allie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 29.
Bőrprobléma: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 21.

Annyira dicsérte mindenki,hogy én is megvettem. De nekem nem vált be egyáltalán. Pedig próbáltam kézzel, ecsettel, szivaccsal felvinni, primerre vagy csak magában, lepúderezve és anélkül, tényleg minden megpróbáltam. De nagyon csúnya a végeredmény. Látszódik hogy rajta vagy a bőrömön, és nagyon csúnya a végeredmény, ettől az is jobb ha alapozó nélkül vagyok.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. március 3.

Nyár, tenger, nyaralás, napsütés.. Ez jut eszembe az illatról, imádom. Egy kis üveg Karib-tenger :D

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2017. március 3.

Kíváncsiságból szagoltam meg, mert a rózsa illatot nem szoktam szeretni, de ez ebben a kombinációban nagyon jó. A legjobb balea tusfürdő illatok közé tartozik, jó lenne ha állandó lenne. Ha kivonják biztos feltankolok belőle.

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő
2017. március 3.

Nyáron az egyik legjobb frissítő tusfürdő, nagyon jó illata van, és ennyi pénzért ajándék. :)

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray
2017. március 3.

Nagyon friss, tartós illat. Többször újra is vettem már. Olyan mintha a zuhanyzóból jöttem volna ki ha magamra fújom. :D A végére valahogy mindig megunom az illatát, de miután használtam másikat és újraveszem akkor megint nagyon szeretem.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2017. március 3.

Nagy kedvenc, többször újravettem már. Tartós és nagyon nőies illata van. Csak ajánlani tudom.

Nivea Deo Spray Invisible Black & White Pure

Nivea Deo Spray Invisible Black & White Pure
2017. március 3.

Nagyon rossz, izzadság szagú és egy idő után csak büdösödik akkor is ha nem csinálok semmit.

Nivea Fresh Comfort Deo Spray

Nivea Fresh Comfort Deo Spray
2017. március 3.

A legrosszabb dezodor amit eddig használtam. Egy másik nivea dezodorral vettem, mindkettő ugyanolyan. Büdös,és alapból izzadság szaga van. Semmit nem ér.

Batiste Tropical Szárazsampon

Batiste Tropical Szárazsampon
2017. január 29.

Nagyon szeretem az illatát és hozza azt amit egy szárazsampontól elvárok. Dúsit is, és olyan, mintha frissen mostam volna hajat.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. január 29.

Az új kedvenc parfümöm. Imádom. Nagyon nőies illata van. Nem is gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog,mert élőben még jobb illata van, mint a katalógus papírján. Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert amit nagyon megszeretek az mindig eltűnik.. :@