allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Colour Crush Körömlakk

The Body Shop Colour Crush Körömlakk
2016. szeptember 5.

3 szín van meg, eddig még csak a Apricot Kiss árnyalatot próbáltam. Maga a szín gyönyörű, csillogó, "tejes" narancssárga. Sajnos egy rétegben csíkoz, így mindenképp két réteg kell belőle; úgy viszont nagyon szép. Talán egy kicsit nehezen száradt meg, viszont a tartósságával nincs baj, ugyanis 2 hetet simán kibírt különösebb sérülés nélkül. A fedése miatt levonok egy csillagot, de egyébként jó termék.

Lush Whoosh Tusfürdőzselé

Lush Whoosh Tusfürdőzselé
2016. augusztus 23.

Ki szerettem volna próbálni egy ilyen tusfürdőzselét, és kaptam egyet ajándékba. Kísérletezgető alkat vagyok, de valahogy mégis 1,5 évet állt a hűtőben, míg végre kipróbáltam :-). Egyszerűen nem tudtam rávenni magam, mert láttam lelki szemeim előtt, amint két használat után atomjaira hullik. Az illata édes citrus és gyömbér...nagyon bejön. Az illat tartóssága zéró, tehát egyáltalán nem érződik a bőrön a zuhanyzás befejezése után. Én rögtön fürdőpamaccsal próbáltam: csíptem belőle, felhabosítottam a pamaccsal, és úgy használtam, így viszonylag problémamentesen kaphatunk bőséges habot. Egynek nem rossz, meg poén ez az állag, de magamtól, ennyi pénzért tuti nem venném meg.

Original Source Extreme Tingle XXX Mint

Original Source Extreme Tingle XXX Mint
2016. augusztus 16.

Szuper termék, de ezt tényleg csak kánikulában érdemes használni. Amint kicsit hűvösebb van (25 fok körül), már félek is tőle. Durván hűsít, és nagyon mentolos. Sokkal jobban habzik, mint a teafás társa, és az egész koncepciót jobban eltalálták. Kötelező kelléke a nyárnak nőknek és férfiaknak egyaránt.

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő
2016. augusztus 16.

Nem rossz tusfürdő nyárra, de semmi extra. Jól hűsít, vad mentol és teafa illata van, kellemes használni. Viszont nagyon gyengén habzik, így takarékos használatra ennek a terméknek az esetében gondolni sem lehet.

Update-ként csak annyit, hogy az XXX mint márkatársa pont annyival tud többet mentol-ügyileg, ami megéri a plusz egy csillagot.

Belico Hydro Balance I

Belico Hydro Balance I
2016. július 21.

Kb. két hónapja használom napi szinten ezt a krémet. Kombinált bőrtípusom van, száraz és hámló foltokkal, amin eddig maximum csak ideig-óráig segített valami, egészen mostanáig. Ez a termék valóban professzionális kozmetikum, és tényleg alapjaiban orvosolja a vízhiányt.Kezdetben kicsit úgy éreztem, mintha zsírosítana, de aztán rá kellett jönnöm, hogy csak egyenletesebb a hidratáltsága a bőrömnek. Nagyon sokáig elég, mert tényleg elég négy gombostűfejnyi adag az egész arcra. Mondhatni csodaszer, ám az árával egyáltalán nem vagyok kibékülve. Konkrétan aranyáron van, és hiába prémium termék, el tudom képzelni, hogy sokakat ez tart vissza a vásárlástól. 4,5 csillagot adnék rá én is az ár miatt, de mivel hatékony, megadom az 5-öst.

The Body Shop Virgin Mojito Testvaj

The Body Shop Virgin Mojito Testvaj
2016. július 6.

Áhhhh, hát ez a legnagyobb királyság nyárra. Frissítő citromos-lime-os alap, karcos és hűsítő menta kiegészítésképpen, hosszan tartó, enyhet adó illat a legnagyobb melegben is, tökéletes hidratálás. Tavaly szerencsére betáraztam belőle, mert idén nem láttam még, sajnos...

Manna Sangria Szappan

Manna Sangria Szappan
2016. július 6.

Elég nagy csalódás volt. Habzik, szappanként viszonylag kényelmesen lehet használni, de nagyon gyorsan fogy, a vége pedig minden óvintézkedés ellenére szétmállott. Az illata viszont...maradjunk annyiban, hogy semmi köze a sangriához, se a narancshoz, se semmihez. Kellemetlen élmény.

Oriflame Lace Love

Oriflame Lace Love
2016. május 13.

Nekem annyira nem jön be, kifejezetten "olcsó" benyomást kelt az illata. Szinte minden olcsó kézkrém ilyen savanykás-szúrós illatú a két rendelős márkától. Semmi cizelláltság, igazi "nagyipari" darab. Hidratálás tekintetében tavasszal-nyáron bőven elég. Ajándékba kaptam, újra biztos nem veszem. Pont az az "egynek jó lesz" kategória.

Dontodent Fogselyem és Fogtisztító Pálcikák

Dontodent Fogselyem és Fogtisztító Pálcikák
2016. május 11.

Praktikus, jó termék. Én pl. fogselymet egyáltalán nem tudok használni valamiért, viszont ezzel nagyon könnyű a fogtisztítás.

The Body Shop Málnás EDT

The Body Shop Málnás EDT
2016. május 9.

Nagyon kellemes illat, olyan örömet okozó, jókedvre derítő és tökéletesen kiegészíti a málnás testvajat ugyanettől a márkától. Ütős kombó, kellemes nagyon tavaszra. Semmi komolyra nem kell számítani, nem egy nagy illatkreáció, inkább olyan cukros-málnás jégkása illat...de én ettől függetlenül nagyon szeretem. Egy hatalmas probléma van vele, mégpedig hogy egyáltalán nem tartós.