Ametiszt

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2022. június 12.

Jol hidratal, nyugtat, szebb a borkepem tole. Hianyozna, ha nem hasznalnam,

Babylove Ultra Sensitive Fürdőtej

Babylove Ultra Sensitive Fürdőtej
2022. június 12.

A gyermekeimnek illetve nekem is nagyon jo, valoban segit a szaraz boron. Egy csodaszer, nekem vegre megszuntette az extrem szarazsagot, az egyik kislanyom laban pedig a szaraz foltokat. Egyedul a kiszerelese rossz, mivel nagyon folyekony, kicsit pazarlos, de meg ezt is megbocsatom neki. :)

Lézeres Szőrtelenítés

Lézeres Szőrtelenítés
2022. március 4.

Nekem alexandrit lézeres kezelesem volt, több mint 10 éve, a lábamon. A legjobb döntés volt! Az eredmény szuper lett, szinte teljesen szőrtelen, és ez azóta is tart! Pedig közben volt bőven hormonváltozás is (2 terhesség, szoptatás).
A lezer és az IPL nem ugyanaz, csak azért írom, mert sokaknak megtévesztő. Én próbáltam előtte az IPL-t, az semmit sem használt.

Huda Beauty Demi Matte Cream Lipstick

Huda Beauty Demi Matte Cream Lipstick
2022. január 18.

A világ legszebb finish-u ruzsa! Különleges, könnyű szepen felvinni és tartós is. Egy nagy hibája van, a szinvalasztek. Nekem a SheEO van meg, nude de túl sötét és barnás sajnos. Az összes többi szín is inkább sötétebb bőrre való. Nagyon nagy kar, mert a formula fantasztikus!

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift
2021. december 1.

Ezt is nagyon szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Nehéz eldolgozni és nagyon kiemeli a száraz foltokat. Igazán kar, mert ez is tökéletes kiszerelés lett volna utazni. A márkától a HM Anti-fatigue vált be egyedül alapozo fronton, az viszont tényleg szuper.

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2021. december 1.

Nagyon kiváncsi voltam rá a vélemények alapján, de sajnos nem vált be. A fedese áttetsző, nagyon nagyon enyhe, semmilyen borhibat nem fed el. A száraz részekre rátapad, kiemeli őket; a rancokba 1-2 óra után látványosan beleül. El fogom használni, de csak más, sűrű alapozok “lazitasara” a hétköznapokon. Be kell látnom ez és a Nars alapján, hogy az ilyen vizes alapozok nem nekem valók. Kar, mert a csomagolása szuper, könnyű és praktikus, utazáshoz tökéletes lenne.

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2021. szeptember 25.

Hajkefe fronton csodaszer, en ezt a változatát utazáshoz vagy házon kívül használom inkább, otthon pedig a nyeles verziót. Tényleg nem tépi a hajat, csak úgy siklik, fájdalommentesen bont. Meg a kislányom is szereti ha ezzel fesulom. :) Drága de megéri, nekem mar legalább 5-6 eve megvan és semmi baja.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam
2021. szeptember 25.

A kisbabam száraz, hamlo bőrét villámgyorsan rendbe tette, irritaciot nem okozott. Az állaga is kellemes, könnyen kenhető.

Catrice 99 % Natural Base Coat

Catrice 99 % Natural Base Coat
2021. augusztus 6.

Természetesebb alaplakkot kerestem babavaras idejére. Sajnos én nem tudok ódákat zengeni róla - folyós, ragacsos, nagyon lassan szárad és az ecsete sem jó. Ha végre megszáradt, jól lehet rá lakkozni, bar nem lesz tőle tartósabb a lakk, de az elszinezodestol legalább véd. Ezért a 2*, most kihúzom vele, aztán amint lehet biztosan visszatérek a megszokott alaplakkomhoz.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2021. július 22.

Hogy lehet, hogy meg nem véleményeztem??!! Volt néhány sminktermek, amik áttörő változást hoztak (jó értelemben) a rutinomba/életembe, ez volt az egyik. Kb. 8-10 éve használom, akkoriban elég problémás és kombinált volt a borom, és nagyon sokat segített az onbizalmamon a jó fedésével és tartossagaval a hosszú munkanapjaimon és eseményeken egyaránt. Szép borkepet ad, jól el dolgozva nem maszkos, bar nyilván közelről nem is az a ‘láthatatlan fajta’. Azóta már nem problémás és inkább normál-vizhianyos a borom, otthonról is dolgozom nagyrészt, így inkább az enyhébb fedesu, ragyogóbb alapozok fele fordultam, de ebből is mindig van itthon, és máig ehhez nyúlok, ha igazán szép bort szeretnek élőben és fényképeken is. Nekem csodaszer, ami teljesen megérdemli a hype-ot, de nem fog mindenkinek bejönni, ez biztos, és nincs is mindenkinek szüksége rá. Ettől meg teljesen megérdemelten ikonikus termek és szerintem az is marad meg sokáig.