anar008

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Kőpúder

Avon Color Trend Kőpúder
2012. december 20.

Csak a szemem alá szoktam használni. Elégedett vagyok vele, habár a világosabb árnyalata is kicsit sötétebb, mint a bőröm színe, de annyira nem zavaró.

Avon Clearskin Spot Conceal Stick

Avon Clearskin Spot Conceal Stick
2012. december 20.

Még a korábbi változatát használtam sok-sok évig. Elégedett voltam vele, bár azért lehetett volna több színárnyalata is, kicsit elütött a bőröm színétől, ahol a ragyákra kentem. Különösebben nem zavart, mert úgy voltam vele, hogy inkább a korrektort lássák az emberek, mint a ragyákat, sebeket.

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder
2012. december 20.

Nekem két egyszínű van otthon, egy zöld és egy barna, de egyiket se használom.Néhány éve nagyon rossz minőségűek lettek az AVON szemhéjpúderei. Egyszerűen nincs színűk, hiába mázolom őket több rétegben, mintha semmit se kennék magamra. Nehéz is bánni velük, nem lehet normálisan eloszlatni őket a szemhéjon. Csak pacsmagolok.

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
2012. december 20.

A lilás-kékes árnyalatú van meg, de teljesen használhatatlan, asszem el fogom adni a neten. Néhány éve nagyon rossz minőségűek lettek az AVON szemhéjpúderei. Egyszerűen nincs színűk, hiába mázolom őket több rétegben, mintha semmit se kennék magamra. Nehéz is bánni velük, nem lehet normálisan eloszlatni őket a szemhéjon. Csak pacsmagolok.

Avon Mega Impact Kettős Szemhéjpúder

Avon Mega Impact Kettős Szemhéjpúder
2012. december 20.

A fekete-ezüst változatát vettem meg, mondanom se kell, hogy egyszer próbáltam csak ki, elég is volt, azóta árulom a neten. Talán el tudom passzolni féláron... Néhány éve nagyon rossz minőségűek lettek az AVON szemhéjpúderei. Egyszerűen nincs színűk, hiába mázolom őket több rétegben, mintha semmit se kennék magamra. Nehéz is bánni velük, nem lehet normálisan eloszlatni őket a szemhéjon. Csak pacsmagolok.

Rexona Crystal Clear Pure Golyós Deo

Rexona Crystal Clear Pure Golyós Deo
2012. december 20.

Imádom a Rexona golyós dezodorait, soha nem csalódtam még bennük. A nap végén sincs izzadságszagom. Akármi mást próbáltam eddig semmi se vált be ennyire.

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2012. december 20.

Évekig szemceruzát használtam, de megelégeltem, hogy állandóan lefolyt, így próbáltam ki ezt a tust. A kedvencem lett, még 40 fokban sem kenődik el, mi több, a 2 órás izzadást is kibírja a konditeremben. Mindenkinek ajánlom, akinek elege van a szemceruza-nyomok törölgetéséből.
Egy gondom van mindössze: hogy csak fekete színben gyártják... Bárcsak lenne zöld színben is!

Alverde Korrektor Stift - Naturelle 01

Alverde Korrektor Stift - Naturelle 01
2012. december 18.

Épp ma vettem egyet a dm-ben. Első használat után szerintem megfelel, szerencsére így télen eléggé hullaszínű a képem, nyárra kénytelen leszek beszerezni valami sötétebb árnyalatot, kár, hogy csak ebben az egy színben gyártják... Remélem nem tömíti el a pórusokat és tényleg gyógyítja a sebeket, ragyákat...

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2012. december 18.

Csak a boltban próbáltam ki, de nem voltam elájulva tőle. Sajnos nincs intenzív fekete színe, csomósodik és hamar lepereg. Maradok az ASTOR-nál, drága, de akciósan megéri!

s-he Stylezone XXL Vízálló Szempillaspirál

s-he Stylezone XXL Vízálló Szempillaspirál
2012. december 18.

Néhány éve használtam, akkor szerettem. Valóban elég hamar csomósodik és nem lehet több rétegben felkenni, ha nem akarunk póklábpillákat. Ettől függetlenül jó termék, tényleg vízálló. Kicsit lehetne olcsóbb...