Amanda97

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Szájfény a Teltebb Ajkakért
2018. május 26.

Teltebb ajkam nem lett tőle, de szeretem a bizsergető hatását és a kellemes színét. Viszont egyáltalán nem tartós sajnos.

Schauma 7 Virág Olaj Sampon

Schauma 7 Virág Olaj Sampon
2018. május 19.

Az egyik kedvenc samponom. 😊 Finom illata van, hajmosás után nem nehezíti el a hajat, puha és könnyen fésűlhető hajat varázsol. 😊
Nem csak én, hanem a családom többi tagja is imádja.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2018. május 18.

Nekem bevált ez a szempillaspirál, meg vagyok elégedve vele. 😊 Nem használok sok sminket, a hétköznapokra csak egy kis szempillaspirált, emiatt mindig figyelek arra, hogy azok szépek legyenek. Mindig is szerettem a szép, dús és hosszú pillákat, és ezzel a szempillaspriállal ezt meg tudom valósítani. Az ára is nagyon jó. A hátránya tényleg az, hogy néha sok festéket visz fel a pillákra, de meg kell tanulni használni és akkor nincs probléma vele 😊

Gliss Kur Oil Nutritive Hajbalzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Hajbalzsam
2018. május 18.

Szerintem nem nagy szám, átlagos balzsam. Az illata jó, de nagy csodát nem tesz a hajammal

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2018. május 18.

Imádom ezt a parfümöt, nem lehet megunni😍 Kellemes, nőies illata van. Évek óta újrarendelem. Szerintem az Avon legjobb parfümjei közé sorolható. 😊

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. május 18.

Az Avon katalógusban nagyon tetszett az illata amikor megéreztem, de miután megrendeltem, csak párszor használtam. Nekem csalódás volt ez a parfüm, többet vártam tőle.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2018. május 18.

Hugom kedvenc parfüme, rajta nagyon tetszik az illat ha megérzem, de magamon már nem annyira jó. Ezt leszámítva jó és tartós parfüm. 😊

Avon Rare Gold

Avon Rare Gold
2018. május 18.

Egyik kedvenc illatom az Avontól. Egyszerűen nem tudom megunni, kb. 4 éve rendeltem meg először, azóta többször is újravettem.
Amit még imádok benne, hogy nagyon tartós, az illata nem illan el egyből, mint a legtöbb Avonos parfümnél.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2018. május 18.

Kellemes, finom illata van. Az egyetlen baj vele az, hogy nem tartós.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2018. május 17.

Egy dobozt végig szedtem, azalatt nem tapasztaltam semmi negatívumot, a körmeim megerősödtek, és még a hajamon is vettem észre változást, de nem csak én, több ismerősöm is említette hogy sokat nőtt :)
Kb 1 hónap után újra vettem, pár napja szedem, és nem tudom hogy emiatt, de nekem a hátamon kijött pár pattanás, elég nagyok és fájdalmasak. Nekem egyébként nincs ilyen problémám, szép bőröm van, de a korábbi kommenteket olvasva, megfordult a fejemben, hogy talán a vitamin miatt jöttek ki, ami érdekes, mivel az első doboz szedésénél nem tapasztaltam semmi negatívumot. Ha nem javul a helyzet, és több pattanásom lesz, akkor abbahagyom a szedését. Ezt leszámítva, szerintem jó és hatásos vitamin.