allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Blend-a-Med 3D White Luxe Glamorous White Fogkrém

Blend-a-Med 3D White Luxe Glamorous White Fogkrém
2017. október 19.

Nem egy kiemelkedő fogkrém,annyit tud pont,mint a negyedennyibe kerülő társai. Erős kék színe van, és erősebb mentolos íze. Fehéríteni nem fehérít. Sokkal jobbak a Pro Expert fogkrémek. Ár-érték arány felejtős.

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2017. október 19.

A legjobb fogkrém elektromos fogkeféhez. Nem habzik túlságosan, nagyon jól tisztít a szemcséknek köszönhetően, csökkenti a lepedékképződést, és kifejezetten szeretem az édeskés ízét. Hiába...Ízlések és pofonok.

Original Source Kék Gyömbér Tusfürdő

Original Source Kék Gyömbér Tusfürdő
2017. június 9.

A márka termékei közül ez egy jobban sikerült darab, vetekszik az XXX minttel. Frissítő, ínycsiklandozó gyömbéres üdítő illata van, és nem szárítja a bőrt. Nyárra tökéletes, különleges tusfürdő. Szerintem abszolút uniszex.

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. június 1.

Szuper nyári tusfürdő ez is, edzés után igazi felüdülés a használata. Géles állag, intenzív sárga szín, kifejezetten kellemes ananász illat, ami elég ritka tusfürdőben. Ugyanannyira szárít (vagy nem szárít), mint bármelyik másik, sokkal drágább tusfürdő gél. Megéri kipróbálni.

Balea Viva Cuba Tusfürdő

Balea Viva Cuba Tusfürdő
2017. június 1.

Jajjjj, de jó ez! Egyáltalán nincs se férfias, se kommersz lime illata, hanem ez ilyen szuper egyedi egyveleg lett, semmihez nem tudnám hasonlítani az illatot. Nekem talán ez tetszik a legjobban a három nyári limitált tusfürdő közül. Az ára természetesen verhetetlen.

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2017. június 1.

30 fokban kipróbálva semmivel sem hatékonyabb a normál Rexona dezodoroknál, ezt használva is izzadtam, mint egy ló :-). Annyi a különbség, hogy dupla annyiba kerül, mint a többi, és az illata (szaga) konkrétan rémisztő. Szerintem kórház, környezetem szerint (idézem) lócitrom szaga van. Glamour napokon szereztem be, de nem hazárdírozom többet dezodor terén, mert ez brutális volt.

Lush Snow Fairy Testkondícionáló

Lush Snow Fairy Testkondícionáló
2017. február 16.

A tusfürdőre nagyon mérges vagyok (már nem az illatára, hanem az összetételére). Viszont ez a testkondícionáló maga a csoda. Én mondjuk simán testápolónak használom, hiszen ennél a szuper összetételnél pazarlás lenne lemosni az egészet. Puha és selymes bőrt eredményez. Annak ellenére, hogy lágyabb az állaga, nagyon gazdag krém. Élmény vele a testápolás. Karácsony után 50 %-os kedvezménnyel volt, így megérte, és meg is kapja az 5 csillagot, viszont teljes áron elvből nem venném meg.

Balea Duschgel Schoko Love

Balea Duschgel Schoko Love
2017. február 7.

Hát, amennyire gyenge cucc a pillecukros variáns, annyira szuper termék ez a csokis. Pontosabban instant kakaós, hiszen egy az egyben olyan illata van, mint egy jó nagy pohár Ne****k kakaónak. Hatalmas endorfinbomba.

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2017. január 16.

Éjszakai használat mellett tényleg pattanásokat okoz, de mondjuk ez érthető, hiszen alvás közben méregtelenít a szervezet, és nem jó ilyen sűrű krémekkel eltömíteni a pórusokat. Viszont téli hidegben jó kis nappali krémként funkcionál. Nem szárad ki az arcbőr a legbrutálisabb hidegben sem, és mivel kellően zsíros, masszív állagú, nem is fagy az arcra. Ha nappaliként lenne feltüntetve, akkor kapna egy 4-est, így viszont csak jóindulattal 3 csillagos, hiszen éjszakára használni nem célszerű.

Balea Duschgel Marshmallow

Balea Duschgel Marshmallow
2016. december 27.

Ő a "semmi" illatú tusfürdő. Tudom én, hogy nincs túl sok illata a pillecukornak, de akkor is lehetett volna egy kicsit intenzívebb illata legalább a tusfürdőnek. Ez így nem poén. Egyébként nem szárít, jó áron van és sokáig elég.