Anahita

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2021. július 15.

Felvállalom az ünneprontó szerepét de rajtam nagyon nem működik, már-már egy jellegtelen kommersz szintjén van. Kifújáskor ugyan emlékeztet pl. az Allure meleg fűszerességére, de aztán előtűnik az az orrba felkúszó, irritáló érzés, amitől tüsszentenem kell, leszáradáskor pedig egy nyanyás, semmitmondó virágillatot hagy maga után. Örülök, hogy sokaknak bevált, viseljék örömmel, én megpróbálom elfelejteni a létezését is. Csak azért adok neki két csillagot, hogy ne legyen bűntudatom amiatt, hogy egy Chanelnek csak egyet adtam.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2019. április 1.

A minőség, a hatás és az illat rendben van. Ugyanakkor botrányos, hogy ilyen ár mellett, napi egyszeri használattal jó, ha két hétig kitart, és 4-5 tekeréssel passzírozza ki a szükséges, nyomorúságos mennyiséget. Lehet, hogy maga a deo klassz, de a csomagolás és a mennyiség akkora csalódás, hogy nem tudok több csillagot adni.

p2 DD Ridgefiller Dynamic Defense Coat

p2 DD Ridgefiller Dynamic Defense Coat
2018. december 4.

Ha használtam is korábban kiegyenlítő lakkot, az olyan régen volt, hogy nem emlékszem, így viszonyítási alap nélkül nyilatkozom. Ez egy jó termék. Hirtelen felindulásból vettem meg, valami semmilyen lakkot kerestem mindennapos használatra, aztán jól meglepődtem. Kiválóan szétterül és egyenletesen fed, valóban feltölti az egyenetlenségeket, gyorsan szárad, két-három rétegben önmagában is nagyon szép, természetes hatású lakkozást ad, és megdöbbentően tartós. Nekem nagyon bevált, újra is vettem.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. augusztus 16.

Nincs mit hozzátenni a korábbi véleményekhez:
- napi használat mellett jó, ha egy hétre elég
- könnyen törik, az amúgy is parányi töltetből így még kevesebb marad

ugyanakkor:
- szépen, precízen lehet vele dolgozni
- tartós
- praktikus kefe

Alapvetően egy remek termék, de ezért az árért ilyen csekély mennyiséget adni pofátlan lehúzás.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. augusztus 16.

Vonzó a megjelenése és szépeket ígér, de nem nekem találták ki. Az első micellás víz, ami nem csak a szememet, de az egész arcomat csípi, ráadásul egy kellemetlen réteget hagy száradás után. A szemceruza lemosása ugyanúgy kihívást jelent neki, mint bármelyik micellás víznek. Nem tudok jót írni róla, kegyelemkettes a dizájn miatt.

Alverde Naturschön Serum

Alverde Naturschön Serum
2018. augusztus 15.

Bármennyire kímélő termékkel mosok arcot, a bőröm húzódik utána, arckrémért könyörög, ez a könnyű szérum azonnal enyhítí a problémát. Gyorsan felszívódik, nem hagy nehéz, fullasztó réteget maga után, nem tömíti el a pórusaimat, nem pattogok ki tőle. Számomra nyári arckrémnek tökéletes. Az illata kissé a citrusos szúnyogriasztókra emlékeztet, engem nem különösebben zavar, hamar elillan.

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel
2018. augusztus 15.

Nincsenek nagy elvárásaim egy micellás vízzel kapcsolatban, nem várok csodákat. Mossa le a nap folyamán arcomra gyűlt szennyeződéseket és a város porát, amikor hazaesem a nap végén, érezzem az arcom tisztának, frissebbnek tőle, ne csípjen, ne hagyjon semmilyen érezhető réteget maga után. Számomra ez a víz eddig az egyetlen, ami ezeket mind egyszerre tudja.

Alverde Aqua Arctisztító Zselé

Alverde Aqua Arctisztító Zselé
2018. augusztus 15.

Már a tubusból kinyomva arcbavág az alkohol szaga, mintha vodkát kennél magadra, nem meglepő módon a hatása is pontosan olyan. Csíp és szárít, emellett annyira nyálkás, hogy alig lehet megszabadulni a síkos bevonattól, amit a kezeken és az arcon képez. Döbbenetesen vacak, a sokszor hiányolt nulla pontos kategóriába való. Én is úgy jártam, ahogy néhány előttem véleményező, megláttam és azt gondoltam, na, egy jó kis natúrkozmetikum, jó lesz. Nem lett az.

Diamond Nails Magasfényű Fedőlakk

Diamond Nails Magasfényű Fedőlakk
2016. június 19.

Elképesztően silány. Ennél több szót nem is érdemel.

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2015. szeptember 10.

Ezt gyakorlatilag nekem találták ki, boldogságom határtalan. Eleve sötét, vastag szálú szemöldököm van, ami a kamaszkori felelőtlen ritkításnak hála aszimmetrikus és anyaghiányos helyenként. Az áhított természetes hatás eddig elérhetetlennek bizonyult, mert a legkisebb felvitt festék, akár por, akár ceruza formájában azonnal mesterségessé tette az egészet. Most csak néhány laza mozdulattal odabiggyesztem a hiányzó szálakat, és tádám, kész a természetes, formás szemöldök. A csokoládébarna verziót vettem meg, eleinte megijesztett a kezdeti vöröses árnyalat, de természetes szürkésbarnává szárad, ami nekem tökéletes. Nagyjából egy hete használom, minden nap, néha több egymást követő ecsetvonás után segítenem kell neki kicsit, hogy újra átitassa a festék, de nyoma sincs ki- vagy beszáradásnak, egyenletes teljesítményt nyújt. Oh, és rendkívül tartós a végeredmény. Megtartom.