Amanina

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő
2020. augusztus 17.

Az illata szerintem isteni. Nem kifejezetten mangós, inkább barack,menta,mango, de nagyon finom, sokáig érezni lehet.
Az állaga inkább géles, nem habzik, kifejezetten nyári frissítő tusfürdő. Nem vettem észre, hogy jobban szárítana, mint bármilyen hasonló bolti termék, úgyhogy szerintem nyárra jó választás.

Andalou Naturals Argan Oil & Shea Moisture Rich Shampoo

Andalou Naturals Argan Oil & Shea Moisture Rich Shampoo
2020. augusztus 17.

Ilyen jó illatú terméket még soha életemben nem szagoltam. Mint valami mennyei habos narancstorta. Isteni, csak azt sajnálom, hogy nem marad meg napokig a hajon az illat.
Egyenként az állaga egy icipicit hígabb, mint kellene, emiatt sajna gyorsabban fogy, mint szeretném. Viszont tényleg jó, ápol, puhává teszi a hajat.

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo
2019. február 20.

Tusfürdőnek jó, samponnak sem rossz, de messze jobb valamiért a tubusos "Dusche&Shampoo" változata.
Az sokkal jobban tisztít, kicsit sűrűbb is.
Ezzel második hajmosásnál is még kb ugyanolyan zsíros volt a hajam és sokkal gyakrabban kellett mosnom.
Tusfürdőként ugyanígy, mintha nem tisztítana "eléggé".
Igazából 3 csillag lenne, de nem vonok le többet, mert az összetétele nagyon klassz, a kiszerelése pedig praktikus.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Szeretjük használni :-)
Én kis kiszerelésben veszem a táskámba, felfrissüléshez, de van otthon nagyban is
Azt a kutyusnál használjuk, séta után lábtörtésre.
Nagyon jó, nagyon kímélő, friss semleges illatú.
Az alsóbb lapok kicsit nedvesebbek, de nem zavaró.
Vettem hozzá hozzávaló műanyag tartódobozt is, amibe beteszem zacskóstól, és így kinyitás után sem szárad ki, mert a dobozt le lehet zárni.
Szuper :-)

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

A kedvencem.
Korábban rózsaszín kiszerelésben vettem, az megszűnt. Én nem érzek semmi különbséget.
Évek óta csak ezt (és előtte a rózsaszínt) használom samponként és tusfürdőként is.
Samponként csak ezt. Semleges, nem illatos, nem alkoholos, nem nehezít, nem károsít. Szépen tisztít.
Akinek nem full zsíros, nehéz, problémás a haja, annak én csak ezt ajánlanám.
Nyilván egy naponta mosós zsíros hajjal semmit nem csinál, ez azoknak való, akiknek teljesen normál haja van.
Panthenol is van benne, ami szuper, mert ápolja és növeszti a hajat.
Nem cserélném le.

Uriage Xémose Krém Száraz/Nagyon Száraz Bőrre

Uriage Xémose Krém Száraz/Nagyon Száraz Bőrre

Télen isteni.
Nagyon testes, nagyon sűrű. Csak este használom, különben egy fél nap alatt sem szívodik fel olyan részeken, melyek nem csontszárazak. Ennek ellenére szeretem, napokig érezni a hatását.
Nem irritál, nincs illata, klassz.
Mostanában inkább a Silky-jét használom a márkának.

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Nagyon szeretem.
Kifejezetten nagyon sázraz bőrre kevés lehet, arra jobb a Xémose pumpás változata az Uriagenak, mert az még sűrűbb, szinte vazelin állagú.
Ez könnyebb, tejes, sikamlós. Hamarabb beszippantja a bőr, én elsőre beleszerettem.
Tényleg illatmentes, ne várjon tőle senki áradozó rózsaillatot.
Cserébe viszont nem irritál :-)

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Szeretjük.
Csak egy kicsit olajos, nemúgy, mintha olajjal kennénk magunkat. Simán lejön vízzel, frissítő.
Nincsen illata, engem ez nem zavar, sőt. Jobb, mint egy rózsa/barackillatot árasztó valami, ami után cukor meg virágszagom van. Ez inkább "tiszta"illatú. Valaki pont ezt nem szereti benne, de én meg ezt preferálom.

Uriage Xémose Cerat Krém

Uriage Xémose Cerat Krém

Ekcémások megmentője :-)
Bármilyen nagy szárazságot rendbe tud hozni, nagyon testes, de azért lassacskán be is szívódik.
Télen kb csak ez teszi rendbe a T vonalamat az arcomon.

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam
2019. február 20.

Elképesztően jó ajakápoló. Nekem szinte semmi nem segít télen, mar feladtam a reményt, de ez az ajakápoló visszaadta a hitem. Kicsit viaszos allagú, nagyon sokáig megmarad a szájon. Én szeretem, hogy kinyomós, a tégelyesektől hányok, olyan gusztustalanul nem higienikusak, a stiftes is konnyen koszos lesz, szóval nekem bejön a kinyomós mindenképp.
Szépen, folyamatosan puhítja az ajkakat, nem húzódnak, nem véreznek :)