Amea

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2012. október 27.

Nekem nem vált be. Szerencsére nem szárít, de a boltban még kellemes illat a tus alatt fojtogató volt. Nehéz lemosni is, nem gyözött meg, sajnos emiatt a natúr nivea tusfürdökkel sem kísérletezek egy ideig biztosan.
Akinek az illat tetszik, azt ne tartsa vissza a véleményem :)

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2012. október 27.

Sokat utazok, szempont volt a csomagolhatóság, repülös hordozhatóság, így lett a tusfürdöböl szappan. Aztán valahogy kedvenc lett, pótolja az arclemosót, tusfürdöt és testápolót. Ha valaki megoldást tudna a sampon-balzsam kiválthatóságára is, azt kitüntetném.

Essence My Skin Tinted Moisturizer

Essence My Skin Tinted Moisturizer
2012. október 27.

Ár-érték arányban tökéletes, nyárra nem is választhattam volna jobbat. Szépen oszlik, a kombinált börömmel hamar összebarátkozott. Leheletnyi fedés, kellemes illat, tuti ár. Ez egy jó termék, újra venném.

Annemarie Börlind Szempillaspirál

Annemarie Börlind Szempillaspirál
2012. október 27.

Az elsö igazi csalódásom, és furcsa, de az elsö spirál, ami irritálja a szememet. Felkenve szinte láthatatlan, ennyire azért nem kellene 'natúr'kozmetikumnak lennie. Lemosóval együtt vettem meg, amit talán még elhasználok, de a spiráltól rövid úton megszabadultam.

Annemarie Börlind Ajakkotúr Ceruza

Annemarie Börlind Ajakkotúr Ceruza
2012. október 27.

Szeretem. Nude árnyalatot vettem, szép, természtes szín, ha nincs rúzs sem, csak ez kicsit eloszlatva, akkor is kellemes az eredmény. És meglepöen tartós viselet. Újra venném.

Annemarie Börlind Purifying Care Tisztító Pakolás

Annemarie Börlind Purifying Care Tisztító Pakolás
2012. október 27.

Nálam nem vált be. Nem rossz, de nem is meggyözö a hatása. Illat rendben van, ha csak hidratálásra számítottam volna, biztosan nem csalódok. Talán pattanásokra jó lehet, de mitteszerekre nem igazán.

Annemarie Börlind Folyékony Alapozó

Annemarie Börlind Folyékony Alapozó

Ez bizony jó.
A harmadik flakonnál tartok, elötte Börlind kompakt alapozóját próbáltam - ami nem volt ennyire meggyözö.
Vannak világos árnyalatok is, természetes az összhatás, nem zavaró viselni sem. Nálam az egyenletes eloszlatás sem volt probléma.

Annemarie Börlind Éjszakai Krém Kombinált Bőrre

Annemarie Börlind Éjszakai Krém Kombinált Bőrre
2012. október 27.

Sok kísérletezés után végre egy tényleg jó krém. Nem kell sok belöle, reggelre látványos az eredmény. Amióta használom (2 hónap), észrevehetöen szebb a böröm.
A nappali verzió nem tud ennyit, sajnos. Negatívum egyedül az ára.