anar008

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Plus Active SL Fejbőrtisztító

Plus Active SL Fejbőrtisztító
2012. december 18.

Szeptemberben mentem először hajgyógyászhoz, mert hónapok óta csomókban hullott a hajam és kopaszodtam. Ő ajánlotta az F+S oldatot, a hajkapszulát és az S+L fejbőrtisztítót. Arra számítottam, hogy ez megint egy nagy pénzkidobás lesz. (Elég drága termékek). Ennek ellenére 1 hónap után látható volt a változás. A vörös, gyulladt fejbőröm megnyugodott, többé nem fájt a fésülködés, a korpa elmúlott, a pattanások eltűntek, a túlzott zsírosodás és a hajhullás teljesen megszűnt. Két gyufás skatulya méretű kopasz folt volt a fejem mindkét oldalán, de két hónap alatt teljesen eltűntek, benőtték a babahajak. 3 hónapja használom ezeket a termékeket és kijelenthetem, hogy 100%-osan meggyógyultam, évek óta nem volt ilyen egészséges a hajam. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Igaz, nagyon drága kezelés, de megéri!

Plus Active FS

Plus Active FS

Plus Active CU

Plus Active CU
2012. december 18.

3 hónapos kezelésem volt egy hajgyógyásznál. A kúra alatt S+L fejbőrtisztítót használtam hajkapszulával. Az első két hónapban mindezek mellett F+S oldatot alkalmaztam, a harmadik hónapban ezt felváltottam C+U oldatra, ami hajnövekedés serkentő. Nagyon elégedett vagyok ezzel a kúrával. Megszűnt a fejbőrvörösség, a pattanások, a korpa, a túlzott zsírosodás. A hajhullást teljesen megállt és eltűnt a két kopasz folt a fejem két oldalán. Tele vagyok babahajakkal és nagyon gyorsan nő a hajam. Nem hittem volna, hogy tényleg használnak ezek a termékek.

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém
2012. december 5.

Nagyon szeretem, mert egy éjszaka alatt rendbe hozza a sarkaimat. Persze sarokreszelés után ajánlott használni.

Avon Care Gazdagon Hidratáló Kézkrém Karácsonyi Kiadásban

Avon Care Gazdagon Hidratáló Kézkrém Karácsonyi Kiadásban
2012. december 5.

Nagyon jól hidratál, szeretem ezt a kézkrémet. A kivörösödött, száraz kezemet 1-2 nap alatt rendbe teszi.

Avon Care Hidratáló Testápoló E-vitaminnal és Tejproteinnel

Avon Care Hidratáló Testápoló E-vitaminnal és Tejproteinnel
2012. december 5.

Szeretem ezt a testápolót, mert nagyon hamar beszívódik, sima, selymes érzést hagy maga után. Ráadásul nem kerül vagyonokba.

Aveo Kézkrém Aloe Vera

Aveo Kézkrém Aloe Vera
2012. december 5.

Én a mézes változatot használom. Olcsó, ráadásul az eddigi legjobb kézkrém, amit próbáltam. Nagyon hamar rendbe hozza a kivörösödött, száraz bőrt.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2012. december 5.

Csak egyszer vettem meg, enyhén csípett és könnyeztem tőle, valószínűleg allergiás vagyok rá. Egyébként gyönyörű szempillákat csinál és tartós!

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2012. december 5.

Nekem fekete árnyalatban volt, használtam egy darabig, de sajnos allergiás lettem rá, így maradt szemöldökceruza, annak viszont tökéletes!

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)
2012. december 5.

Egy ezüstös árnyalatom van belőle. Nagyon szeretem, mert nem folyik le, bár a színe lehetne egy kicsit intenzívebb...