almarek

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2019. március 12.

Már a sokadik tubussal használom. Nem szárít, viszont szépen tisztít. Az itteni vélemények miatt vettem meg, és tényleg bevált! :)

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2018. október 10.

529, Pep-plum árnyalat van meg nekem. Szép a fedés, két rétegben csodálatos a színe. Könnyű vele dolgozni, szépen terül. Egyedüli negatívuma a száradási ideje (vékony rétegenként legalább 20 perc), viszont ezt egy jó fedőlakkal lehet kompenzálni. :)

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2018. szeptember 5.

Nyáron kellemes használni, picit hűsít, de kb. ennyi. Ajándékba kaptam, örültem neki, de nem hiszem hogy magamnak megvenném.

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre
2018. szeptember 1.

Nem csípi a szemem, jól tisztít, a sminklemosással is megbirkózik és nagyon olcsó.

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Nem Kiöblítendő Hajápoló Spray Homoktövis Kivonattal

2018. szeptember 1.

Szeretem az illatát, frissíti a hajam, és könnyebb kifésülnöm, ha ezt használom. Hidratálhatna jobban, de így is szeretem.

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2018. szeptember 1.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, számomra tökéletes a legsötétebb szín. Nagyon elégedett vagyok vele.

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan
2018. június 6.

Ecsetek mosására használom, arra kiváló. A teafa tartalma még fertőtleníti is őket picit. Többször újravettem már emiatt. Ebben verhetetlen!! :) Másra nem használom, mert ez az erős tisztítás sztem nem tenne jót a bőrömnek.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. március 6.

Jó illata van, gyorsan felszívódik, nem marad utána ragacsos a bőröm, és nagyon jól hidratál. Ennyi pénzért ennél jobb kézkrémet én még nem próbáltam.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2018. március 1.

Már nagyon sokszor újra vettem, szeretem. BB krémhez képest nagyon jó a fedése, kellemes az illata, egységesíti a bőrt. A mattítást meg a pórusok összehúzását nem tapasztaltam, illetve szerintem sötét mindkét árnyalat. (Én is a light-ot használom, pedig elég kreol-típus vagyok.)

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök
2017. december 17.

Tényleg gyönyörűen kiegyenlíti a színeket, egyenletesebb lesz tőle a bőr, kellemes a viselete. Viszont én sem örülök ennek a rengeteg apró csillámnak, ami a gyöngyökön van. Ez szerintem is már túlzás.