amendoeira

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel és Omega 3-6 Zsírsavakkal

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel és Omega 3-6 Zsírsavakkal
2021. március 21.

Többlépcsős rutin része, tehát nehéz egyedül értékelni. Természetes összetevőkből álló, könnyed krém, ami hamar beszívódik, nagyon kellemes érzés a bőrömnek. Az illata természetes, és imádom, hogy higiénikus, pumpás a kiszerelése.

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2021. március 21.

Első drága alapozóm. Még mindig nem tudom hányadán állunk, ugyanis 2 hónapja vettem, de a Home Office miatt nem sokszor használtam. A boltban úgy láttam, hogy megtaláltam a jó árnyalatot. De oxidálódik, "undertone"-t vált. Kinyomod a kezedre, és rögtön rózsaszínné kezd válni. Felkened, úgy nézel ki, mint egy malac. Viszont utána megint változik, és immár lecsitul. De azt ki kell várni. Negatívum még az illata, nem csak mert nénis, hanem mert totálisan felesleges. Ezen kívül baromi gyorsan szárad, nincs időd eldolgozni, ezért még többet raksz az arcodra....
Pozitívum, hogy egyébként, hogy ha megvárod azt a 10 percet, akkor szép, egységes bababőrt ad, plusz a normál bőrömmel nekem nem is kellene rá púder. Azért teszek rá, hogy tutira letompítsa az oxidációt. Biztosan nem veszem újra, ha egyszer elfogy.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2021. március 21.

Ez az első kémiai hámlasztóm. Kicsit érzékeny a bőröm, úgyhogy erre esett a választásom. Nagyon jól tettem, mert nem csípet egyszer sem. Hatalmas problémáim, bőrhibáim nincsenek, de az arcképemet szebbé teszi biztosan (pirosság, foltocskák), valamint leszárítja az 1-2 pattanás kezdeményt, ha éppen van. Hetente 2-3x használom. Egyik este ezt, egyik este retinolt, heti 1-2 alkalommal pedig pihentetem mindkettőtől a bőröm.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. március 21.

Hááát.. Jó lett volna szeretni. Egyszerű összetétel, gazdaságos kiszerelés, nem tégelyes, és jó áron van. Mindezekért adok neki 3 pontot. Egyébként nem érzem, hogy bármit is csinálna. Mondanám, hogy könnyen beszívódik, de azt érzem, hogy valami fura réteget kenegetek az arcomon, és hogy igazából bele sem megy a bőrömbe, hanem egyszer csak megszárad. Nem jött be....

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo
2021. március 21.

Kifejezetten frizzy hajra kerestem termékeket. Bújtam a magyar, de inkább külföldi oldalakat, a krémmániát is, és végül erre és az Eleven Australia által frizzy hajra ajánlott termékekre esett a választásom. A legjobb sampon/termékcsalád, amit valaha használtam. Én már nem is tudom mikor volt utoljára ilyen gyönyörű és szöszmentes hajam mindenféle hőkezelés nélkül. Van egy külön fényspray is tőlük, de rá sem kell fújnom, mert így is gyönyörű.
Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e a társaival együtt, mert azért elég húzós áruk. Ki-be pakolásztam a virtuális kosárban több héten át, mígnem addig gondolkodtam, amíg elérkezett a karácsony és egy pakkban megkaptam őket édesanyámtól. Azóta használom, és még mindig sok van belőle. Amikor a feléhez értem, akkor majdnem fele-fele arányban vízzel felhígítottam a sampont a flakonban. Azóta már egy mosásból is meg tudnám úszni a hajmosást, ha szeretném, olyan jól habzik és oldja a koszt a hajon/fejbőrön. Ha elfogy, akkor is ezt fogom venni. Ha bárki szöszösödéssel, "sprődséggel" küzd, annak nagyon ajánlom.

Eleven Australia Miracle Hair Treatment

Eleven Australia Miracle Hair Treatment
2021. március 21.

Más Eleven Australia termékekkel együtt használom, így nehéz megmondani, hogy mennyit köszönhetek ennek a terméknek, de szerintem még kislány koromban volt utoljára olyan gyönyörű és egészséges hajam mióta az EA termékeket használom. Hosszú, de nem extra hosszú hajamra 2 kisebb pumpányit használok a hajam 2/3-ára. Nem tapad, nem ragad, nem zsírosít, és én valamiért úgy érzem, hogy gyorsabban is szárad utána a hajam.

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner
2021. március 21.

Kifejezetten frizzy hajra kerestem termékeket. Bújtam a magyar, de inkább külföldi oldalakat, a krémmániát is, és végül erre és az Eleven Australia által frizzy hajra ajánlott termékekre esett a választásom. A legjobb termékcsalád, amit valaha használtam. Én már nem is tudom mikor volt utoljára ilyen gyönyörű és szöszmentes hajam mindenféle hőkezelés nélkül. Van egy külön fényspray is tőlük, de rá sem kell fújnom, mert így is gyönyörű.
Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e a társaival együtt, mert azért elég húzós áruk. Ki-be pakolásztam a virtuális kosárban több héten át, mígnem addig gondolkodtam, amíg elérkezett a karácsony és egy pakkban megkaptam őket édesanyámtól. Azóta használom, és még mindig sok van belőle. Ha elfogy, akkor is ezt fogom venni. Ha bárki szöszösödéssel, "sprődséggel" küzd, annak nagyon ajánlom.