Amphitrite

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél

Uriage Hyséac Habzó Tisztító Gél
2017. február 23.

Kedvenc lett! Napi 2 használattal néha-néha jelenik meg csak egy pattanás, pedig az arcbőröm elég hajlamos erre. Kicsit szárít, de én nem bánom, mert hosszútávon rendbe hozta a bőrömet. Lehet, hogy a habzása miatt nem a legkíméletesebb arctisztító, de én szeretem érezni a habot, mert úgy érzem, valóban tisztul a bőröm...

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2017. február 23.

Nekem sajnos nagyon nem vált be... Borzalmasan csíp, de ezenkívül semmilyen irritációt nem okoz. Éjszakára kevés, nappalra tök oké lenne, ha nem csípne. Az illata is túl erős egyébként. A micellás víz és a habzó arctisztító viszont nagyonis bevált!

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre
2017. február 23.

Nem sok micellás vizet próbáltam ki eddig, de azt hiszem maradok ennél. A sminkkel nem igazán tud mit kezdeni, de nemis erre a célra vettem, egyébként végzi a dolgát, nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt.

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam
2016. április 12.

Az én hajamra elég nehéz bármilyen hajra való terméket találni, ami beválik. A legutóbbi hajmosásnál döntöttem úgy, hogy ez alkalommal kihagyom, és nemis lett olyan szép a hajam hajszárítás után. Többszöri használat után nagyon megszerettem... Tényleg simítja a hajamat és mintha egyenesebb is lenne tőle, illetve szép fényes. Nekem az illata is tetszik, bár szeretem ezeket a baleás illatokat igazából. Ár-érték arányban megtaláltam a legjobbat!

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal

Balea Nature Nappali Krém Bio-Olívaolajjal
2016. március 20.

Semmi extra. Azért vettem meg, mert nagyjából natúr. Visszafogott illata van, ami tetszik. Őszre és tavaszra megfelelő, mert nem túl zsíros krém, de télre kevés. Az 50ml nekem nagyon sokáig elég, igazából már várom, hogy elfogyjon, mert szebb vagy jobb nem lett tőle a bőröm, viszont szinten tarja, úgyhogy újravenni sem fogom.

Johnson's Baby Bedtime Oil

Johnson's Baby Bedtime Oil
2016. március 19.

(Nem babára használom). Nagyon finom illata van. Használom vizes bőrre is, úgy is nagyon jól puhítja a bőrt, tényleg "babapopsi" tapintású lesz az egész bőröm tőle. Néha teszek a fürdővízbe is. Biztosan újra fogom venni, ugyanis tökéletes.

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte
2016. február 19.

UP: Mostanra, hogy helyrejött a bőröm, és nincsenek pattanások, illetve a zsírosság is visszafordult, ez a bb krém tökéletes! 12 óra után is ugyanúgy fent van a bőrömön, nem fénylik át. Kísérletezek majd másfajtákkal is, de nagy eséllyel vissza fogok térni rá.

Legelső BB krémem, teljesen megvagyok vele elégedve. Nekem csak egy minimális fedésre van szükségem, egységesíteni a bőrömet, arra meg tökéletesen megfelel. Kell alá hidratáló krém, mert a szárazabb részeket nem hidratálja önmagában, tehát erre nem jó, ezért 4 csillag. Egyébként a világos bőrömnek a 01-es árnyalat teljesen rendben van.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. február 14.

Tényleg tökéletes, nincs mit hozzáfűzni.... Az ára is jó és sokáig elég. Én használom szem alá is, bár oda kicsit sűrű, de nem rossz. Az én fehér bőrömhöz az ivory árnyalat pont jó, szépen eldolgozható és eltünteti a pattanásokat/pirosságokat.

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél
2016. február 14.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban a legjobb! Utazáshoz is használom úgy, hogy beletöltöttem egy kisebb kifogyott kézfertőtlenítős tubusba, így könnyen magammal tudom vinni. Arckrémezés előtt mindig használom, hogy ne vigyek fel semmi "rosszat" az arcomra, ugyanis eléggé hajlamos a pattanásokra, de így megelőzhetőek vele. Az illata alkoholos-fertőtlenítős, ami nekem tetszik, az állaga folyós-géles, ami nem hagy ragacsos érzetet. Biztosan újraveszem, jobb nemis kell.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2016. február 14.

UP: visszajöttem update-elni, ugyanis a doboz felére érve a hatása elmaradt, mintha semmit nemis tettem volna a hajamra...kidobni nem szoktam termékeket, ám ennek mégis ez lett a sorsa, ugyanis csak időpazarlásnak éreztem. Ráadásul kezdtem besokallni az illatától is.

Nagyon szeretem!! Az én száraz, töredezett hajamra nem sok termék válik be, de ennél már első használat után sokkal szebb lett a hajam. Hajmosás előtt még száraz hajra kenem fel bőségesen, minimum 30 percig, de jobb, ha minimum 1 órát rajta hagyom zuhanysapkával és törülközővel. Balzsamként pedig az omegás változatot használom szintén zuhanysapkával minimum 10-15 percig. Ez a kettő ilyen használat mellett nagyon beválik. Az omegás illatától rosszul nem vagyok, de annyira nemis tetszik, viszont a hatása miatt megéri. A banánosnak viszont nagyon finom illata van, olyan, mint az a banán alakú banános csoki, imádom.