amyherczeg

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. március 31.

Este szoktam használni a rutin végén. Nagyon jó hidratált lesz reggelre a bőr, nem tocsog tőle az arcom. Alapvetően száraz területeket szépen rendbehozta. Ár-érték arányban rendben van.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. március 3.

Nagyon jó illat, igazi nyári hangulatot idéz. Nagyon puhává teszi a hajat, könnyen fésülhető, fényes, puha lesz a haj.

L'Oreal Professional SteamPod Tápláló Hajkiegyenesítő Tej

L'Oreal Professional SteamPod Tápláló Hajkiegyenesítő Tej
2021. február 11.

Szép lesz tőle a haj ez tény, de nem gondolnám, hogy jobb brámelyik hajpakolásnál is.

Nivea Micellair Ápoló Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Micellair Ápoló Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2021. február 11.

Nagyon jó kis termék. Semmi problémám vele, mindent leszed amit le kell! Nem irritál, nem hagy réteget az arcon. Műszempillát is ezzel fésülök át, erre a célra is tökéletesen bevált.

Oriflame Feet Up Comforting Lábkrém Gyömbérolajjal és Mandarinnal

Oriflame Feet Up Comforting Lábkrém Gyömbérolajjal és Mandarinnal
2021. február 11.

Isteni illat! Lábfürdőjével együtt használom, nagyon jó kombo. Pihe-puha lesz tőle a lábam, hamar beszívódik.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2020. szeptember 15.

Nagyon hamar eltüntette a pattanásimat, igazi sos megoldás, ha szükség volt rá mindig segített. Nagyon sokáig elég volt a kis üvegcse.

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane
2020. szeptember 15.

Teszi a dolgát, hidratál, nem nehéz olaj, könnyen beszívódik :)

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2020. június 20.

Sikerült nagyon mellé nyúlnom és a számomra legrosszabb színt kiválasztanom, de ez már az én személyes problémám :D Ettől függetlenül a ceruza minősége vitathatatlan, nagyon szépen pigmentált, precíz vonalat lehet vele húzni. Tuti fogok más színben is vásárolni!

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2020. június 20.

Nagyon szép természetes pírt lehet elérni vele. Tetszik, hogy nem tolakodó és csillámos. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri. :)

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2020. június 20.

Nagyon szeretném szeretni de nem tudom. Irdatlan sok festéket fel vesz, nem győzöm minden nap lehúzni a tubus száján, vagy esetleg zsebkendővel letörölni, ami szerintem óriási pénzkidobás.. Kicsit felfrissíti a szemöldököm színét, de a helyén biztos nem marad.