újra 100 %, hogy nem veszem.

Lush Once Upon A Time Testápoló

Lush Once Upon A Time Testápoló
2018. február 18.

A megvásárlást követően nagyon furcsa, szúrós illatot éreztem a dobozból, de a használat folyamán rájöttem, hogy ez az egyik legkülönlegesebb, legfinomabb illatú testápoló,amit valaha is használtam (pedig volt szerencsém párhoz). Igazi Lush egyediség. Alma, de van benne valami olyan ellenállhatatlan csavar, ami függővé tesz. Fanyar, almás, citrusos krém, amely rendkívül jól hidratál, és nagyon puha bőrt eredményez. Biztos újra venném, ha még lehetne kapni. Sajnos limitált volt.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2018. február 9.

Agyagos színű, mentolos ízű, természetes összetételű fogkrém. Szerintem a Sparkly White jobban tisztít, finomabb az íze, jobb a habzàsa (ami igazából nem lényeges szempont). Nem rossz fogkrém, de van jobb is a márkán belül.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2018. január 24.

Ez a kedvenc fogkrémem. Vége az esti/ reggeli viszolygásnak a mentolos csípéstől. Mennyei fahéj és szegfűszeg íze van, selymesen habzik már egy borsónyi mennyiség is, és kiválóan tisztít. Egy dolog aggaszt csak, mégpedig a fluoridmentesség. Nem tudom,hogy tényleg elegendő-e a fogszuvasodás megelőzésére ez az összetétel, de az íz és az állag kárpótol mindenért.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. január 13.

Nagyon jó termék,tényleg gyógyhatású,csodákat tesz a legborzalmasabban kiszáradt ajkakkal is. Először azt gondoltam,h az original stift jobb, de jópár használat után megszerettem ezt a verziót is. Praktikus ez a tubosos kiszerelés. Nekem az ízével sincs semmi bajom. Biztos újra veszem még. A Carmexek magasan a legjobb ajakápolók számomra.

The Body Shop Spiced Apple Testvaj

The Body Shop Spiced Apple Testvaj
2018. január 4.

Kedvenc karácsonyi illatom, fűszeres, fahéjas, melengető sült alma. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Nincs olyan parfümöm, amihez menne, mégis örömmel használom, és sokszor azért nem fújok magamra semmit, hogy ezt az illatot érezhessem teljes valójában. Hatásra is kiváló, nem allergizál, megfelelően hidratál. Csillagos 5-ös.

The Body Shop Vanília Chai Testvaj

The Body Shop Vanília Chai Testvaj
2018. január 4.

Állagra szuper, csodálatos puha bőrt eredményez. Már kb. a márka összes testvaját használtam, így tudom, hogy minőség tekintetében szuper tápláló cuccok ezek egytől egyig, azonban a korábbi téli limitált vanília nekem sokkal jobban tetszett, ami az illatot illeti. Ennek számomra van egy furcsa mellékillata: mint amikor túl sokáig áll a főtt kukorica a hűtőben, és kezd már kicsit megerjedni.Persze ezt csak én érzem, a családom egyéb női tagjai imádják. Én is elhasználom, de nem ez lett a kedvencem. Viszont nincs szívem 3 csillagot adni, mert jó termék, hatásra benne van a top 3-ban.

alouette Nedves Toalettpapír Sheavaj-Illattal

alouette Nedves Toalettpapír Sheavaj-Illattal
2017. október 25.

Nagyon jó minőségű,vastag, nedves, illatos és ápoló kendők. Mindig problémás a sheás termékeknél ez az illat dolog, mivel a shea vajnak normál esetben nincs különösebb illata, maximum ilyen füstös-semleges, ennek a törlőkendőnek viszont nagyon finom púderes illata van. Nem szárad ki bontás után sem, kulturáltan le lehet ragasztani a csomagot. Sokkal minőségibb, mint a márka kamillás tagja. Ég és föld a különbség.

Balea Fit For Stress Antiperspirant Deo Spray

Balea Fit For Stress Antiperspirant Deo Spray
2017. október 24.

Edzéshez használtam. Illatra kellemes volt, viszont tiszta fehér lett a hónaljam tőle, és a lemosásig hullott rólam a fehér pernye. Itt valamit elszúrtak. Nem volt az a fújási táv,ami bevált volna. Kétlem, hogy újra fogom valaha is venni.

Lush Lord Of Misrule Krémtusfürdő

Lush Lord Of Misrule Krémtusfürdő
2017. október 24.

Update: az egyik kedvenc tusfürdőm lett, az illata nagyon tartós és nagyon egyedi. Igazi minőségi, kényeztető darab. Muszáj módosítanom az értékelésem 5 csillagra.

Az illata álomba ejtő. Egyszerűen nem tudtam szabadulni tőle. Gyógynövényes, édes, pikáns, leírhatatlan. A színe borzasztó erős zöld, és szinte egyáltalán nem habzik. Nehéz mit írni erről a termékről, mert illatra egy álom, mégis mérges vagyok az összetétel miatt. Mi értelme annak, hogy olyan színe van, mint az iskolai zöld temperának? Ennek ellenére nem tudok négy csillagnál kevesebbet adni...