amywide

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2017. június 12.

Amiket itt, Krémmánián kb 2 csillaggal leértékelnek (tehát max 3 pontos termék), na, nekem rendre azok a termékek váltak be legjobban. :D Tény, hogy egy flakon elhasználása után elunja a hajam (picit szárítja), utána kb egy hónapig használok mást, és megint a megszokott eredményt produkálja: az ekcémás -
zsírosodásra hajlamos fejbőrömet nyugtatja, korpásodás megszűnik, a hajam lágy, puha és szép fényes, a száraz végek hidratáltabbak (igaz, arra majdnem napi szinten használok hajolajat is, mosni is kb naponta-kétnaponta szoktam, különben az ekcémás dolog rögvest előjön. :( ). Az illata kicsit sem tartós, de annyi baj legyen. :)

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2014. július 28.

A szaga valami förmedvényes, de a hatása...hát az valami csúcs. A hajam a tövénél nagyon zsíros, korpás, ekcémás fejbőr, a vége meg száraz és töredezett.. Rengeteg sampont kipróbáltam már, végül kétségbeesésemben döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Örülök, hogy így döntöttem, a hajam nagyon hálás érte! :D

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2014. július 28.

Én a Fair Trade Honey samponnal használom együtt, nem tudom hogy a kettő együtt teszi-e a csodát, vagy egyenként is működnének..Az én hajam mindenesetre nagyon hálás a használatáért, nem csak isteni illata lesz tőle, de puha maradt, talán kevésbé sérült és száraz, mint az első használat előtt. Felvitelkor olyan, mintha semmit nem csinálna a hajammal, aztán pár pillanat után ha lemosom, azonnal érzem a hatást. :)

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2014. július 28.

heti egyszer-kétszer használom, attól függően mennyire van kikészülve épp a bőröm. 5 perc után lemosom, a bőröm kisimul, pihepuha, zsírosságot megszünteti, talán még kicsit szárít is, viszont az első használat óta nem tudom eldönteni, hogy segít-e a pattanás-problémámon vagy sem.. ettől függetlenül nagyon jó kis kence, tényleg feltölti élettel a bőrömet, csak a szaga ne lenne ilyen rettenetes....

Catrice Smokey Eyes Set

Catrice Smokey Eyes Set
2014. július 1.

A barna van meg, én azzal teljesen elégedett vagyok...Partihoz különösen praktikus, hogy tus és egy minipaletta egyben, nekem már csak emiatt is nagyon bevált! :) Nem egy hű-de-szupertartós dolog, de az árát megéri!

Chanel Le Crayon Lévres Szájkontúrceruza

Chanel Le Crayon Lévres Szájkontúrceruza
2014. július 1.

Lehet, hogy én használom rosszul, de elég változóan teljesít... Ha kicsit szárazabb a szám, a balzsamozás ellenére is darabos lesz a végeredmény, nehezen is fog, vagy hogy is fogalmazzak..ha éppen kellően hidratált az ajkam, akkor tényleg rásegít a rúzs tartósságára. Arra figyelni kell, hogy ez (vagy csak én vagyok a béna?) tényleg csak szájkontúrceruzának jó.. Jó-jó, de fele ennyiért volt már jobb szájceruzám is. :C

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2014. július 1.

Egy Dark Side boldog tulajdonosa vagyok, nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, legalábbis ha használok rúzsecsetet, anélkül talán kissé túlságosan is krémes. Van 2 Chanel rúzsom is, azoknak persze a nyomába sem ér.. Már ami a tartósságot illeti, meg ahogy előttem is írták, szárít egy kicsit. Ettől függetlenül egy nagyon jó kis rúzs, nagyon szépen pigmentált, teljesen elégedett vagyok vele.

Chanel Levres Scintillantes Szájfény

Chanel Levres Scintillantes Szájfény
2014. július 1.

iszonyatosan szeretem, egy szájfényhez képest ráadásul iszonyúan tartós, csak ajánlani tudom!

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2013. december 12.

Kicsit büdös még érintetlen állapotban is, de nekem amúgy is elég érzékeny az orrom... Teszi a dolgát, nem bántja a pilláimat (sok szilikonos kefétől azonnal kihullanak a szempilláim), tökéletesen elérem vele az összes szempillát. Az sem utolsó, hogy nem kell "lehúzni" a felesleget a spirálról, mert nincs rajta, tehát nem csomósít, és ez nálam máris kedvenccé tette.

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2013. november 15.

Pont a képen látható árnyalat az egyik, ami megvan, de elég gyengén pigmentált...Megvan még a Rose Marie's Baby és a Starlight Expresso, ezek tökéletesen teszik a dolgukat, nem bántam meg hogy megvettem, utóbbi még a szemöldökömre is tökéletes.