alvingirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Sensitive Sampon

Balea Sensitive Sampon
2016. április 27.

Nekem nagyon bevált, nem lesz tőle sem jobban, sem kevésbé zsírosodó. Jól tisztít, az illata is tetszik, az ára pedig verhetetlen.

Balea Intensivpflege Hajpakolás

Balea Intensivpflege Hajpakolás
2016. április 27.

Simán ér nálam annyit, mint az ilyen Gliss Kur, Elseve és hasonló hajpakolások. Nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajam, és nagyon jó az ára is.

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal
2016. április 27.

Nagyon szeretem, kedvenc nappali krémem egész évben. Könnyen beszívódik, nagyon jó az illata. Éjjelre (főleg télen) ennél kicsit táplálóbb kell, de nappalra tökéletes. És az ára is nagyon jó.

Balea Sensitive Shampoo Aloe Vera

Balea Sensitive Shampoo Aloe Vera

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2016. április 27.

Nagyon szeretem, mindig újra és újraveszem. Jól radíroz, elég erős szemcsék vannak benne. Az illata is nagyon jó.

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2016. április 27.

Nagyon szeretem, hihetetlenül jó és frissítő illata van. Én arc-és sminklemosásra használom, arra nagyon bevált, radírként nekem kevés.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. április 27.

Ár / érték arányban szerintem is jó, hatalmas mennyiség. De van ennél jobb is (és nem sokkal drágább), ami a szemfestékkel is simán elbír.

Body&Soul Wellness Bodybutter Mandel & Vanille

Body&Soul Wellness Bodybutter Mandel & Vanille
2015. június 15.

Kedvenc testvajam télre, nagyon jó illata van, jól hidratál és az ára sincs elszállva!

Terra Naturi Szemfesték Eltávolító Mangó & Aloe Vera

Terra Naturi Szemfesték Eltávolító Mangó & Aloe Vera
2015. június 15.

Az arctisztító tej jobban bevált. Ebből nagyon sokat kell használni, hogy ne kelljen egy csomószor végigdörzsölni a szemem, hogy lejöjjön a spirál. Viszont az illata fantasztikus.

Terra Naturi Arctisztitó Tej Mango & Aloe Vera

Terra Naturi Arctisztitó Tej Mango & Aloe Vera
2015. június 15.

Állati jó illata van, én sminklemosás után szoktam ezzel megmosni, olyan jó érzés, jó puha lesz a bőröm tőle.