amaliz

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2015. június 6.

Nagy kedvencem ebben az árkategóriában. Minden színe csodás, a világos színeket kivéve egészen jól pigmentált, szerencsére nekem nem kopik és csak picit porol.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. június 6.

Az itt olvasott véleményeknek köszönhetően én is kipróbáltam ezt a terméket. Egyáltalán nem bántam meg, tényleg szép pilláikat varázsol. Két-három rétegben fel kell vinni és valóban szétválasztja és megemeli a pilláimat. Eddig mindig sokkal többet költöttem szempillaspirálra, de ezután azt hiszem nem érdemes :)

Avon Ultra Beauty Ajakrúzs SPF15

Avon Ultra Beauty Ajakrúzs SPF15
2015. június 6.

A termékleírásban leírtak teljesen igazak erre a rúzsra. Az én választásom a Cappuccino árnyalatra esett, ami talán kicsit sötétebb volt, mint amilyenre számítottam, esetleg ennyi kivetnivalót találtam benne. Tartóssága egyszerűen hihetetlen, én ezt szeretem benne a legjobban. Nekem órákat kibír korrigálás nélkül és erre egyáltalán nem számítottam egy ilyen árkategóriás rúzsnál. Biztos vagyok benne, hogy vásárolok még belőle valamilyen rózsaszínes árnyalatot is. Igazán megérdemli az 5 csillagot, tényleg csodaszer.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2015. június 6.

Extra tartós az illata pedig engem elvarázsolt :)

Avon City Rush Parfüm

Avon City Rush Parfüm
2015. március 28.

Finom, tartós, komoly illata van. Egész nap érzem magamon.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2015. március 28.

Sima és puha lesz tőle a hajam, az illatát nagyon szeretem, kevésbé töredezik a hajam mióta használom.

Avon Levendulás Bőrnyugtató 3 Az 1-ben Lábpakolás

Avon Levendulás Bőrnyugtató 3 Az 1-ben Lábpakolás
2015. március 28.

Nekem bevált, nagyon szeretem. Az illata fantasztikus, a lábaim pedig puhák lesznek tőle.

Avon Super Drama Szempillaspirál

Avon Super Drama Szempillaspirál
2015. március 28.

A keféjét semmihez sem tudnám hasonlítani, de az én pilláimat szépen ívelte és dúsította. Gyakran összeragadnak tőle a pilláim, ezért a -1 csillag.

Nivea Angel Star Golyós Dezodor

Nivea Angel Star Golyós Dezodor
2015. március 28.

Nekem bevált ez a deo. Igaz, hogy a 48 órás védelmet teljesen felesleges volt ráírniuk, a 24-et is kockázatos lett volna, de az illata nálam egész nap tart, elfedi a kellemetlen szagokat.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2015. március 28.

Meglep, hogy ennyi negatív kritikát kap ez a termék. Nagy hangsúlyt fektetek a szempilláimra és rengeteg spirált kipróbáltam már mindenféle árkategóriában. Több éves keresés után számomra ez lett a tökéletes szempillaspirál. Nagyon boldog vagyok, hogy kipróbáltam és egymásra találtunk :) Mindent tud, amire én vágyom. Dúsítja, íveli, szétválasztja, meghosszabbítja a szempilláimat. Nekem jobban bevált, mint a háromszoros áron kapható loreal és rimmel spirálok.