AmysMadeUp

Regisztráció dátuma: 2016. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Nature Éjszakai Arckrém Bio Gránátalmával és Goji Bogyóval

Cien Nature Éjszakai Arckrém Bio Gránátalmával és Goji Bogyóval
2019. december 30.

Szuper! Visszafogja a zsirosodast nappalra és tiszta rendezett borkepet ad reggelre. Most próbálom majd a nappali verziót is.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. február 28.

Biztos jót tesz a bőrnek, bár az SPF 20-at keveslem, jól hidratál, de minden más professzionális átfényesedést gátló termékemet semmissé teszi szinte, nehezen emészti meg a bőröm. Nincs az üvegcsén inci, és bár sokat várok a felkenés után, nem érzem azt az igazi eltűnős beszívódást. Kombinált zsíros bőrre talán nem ez a legjobb megoldás.

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2018. február 28.

Szerintem kiváló termék! Nagyon jól felveszi az arc tónusát és nem leszek tőle kripta szökevény! Nekem nem volt gondom a pamaccsal, ahogy páran írták. Óvatosan kell vele bánni, meg nem dobálni :)

Trend It Up Expert Fixing Spray

Trend It Up Expert Fixing Spray
2018. február 28.

Nagyon meglepő volt számomra a hatása. Eleinte én is észrevettem, hogy nem porlaszt rendesen, ezért én úgy kezdtem el használni, hogy az arcápolási rutin után smink előtt, ráfújom az arcomra, és eloszlatom, hagyom hogy beszívja teljesen és ezután jön az alapozó és a többi. Elég könnyen átzsirosodik az arcom, viszont ez nagyon jól helyén tart és szinte minimálisan fénylik át. Persze hozzá kell tennem, hogy a legvégén én az átlátszó mattító púderét is használom. Korábban a Dm-es tinture fixálót használtam de annál nem vettem észre ilyen mértékű fixálást.

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2018. február 23.

Zsírosodó törékeny vékony szálú hajam van. Csodás érzést kelt, azonban erre csak akkor jöttem rá igazán amikor váltogattam más samponokkal más balzsamokkal. A kettő együtt nagyon rendben van, meglepő árához képest, pedig a Schauma termékeket picit gagyinak éreztem mindig is, kivéve a sláger mami hamvasítóját a szőke időszakomból :) Mindenképp megéri.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2017. március 12.

Jól pigmentált, bár a két részt együtt, egymás után a szőkeségem miatt nem tudom annyira használni, mert nagyon őslakos kinézetem lesz :) Amiről nem biztos, hogy a rimmel tehet, hogy borzasztóan pici a két applikátor, pedig nagyon jók. Én bele-eszkábáltam egy másik foglalatba, és úgy rendben van.

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2017. március 12.

Itteni vélemények alapján vásároltam, tökéletesen hozza amit ígér. Imádom az illatát, nem túl tolakodó, de mégis kellemes, nagyon gyorsan beszívódik, szinte az első elkenésnél!! Kíváncsi leszek hogy nyáron mit hoz a nagy melegbe a készülődés idején, de szerintem akkor is megfelelő lesz. Külön tetszik ez a kiszerelés, ami ugyan egyeseknek kényelmetlen lehet, de akkor sem kell totojázni az ütögetéssel, hogy jöjjön már ki belőle valami fogyás idején, de ketté vágni a flakont :)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2017. március 12.

Nagyon közel áll az "Az alapozó" címhez, de valamiért úgy érzem, hogy életem során találni fogok még egy ettől is jobbat. Nem szárít, pár óra után kombinált bőrön átfényesedik, ami viszont nem biztos hogy az alapozó hibája. Egyenletes arcszínt ad, közepes fedése van. Száraz részeket nem emel ki, és nem ül bele az apró ráncokba.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2017. március 12.

Hááát... Nem tudom... Van olyan barátnőm akinek ez bevált, de a száraz részeket nagyon kiemeli, túlságosan elő kell készülnöm a kombinált bőröm miatt erre az alapozóra. A fedése közepesen erős, de találtam már ebben a kategóriában sokkal jobbat is.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. március 12.

Rimmer Stay Matte-ot használtam előtte, aminek a szemcseméretével, porózusságával nem voltam megelégedve. Ezt a Creme Puffot nem tudom mivel őrlik de nem semmi :D Kiváló termék, itteni vélemények alapján vásároltam. Tutira újra veszem, DM havi akció keretében 25%-kal olcsóbban juthattam hozzá.