AlmásiKriszta

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. november 19.

Az első PomPom termék volt amit vásároltam. Bár a mimikai ráncokat nem orvosolta, mégis a második flakont használom, mert megszerettem. Tetszik a praktikus, nyomós/pumpás megoldás, szeretem, hogy illatmentes, hogy könnyű, lány az állaga, gyorsan felszívódik és nem hagy semmiféle nyomot maga után.
Használom nappalra is éjszakára is., a virágvizes zselével kombinálva.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. november 19.

Nagyon szeretem, praktikus csomagolás, könnyű, vizes, gyorsan felszívódó állag, és nagyon kellemes illat, ez mind-mind üde érzést hagy maga után. Most fogy el az első flakon (nagyon gyorsan), aminek az én imádatomon kívül az az oka, hogy rákaptak a lányaim is. :) Kaptam a C vitaminos változatból mintát, az is isteni.

Herbária Csalán Sampon Normál Hajra

Herbária Csalán Sampon Normál Hajra
2019. november 19.

A márkától valami természetes összetevőkből álló terméket várnék, de ez nem az. Borzasztóan szárítja a hajam is, a fejbőröm is, balzsam nélkül képtelenség használni, és az illata is (nekem) fúúj.

Alpecin Hybrid Coffein Sampon

Alpecin Hybrid Coffein Sampon
2019. november 19.

Egyik napról a másikra lett nagyon száraz és viszkető a fejbőröm, majd megjelent az apró, vállra hulló korpa is. Soha nem volt még ilyen, nem is tudtam mit kezdjek vele, először gyógysamponnal kezdtem, majd ezzel próbálkoztam. Sajnos nem olvastam véleményeket előtte... nálam ugyanaz, amit többen írtatok. Csak még szárazabb lett a fejbőröm, azaz marad a viszketés és a korpa is.

Yves Rocher Hófehér Vanília EDT

Yves Rocher Hófehér Vanília EDT
2018. szeptember 23.

Imádom. Még a 2016-os kakó-körte kombónál is jobban szeretem, pedig azért is odáig voltam.Tavaly karácsonyra kaptam szettben és azonnal beleszerettem, mert egészen más, mint a bourbon vaníliásuk, ami egyáltalán nem tetszik. Ez kellemes, halvány illat és nekem éppen ezért jön be. Utálom amikor valaki után illatfelhő úszik, amikor úgy szállok be egy lifbe, hogy ott van még az előttem utazó tömény illata, vagy megfulladok a moziban a mellettem ülőtől.
Nyilván nem olyan tartós, mint egy parfüm, de kit érdekel, fújkálom magam napjában többször. :) Szerencsémre, az év folyamán még sikerült több üveggel is venni belőle, ráadásul leárazva, úgyhogy be van tárazva egy időre. Ez egyértelműen 5 csillag.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2018. szeptember 23.

Ajándékba kaptam egy bizonyos összeg utáni vásárláskor. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire bejött az illata, mert magamtól soha meg nem szagoltam volna. Az illatán túl pozitívum, hogy finom, könnyű az állaga és gyorsan be is szívódik, a bőrömet pedig jól hidratálja, úgy hogy azt kell, hogy mondjam nagyon megszerettem. Legközelebb pénzt is adok érte.

Vichy Neovadiol Magistral Elixir

Vichy Neovadiol Magistral Elixir
2018. szeptember 23.

Nem is tudom, hogy hány csillagot adjak. Szép az üvege, tetszik a pipettás megoldás, és nekem tetszik a halvány illata is, azzal együtt, hogy inkább az illatmentes dolgokat szeretem. Kb. fél éve használom, általában krémbe keverve és főként este, de előfordul, hogy csak önmagában kenem fel, vagy maszkba keverem. Eleinte jól beszívta a bőröm, aminek nagyon örültem, de mostanra vagy megszokta és már nem jó, vagy ritkábban kell használnom, de tény, hogy sokáig érzem az olajosságát. A hatása? Nem tudom. Tényleg nem. Szép a bőröm, de hogy ettől vagy az egyebektől amit használok nem tudom. Kicsit drágának találom, nem vagyok benne biztos, hogy veszek még.

Lush Curly Wurly Sampon

Lush Curly Wurly Sampon
2017. október 31.

Az illata isteni és hogy napok múlva is érezni, azt külön szeretem. Eleinte én is többet használtam, mert nem tudtam, hogy mennyit tegyek és hiányzott a habzás is, de utána rájöttem, hogy hogyan kell használni és így már oké. A hatás is nagyon jó, puha, lágy a hajam tőle. Ami miatt csak négy csillag az a kókuszreszelék, mert azt tényleg nehéz kimosni, ráadásul nagyon sok van benne, így viszont az ár-érték arány nem jó, mert mint összetevő kétlem, hogy valamit tenne hozzá.

Balea Blütenzauber Hand Mousse

Balea  Blütenzauber Hand Mousse
2017. október 26.

A csomagolása miatt vettem meg, mert szép és még pumpás is. Nálam összesen ennyi a pozitívum. Az illata nekem borzasztóan erős és sokáig megmarad, annyira zavaró, hogy volt amikor le kellett mosnom. Az állaga nagyon folyós, a hatása inkább átlagos. Nem veszek többet az biztos, pedig a balea termékek jók, a kézápolók is. Ez nem jött be. A csomagolás és a praktikum miatt kap két csillagot.

Old Spice Bearglove Tusfürdő

Old Spice Bearglove Tusfürdő
2017. október 26.

Én csak most fedeztem fel, de imádom. Szerintem abszolút uniszex illat. Finom, kellemes, tartós. A vicc, hogy nem csak nekem tetszik, hanem mind a három lányomnak, még a legkisebbnek is, aki alig 10 éves. Szóval nálunk női tusi.. na jó, néha a párom is használhatja, de konkrétan magunknak veszem. :)