allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

L’Occitane Foot Cream

L’Occitane Foot Cream
2016. május 6.

Mindenféle lábkrémet használtam már, többek között ezt is. Sajnos nagy csalódás volt, soha nem venném újra. Én még a legpenetránsabb gyógynövényillatokért is képes vagyok rajongni, ám ez valami kesernyés, torokszorító szappanos borzalom. A krém valamelyest hidratál, ám annyira híg, hogy nem érzem túl hatékonynak. Kiadós egyébként, soha nem fogom elhasználni, ezért kap 2 csillagot.

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2016. május 5.

Teljesen jó lábápoló vaj, lelkesen használom szinte minden nap. Sűrű, zsíros, de viszonylag jó beszívódó képességű, kiválóan hidratáló, és nagyon kellemes, citrusos illatú krém. A száraz bőr csodaszere. Én simán használom egész testre is, ha arról van szó. Sőt, amikor 1-2 szárazabb foltot veszek észre az arcomon, este vékonyan bekenem, és reggelre nyoma sincs a szárazságnak. Ár-érték arányban is príma a cucc.

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT
2016. május 5.

Frissítő, nyári, citrusos illat. Nagyon kellemes, és biztos meg is venném, de egyet kell értenem az előttem szólóval: maximum (!!!) 10 perc a tartóssága, de szerintem még annyi sincs. Így viszont fölösleges pénzt kiadni érte. Maga az ötlet a mandarinnal és a cédrussal tetszik.

Yves Rocher Agrumes En Fleurs

Yves Rocher Agrumes En Fleurs
2016. május 5.

Hát, nem tudom...A citrusos illatkreációk a kedvenceim, de amikor ezt magamra fújtam, valami iszonyatos erős, torokkaparó vegyszerszagot éreztem, és sajnos rajtam nem is szelídült citrusossá. Végig émelyegtem tőle hazafelé, le kellett ülnöm a buszon. Viszont a tartósságával valószínűleg nincs gond, mert alig tudtam levakarni magamról.

Bionsen Deo Stick

Bionsen Deo Stick
2016. május 5.

Alumíniumszármazékoktól mentes, viszont tele van alkohollal, és ez a spéci, "természetes" kombó úgy kimarta a hónaljam, hogy viszkető, vörös, nagyon nehezen kezelhető ekcémás tünetek jelentek meg. Az ára is horror ahhoz képest, hogy ömlött rólam a víz, és bár nem jellemző rám, de brutális kellemetlen izzadtságszagom is volt tőle. Majd felbontástól számított 1-2 hónap múlva atomjaira hullott. Tragédia. Soha többé a polc közelébe ne merészkedjek, ahol elhelyezték ezeket a termékeket!

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor
2016. május 5.

Nekem ez az izzadásgátló vált be igazán. Kellemes, friss illat, kiegyensúlyozott hatás az izzadás ellen. Reggeli zuhanyzás utántól egészen az esti zuhanyzásig tartja magát, nem érzem magam kiszolgáltatottnak vagy kellemetlenül, mert abszolút megbízható termék.

Nivea Dry Comfort Deo Stick

Nivea Dry Comfort Deo Stick
2016. május 5.

Áhhhh, abszolút nem megbízható ez a dezodor. Télre még szódával elmegy, de amint mondjuk erősebben fűtött helységbe mentem, vagy egyszerűen csak felszálltam egy tömöttebb járműre, már akkor sem használt. El sem tudom képzelni, hogy hatékony lenne a nyári melegben, vagy intenzívebb fizikai igénybevétel közben. Az illata számomra kellemes, a klasszikusabb vonalat képviseli, de ennyi a pozitívum.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2016. április 28.

Az eddig kipróbáltak közül a legjobb púderem. Szuper fedés még magában is, a medium beige árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Viszonylag természetes hatás érhető el vele. Tényleg nagyon jó termék, megér minden kiadott forintot.

The Body Shop Tea Tree Cool & Creamy Wash

The Body Shop Tea Tree Cool & Creamy Wash
2016. április 27.

Használat után friss érzést hagy maga után, hűsít, és nagyon lassan fogy. Kellemes termék, de nekem kissé szárítja az arcbőröm. Ennek ellenére jó termék, felváltva használom egy másik arctisztítóval.

Lush Old Father Time Szappan

Lush Old Father Time Szappan
2016. április 20.

Tényleg nem habzik valami jól, SLS tartalom mellett sem. Ez érthetetlen, mert akkor meg fölöslegesen raknak bele. Mindegy, ezen viszonylag hamar túl lehet lépni abban a pillanatban, amikor a reggeli zuhanyzás után megérzi az ember azt a kellemes, fűszeres, szívmelengető illatot a tömött közlekedési eszközön a sok kétes eredetű szagból kiválva, majd rádöbben, hogy ez a saját szappanjának/bőrének illata. Számomra varázslatos ez az illat...