An90

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: -

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2021. március 12.

Barna hajam festem vele. Először a 236 gesztenye árnyalattal próbáltam, de az nekem túl vöröses árnyalat lett, ezért utána a 317 diószőkéhez kevertem a gesztenyét, így ha rásüt a nap, akkor nagyon szép rezes árnyalatot értem el. Azóta így használom és elégedett vagyok vele.

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír
2021. március 12.

Ajándékba kaptam, mostanában kezdtem használni az arcomra. Jól radíroz, megfelelő a szemcsemérete és finom az illata, amit sokáig érezni még lemosás után is. Tervezem majd kipróbálni más illatokban is, ha ez elfogy.

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT
2020. augusztus 26.

Párom egyik kedvenc parfümje, én is hamar megszerettem rajta. Üde, vizes, friss illat.

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2020. augusztus 26.

Hajmosás után szoktam használni, de csak néhány fújást és inkább csak a hajvégeimre. Úgy vettem észre, hogy ha többet fújok, valahogy zsírosnak érzem másnap a hajam, mintha meg se mostam volna. A kifésülést valóban megkönnyíti, ezért használom, de csak óvatosan.

Avon Scent Mix Sunshine Of Sicilia EDT

Avon Scent Mix Sunshine Of Sicilia EDT
2020. augusztus 26.

Finom, citrusos illat. Megtetszett a katalógusban, nyári friss illatnak rendeltem meg akciós áron. Nem bántam meg, tetszik. Tartósságáról még nem igazán tudok nyilatkozni, mivel még csak néhányszor használtam, így 4*.

L'oreal Demaq Expert

L'oreal Demaq Expert
2020. január 1.

Ajándékba kaptam még elég régen. Leginkább szemsmink lemosására használtam, szépen lehozta. Kicsit olajos volt használat után, a szemem nem irritálta, csak furcsa érzés volt utána.

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner
2019. december 27.

Ajándékba kaptam. Nem sminkelek gyakran, így nem is használom túl gyakran, de eddig bevált. Leginkább a szemsminkem lemosására használom, a szempillaspirált is szépen leszedi.

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Cleansing Milk

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Cleansing Milk
2019. december 27.

A zöld sminklemosó tejet használtam, amit leginkább a szemsminkem lemosására szoktam használni. Most ezt kaptam ajándékba, párszor próbáltam, de csípi a szemem. Az arcom jól tisztítja, bár nem használtam sokszor. Adok még neki esélyt, addig 3*-ot kap.

Garnier Essentials Frissítő Sminklemosó Tej Szőlő Kivonattal

Garnier Essentials Frissítő Sminklemosó Tej Szőlő Kivonattal
2019. december 12.

Szemsmink leszedésére használom alkalmanként, teszi a dolgát.

Pantene Pro-V Dry Oil With Vitamin E

Pantene Pro-V Dry Oil With Vitamin E
2019. december 10.

Glamour-napokon vettem akciósan az előző olaj helyett, amit használtam. Mindig használom hajmosás után a hajvégeimre. Fényes és puha lesz tőle a haj és az illata is kellemes.