almalámpa

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lepa Vida Szappan Levendulával

Lepa Vida Szappan Levendulával
2013. július 27.

Eddigi életem legcsodálatosabb szappana, az illata tartós, kellemes a habzása...ha ezt tudom, hogy ennyire szuper vásárolok még belőleegy pár darabot...Aki Szlovéniában jár feltétlenül szerezzen be belőle!!!! Nem bánja meg!!!

The Body Shop Amazóniai Tűzliliom Parfüm Olaj

The Body Shop Amazóniai Tűzliliom Parfüm Olaj
2013. július 26.

Semmi extra, nem túl tartós, valamivel kombinálni kéne. Valószínűleg én vagyok túl szofisztikált már egy ilyen "ipari" illathoz :)
De ha már van néha magamra kenegetem :) Biztos szép lassan elkopik...s ki tudja ha megtalálom a hiányzó illatot hozzá valami pompás dolog sül még ki belőle.
Tetszett, hogy ilyen kis helyes üveg.

Herbline Margosa Arc és Testlemosó Problémás Bőrre

Herbline Margosa Arc és Testlemosó Problémás Bőrre
2013. július 26.

Egy próbacsomagot vettem belőle leértékelve, mert egy hónapon belült lejárt a szavatossága és nagyon örülök neki. Remek utazótárs és ebben a nyári melegben a begyulladni vágyó szőrtüszök és mitesszer képződés kiváló ellenszerét tapasztaltam meg benne. Jó értelemben érzem magam fertőtlenítve :) Arcra, hát és hónalj mosásra használtam. Az arcomat után a hydra5-tel kenem be gyorsan...így ha lenne is olyan érzésem, mint amit pink sunrise írt, nem tűnt fel :)

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2013. július 26.

Hát igen az illata, az inkább szag...egyszerűen annyira zavar, hogy nem is igazán volt kedvem az arcomra kenni...nekem a 7fűszer só jut róla mindig eszembe...az állaga is sűrű, mondjuk én a feuchtigkeit szónal megörültem, de azt nem kódoltam, hogy ez nem "fluid"...mint az általam úgy imádott santé lótusz és fehér teás "fluid"..azt minden szinten nagyon kedveltem.

de ettől függetlenül lehet, hogy tényleg valakinek beválik, én azt hiszem tovább adom majd, egy ismerősnek, akit nem zavar a szaga.

Herbline Arany-Sáfrány Arcpakolás

Herbline Arany-Sáfrány Arcpakolás
2013. július 26.

Egy barátnőm ajándékozott egy minikrémet, hogy próbáljam ki a dagadozó visszeremre...Talán történt valami, de áttértem arcápolásra, a kisebb nagyobb sérüléseket, gyulladásokat kenegettem s néha hidaratálásként ill. hangulat fokozásként(mégiscsak delux élmény, ha arannyal kenegeti magát az ember lánya). Azóta többször vettem, de mindig a mini verziót.
A többi Herbline minikrém, amiket nem használtam olyan gyakran beszáradtak sajnos, úgyhogy a kísérletezést koncentráltan kell csinálni- ha elfelejtkezik az ember róla, könnyen pórul járhat.

Amúgy elég kiadós tud lenni egy ilyen kis tégely is.

(Én a Múzeum krt.-i bioboltban veszem)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. július 26.

Nagyon vízhiányos a bőröm és bátran felsszippantja ezt klassz kis kencét :) De az fix, hogy ahány test annyiféle bőr..