AltEra

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2017. augusztus 27.

Kicsit féltem a vízálló spiráltól, de nyárra szükségem volt egyre. Nekem egészen jól bírta a vizes közeget is, de a kánikulában is szeretem használni; szép, dús pillákat csinál, nem ragadnak össze. Szerencsére normálisan le is lehet mosni.

Az egy csillag levonást azért kapta, mert kifogyáshoz közeledve elkezdett besűrűsödni, és emiatt kissé potyogni. (Összességélben kedvelem, újra megrendeltem.)

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2017. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Borzasztóan hamar kiszárad a bőröm a végtagjaimon, így egy erős hidratáló krémet kerestem. Ez még a rettenetesen száraz lábfejemet is képes elfogadható állapotba hozni. Az illata inkább kókuszcukorra emlékeztet, de szerintem kellemes, és teljesen felszívódik. Egyes véleményekkel szemben, amit olvastam, az általam vett krém egész sűrű, alaposan el kell kenni. Szerintem megéri az árát.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2017. május 23.

Régen kaptam egy ilyen spirált ajándékba, és mikor szükségem volt egy új spirálra, beszereztem, mert elmékeim szerint jó volt. Hosszú szempilláim vannak, egész szépen szétválasztja őket, nem visz fel túl sok terméket, jó sötét színe van, és megtartja a göndörséget.
Ami viszont negatív,hogy pár óra múlva el kezd peregni, és ez a termék öregedésével egyre fokozódik...... ha ezt a hibát ki lehetne küszöbölni, nagyon megérné a termék.

Elséve Full Repair 5 Újrafeltöltő Kifésülő Balzsam

Elséve Full Repair 5 Újrafeltöltő Kifésülő Balzsam
2017. május 23.

Talán a Gliss Kur kifésülőket egy fokkal jobban szeretem, de ennek is remek illata van és tényleg segít a kifésülésben. 3-4 fújás elég belőle, különben picit zsírosítani kezd. Megéri az árát, vettem már újra párszor.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2017. május 23.

A samponnal együtt használom és nagyon szeretem. Nem nehezíti el a hajat, selymes és puha marad utána. Az illata pedig nagyon finom, egész sokáig érződik.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2017. május 23.

Nagyon vegyes véleményeket hallottam róla, így kivártam a hosszútávú használat mit eredményez. Már majdnem túl vagyok egy flakonon (balzsammal együtt), és nekem bejött. Alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam, kb 3 naponta mosni kell. Bár a így is 3-4 naponta kell mosnom, sokkal viselhetőbb maradt az eremény, a szálak nem tapadnak úgy össze, csak a tövéhez közelebbi részen zsírosodik.

Maga a sampon használata pedig nagyon kellemes, alaposan letisztítja a fejbőrt, a hajam sokkal dúsabbnak hat tőle, mert egyáltalán nem nehezíti el. Nem szárított, viszont az illata isteni finom és sokáig érzik még a hajamon. Hasonló beállítottságú hajjal rendelkezőknek csak ajánlani tudom! :)

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra
2017. május 23.

Nem nehezíti el a hajat és nagyon finom illata van,ami öblítés után is megmarad. A hatása viszont nem túl erős, nekem önmagában nem ért sokat.

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2017. április 5.

Olcsó és hatékony. Nagyon szeretem az illatát, balzsamkénz használva (kb 5 percig) bevállt, a hajam puha és selymes tőle, a festett színnek is jót tesz. Időnként érdemes 1-2 hajmosásig szünetet tartani, mert kicsit száríthat.

BH Cosmetics Day and Night Paletta

BH Cosmetics Day and Night Paletta
2017. április 5.

Egy hete van a tulajdonomban a drága. Sajnos éppen jó szemhéjalap után kutatok így eddig csak korrektorra tettem fel. Így közepesen tartósak. A panelek mérete meglepően kicsi, de 60 színért megéri az árát. Kicsit ugyan porol, de a szemhéjról már nem potyog, jól pigmentált és egészen különleges színeket is tartalmaz. Tökéletesen alkalmazható minden szemszínhez, nappalra és éjszakára is.

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet
2017. március 25.

Nagyon kedvelem az Avon-os testmerpeteket, ez az egyik kedvenc illatom. Mivel nem parfüm az illatuk nem olyan tartós, de egyébként szuper, sokszor veszem újra, nyáron tökéletes egy kis felfrissülésként.