AmberGrace

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém
2018. március 12.

Nemrég találtam csak rá, kb egy hete használom. Első alkalommal hogy kipróbáltam meglepett, hogy milyen kevés kell belőle, és milyen könnyen beszívódik, de az igazi meglepetés csak reggel várt rám, soha nem volt olyan szép még az arcom, mint ettől a krémtől. Puha, kipihent, ragyogó, a bőrhibák kevésbé látszódnak, hidratált. Az illata meg az ára is nagyon jó. Imádom!!

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2017. november 4.

Arcmosáshoz használom ezt a szappant napi egyszer. Szeretem hogy jól habzik, nagyon pici elég belőle, az illata is finom. Szépen tisztít, de nem szárít túl, érezni lehet a kókuszolaj és shea vaj hidratáló hatását. Nem csodaszer, nem tünteti el varázsütésre a pattanásokat, de más termékekkel kombinálva hosszabb távon jó hatással van a pattanásos bőrre. Ár-érték arány kiváló, sokáig kitart.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2017. november 4.

Nagyon száraz, ekcémára hajlamos, bőröm van, ráadásul hormonzavarom van, ami miatt időnként borzasztóan pattanásos lesz az arcom. Ilyenkor mindig az első gondolatom ez a szappan, és rendelek is gyorsan. Tényleg ritkán szabad csak használni, mert gyakori használat mellett kb lemarja az arcod. Ha csíp és fáj adj neki időt, hozzá szokik a bőr és egy hét múlva imádni fogja. Én a használata után rózsavízzel törlöm át a bőröm (hidratál, élénkít), majd alaposan bekenem shea vajjal.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2017. augusztus 22.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg ezt az alapozót. Nem tudom mi van velem, de...
UTÁLOM!!!
Lehet, hogy az én bőrömmel van a baj, nem tudom. Nekem beleül a pórusokba. Szeparálódik az arcomon. Kb 1 óra után kifényesedik, lekopik, összecsomósodik. A száraz részeket nagyon kihangsúlyozza. Egyszóval minden ami rossz lehet egy alapozóban az ebben rossz, az egyetlen amit fel tudok hozni jópontként, hogy a színe tökéletes a bőrömhöz, nem oxidálódik, stb.
Alig várom, hogy elfogyjon, addig megpróbálok 10 lépés távolságot tartani mindenkitől akivel beszélek, mert messziről nem olyan rossz. :D

Lee Stafford Coco Loco Coconut Spritz Hajápoló Spray

Lee Stafford Coco Loco Coconut Spritz Hajápoló Spray
2017. augusztus 10.

A szőkítés, majd visszafestés, klóros víz, napsütés és meleg nagyon tönkre tette a hajam, ezért vettem meg ezt. Nem nehezíti el a hajam, puhít és szép fényes lesz, azért ezt választottam mert nap közben is tudok fújni kicsit ha kell, nem csak hajmosás után, nedves hajra jó. Az illata tényleg nagyon erős kókuszos illat, de nekem ez pozitívum, mert így nyáron az izzadás, stb hatására jó ha van egy spray ami finom illatúvá teszi a hajam.

Lush Tisty Tosty Fürdőbomba

Lush Tisty Tosty Fürdőbomba
2017. június 9.

Nem színes és csillogó, visszafogott, elegáns, finom és nőies. Az illattól a rózsákig nagyon romantikus fürdőt kapunk.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2017. június 9.

Nagyon szerettem, ez ilyen minden egyben termék, exfoliál, hidratál, tisztít. Ha használom másnap nagyon szép, ragyogó a bőröm. A pattanásokon is segített nekem.

Shiseido Perfect Rouge

Shiseido Perfect Rouge
2017. május 22.

Nagyon szeretem. Az állaga nagyon krémes, még nem volt ilyen rúzsom, amit ennyire jó érzés lett volna felkenni és viselni. Pigmentált és tartós is.

Clinique Cheek Pop Pirosító

Clinique Cheek Pop Pirosító
2017. május 22.

A peach pop-ot vettem meg. Gyönyörűen illik a melon pop rúzshoz. Imádom. Az állaga, a színe, a fedése, a tartóssága és a csomagolása is szupet!

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer
2017. május 22.

Nincs benne semmi különleges, krém. Ahhoz képest elég drága krém... A fényvédő hatás miatt (gondolom) valóban zsíros marad a bőrön, de nekem ez nem gond, nagyon száraz alapból. Nem venném újra, ennyi pénzért inkább más clinique krémbe fektetnék.