Amelya

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Anew Vitale Perfect Skin Szemkörnyékápoló

Avon Anew Vitale Perfect Skin Szemkörnyékápoló
2018. augusztus 31.

Gondoltam 28 évesen itt az ideje valamit kezdeni a szemkörnyékemmel is mielőtt elkezdek ráncosodni, ezért esett erre a termékre a választásom, mert gondoltam elég lesz. Nos kétszer próbáltam ki és feladtam a küzdelmet. Olyan szinten csípi és könnyezik tőle a szemem (pedig nem kentem bele esküszöm!), hogy konkrétan nem láttam ki a könnyrengetegtől és inkább elmentem aludni, mert se olvasás, se tévé, se semmi nem ment így. Nagy csalódás volt, pedig bíztam a reklámban, hogy az Anew egy különleges, professzionális termékcsalád.

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk
2018. április 14.

Szépítő lakknak vettem, hogy ápoltabbnak nézzen ki a kezem. Teljesen bevált rá. Van egy szép holocsillámos lakkom, néha azt kenem még rá. Tökéletes.

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2018. április 14.

Perfect Pink színben vettem meg de kár volt. Iszonyat élénk és csíkos a végeredmény. Nagyon sok festéket vesz fel az ecset, képtelenség szépen dolgozni vele... A rövid körmöt szeretem, mert olyan a munkám, hogy a hosszabb törik, koszolódik alatta és körömkefével nem mászkálok. Viszont ezzel képtelen voltam úgy kifesteni, hogy végig be tudjam festeni de a bőrt már nem... le is mostam kb azonnal....

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő
2018. március 29.

Nagyon kellemes az illata, az állaga, jó vele zuhanyozni. Nekem annyira nem marad meg a bőrömön, de az csoda számba is menne. Eddig csak 2 márka tudta azt produkálni, hogy zuhanyzás után is érződött egy rövid ideig. Ez nem az a márka.

Upd: Az állagáról való véleményem módosítanám. Nálunk elég hideg van a fürdőben, nos... olyan pudingszerű állagot produkál 20 fok alatt. "Szórakoztató" vele a zuhanyzás. Nem egyszer landolt a zuhanytálcán a fele, mert egyszerűen lecsúszott a kezemből.

Avon Senses Winter Treasure Tusfürdő

Avon Senses Winter Treasure Tusfürdő
2018. március 7.

Borzalom volt. Nálunk elég hideg van a fürdőben 15-18 fok, és ez a drága tusfürdő ezen a hőmérsékleten olyan szinten zselésedett, hogy szinte használhatatlan volt. Illata kb semmi nem volt, amit lehetett érezni az sem volt sem téli, sem karácsonyi. Számomra elég nagy csalódás volt.

Avon Advance Techniques Hajsűrűség-Növelő Balzsam

Avon Advance Techniques Hajsűrűség-Növelő Balzsam
2018. március 7.

Egy hajmosás után érződik, hogy pihe-puha az amúgy sprőd hajam, az illata szuper. A tömegnövelést általában nem érzékelem, mert egyébként is dús hajam van, csak a szárazság miatt semmi formája nincs, most van!

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2018. március 7.

Eddig mindig befürödtem az avonos kézkrémekkel, de ez egy csoda! Gyorsan beszívódik, tényleg hidratál és nagyszerű illata van. Nem tipikusan kókusz, emiatt nem tolakodó, de jól esik szagolgatni és a környékemen (munkahelyen használom főleg) mindenki tudja 5 percen belül, hogy használtam. :D De max szintén 5 percig aztán utána már csak a kezemen érződik. Egyszerűen imádom, Már van itthon vagy 3, hogy mindenhová legyen, itthonra, munkahelyre, táskába.. :D

Avon Planet Spa Greek Seas Hidratáló, Nedvességmegkötő Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Greek Seas Hidratáló, Nedvességmegkötő Szemkörnyékápoló Gél
2018. március 7.

Semmi extra... max a lelkemnek jó, hogy ilyesmivel kenegetem magam, de semmi látszatja, pedig majd 1 hónapja minden este használom.