Amizone

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. március 2.

Régebben használtam, nekem nem kicsit csípte a szemkörnyékemet, amin felettébb meglepődtem, mert kifejezetten érzékeny bőrre kínálják. Nekem egyáltalán nem vált be.

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Tisztító Gél

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Tisztító Gél
2018. március 2.

Nekem bevált ez az arclemosó, már a második tubussal használom. Enyhe, kellemes illata van és gyengéd az érzékeny bőrömmel, jó érzés használni. Persze, utána hidratálni kell, de ez így van minden vízzel lemosandó termék esetében.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2018. március 2.

Tényleg nagyon szuper ez az alapozó. Eszméletlenül tartós, szép, egyenletes ábrázatot eredményez. Azt sajnálom csak, hogy nem sokkal korábban találtam rá, amikor még kevésbé volt száraz a bőröm, mert bizony ilyen hidegben az amúgy is száraz bőrnek nem biztos, hogy a legjobb barátja. Lehet, hogy szabadságolom tavaszig, hogy aztán újra örülhessünk egymásnak.

Kat Von D Alchemist Holographic Palette

Kat Von D Alchemist Holographic Palette
2018. március 2.

Imádom ezt a palettát, nagyon különleges. Külföldön találtam rá, majd rövid vacillálás után jött haza velem. Milyen jó, hogy így történt! :) Önmagában és más szemfestékre applikálva is csodás, duochrome színekben pompázik, feldob bármilyen kevésbé izgalmas sminket.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló
2018. március 2.

Nekem ez a krém valamiért nem jött be annyira, mint amire számítottam. Egy teljesen oké hidratáló krém, de ebben az árfekvésben ennél többre vágynék.

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással
2018. március 2.

Én imádtam ezt a krémet. Ajándékba kaptam egyszer, de ilyen horror áron nem venném meg, bármennyire is bejön. Szuperül hidratál, pihepuha selymes lesz tőle az arcom. Alapból nem szeretem az illatos krémeket, de ennek valami isteni illata van, ragyás se lettem tőle. Ha harmadennyiért lehetne kapni, csak ezt használnám.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2018. március 1.

Amikor felkentem nagyon örültem, mert jó érzés a bőrömnek, azt hittem végre találtam egy arckrémet, ami jó és nem horror áron van. DE: néhány percen belül vörös ragyák nőttek tőle az arcomon. Nem tudom melyik összetevővel van a gond, de erősen gyanakszok arra az irdatlan nyanya szagra, amit belecsempésztek. Eleve, egy érzékeny bőrre szánt termékbe minek az illat, de ha már ez a rossz ötlete támadt valakinek mixáéknál akkor is, miért ezt az iszonyat ordenáré öreg néni szagot nyomták bele? Miért? Nyilván nem veszek ilyet soha, a minta is a kukában landolt.

Freeman Goji Bogyó Arcmaszk

Freeman Goji Bogyó Arcmaszk
2018. március 1.

Szerintem teljesen rendben van ez a maszk. Most is éppen a fejemen van, úgy érzem, hogy örül neki a vízhiányos bőröm, jól hidratál. Az ára is jó, valószínűleg újraveszem.