AmiraNayati

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mimitika Face Sunscreen SPF50

Mimitika Face Sunscreen SPF50
2019. október 30.

Hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön, nem csillog tőle a fejem, nem nehéz krém, teszi a dolgát és kész. Egy hete használom, később még updatelek, hogy még mindig ilyen jó,vagy sem. :)

Update:Több mint egy hónapja hasznàlom és elégedett vagyok vele.A legnagyobb pozitívuma,hogy nem pattogtam ki tőle,úgyhogy marad az 5 csillag :)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye
2019. szeptember 21.

Nem mondanám,hogy hidratál, de nem is ezért vettem. Eléggé fakó és vékony szám van, de ez a kis ajakbalzsam szépen feldobja :)

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza
2019. szeptember 21.

Nagyon szép szemöldököt tudok vele csinálni, imádom, pedig először vettem ilyen ceruzát. Elsőre szerelem, maradok nála :)

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. szeptember 21.

Pihe-puha lesz tőle a hajam, hatásban közelít a biodermás hajbalzsamra(nodé) , amit használtam, de ez árban barátibb, így maradok ennél.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Szemkörnyék Frissítő

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Szemkörnyék Frissítő
2019. szeptember 21.

Pontosan azt kaptam amiért megvettem, szemkörnyéki puffadtságra. Reggel bekenem a pufi szemem, és mire elindulok, már szép, friss a tekintetem. :)

Mossa AHA Hámlasztó Maszk

Mossa AHA Hámlasztó Maszk
2019. szeptember 21.

Szuper hámlasztó, teszi a dolgát, szép puha és selymes utána az arcom, nem is ragoznám, megéri az árát, ment az 5 csillag :)

Mossa Vitamin Cocktail 5in1 Intenzív Rehidratáló és Energetizáló Nappali Krém

Mossa Vitamin Cocktail 5in1 Intenzív Rehidratáló és Energetizáló Nappali Krém
2019. április 27.

Imádom! Mossa vitamin olaj koktéllal együtt használom, pikk-pakk rendbetették a száraz, fakó bőrömet. Most selymes, élettel teli. Megy az 5* :)

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2019. április 27.

Nagyon szeretem, puha és telt, selymes lesz tőle az arcom, előtte száraz, fakó volt. Az illata nagyon finom, nekem bevált arra amire vettem, megy az 5* :)

Ziaja Olívás Ajakbalzsam

Ziaja Olívás Ajakbalzsam
2019. április 27.

Rossmannban vásároltam, igazából nem is ezért indultam, de mivel a létező összes ajakápolót kipróbáltam, és egyik sem segített, gondoltam még egy próba belefér :D És nem volt feleslegesen kidobott 650.-Ft! Szépen hidratálja az extra száraz, cserepes ajkaimat, és NEM KELL NAPONTA 10X KENEGETNI!!! Amitől nálam 5*!Bármit próbáltam(Himalaya Herbals, Labello, Bebe, stb...),mindegyiket, ahogy beszívtam a bőröm már kentem is újra. Ezt napi 1 max 2x. Szép selymes lesz tőle a szám, sokkal puhább, simább. Ami még plusz pont nálam, hogy nem tartalmaz tartósítószert és parabén mentes. Az árát nagyon is megéri, bátran ajánlom mindenkinek, aki szintén cserepes ajkakkal küzd!

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2018. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált. Száraz az arcbőröm, de a t vonalam enyhén zsíros reggelre. Bármilyen hidratálót használok reggel, este elnehezítik ebben a nagy melegben az arcomat és jön is egy-két pattanás. Kipróbáltam hidratáló helyett, és szépen leszárította a meglévő pattanásokat, és nem is érzem reggelente fáradtnak a bőrömet. Esti és reggeli rutonba is beépítettem, nyárra nekem bőven elég. Talán csak az ára miatt nem adok 5 csillagot.