anar008

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Color&Shine Hajfesték

Garnier Color&Shine Hajfesték
2012. január 19.

Évek óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Ahhoz képest, hogy csak színező, nem festék, nagyon jó a színe, rendesen befogja a hajam.

Nivea Good-bye Cellulite Testápoló

Nivea Good-bye Cellulite Testápoló
2012. január 19.

Szeretem az illatát, könnyen beszívódik és nagyon sima, puha bőröm lett, mióta használom. A narancsbőrön nem vettem észre változást, de a striák sokkal halványabbak tőle.

Nivea Light Feeling Sun Lotion

Nivea Light Feeling Sun Lotion
2012. január 19.

Jó illata van, de nehezen szívódik be és olajos, zsíros érzést hagy maga után. A leégés ellen jól véd.

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor
2012. január 19.

Nagyon jó illata van és hamar beszívódik, de nem izzadok kevésbé tőle. A szagok ellen se véd mindig...

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló
2012. január 19.

Jó az illata és remekül hidratál, de nekem nehezen szívódik be és olajos hatást kelt. Feszesebb szerintem nem lett tőle a bőröm, de nagyon sima és puha, mióta használom.

Nivea Vízálló Szemfestéklemosó

Nivea Vízálló Szemfestéklemosó
2012. január 19.

Évek óta használom, kiválóan eltávolítja a vízálló sminket és gyengéd a szempillákhoz. Csak ajánlani tudom!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2012. január 19.

Szeretem ezt a pakolást. Kellemes, tiszta illata van, csak kicsit nehéz felkenni, mert gyorsan szárad a bőrön. Valóban szabályozza a faggyútermelést, mert azután, hogy lemostam órákig nem lesz zsíros a bőröm. A pórusaim is szebbek, mióta használom, habár ez a pakolás sem tünteti el teljesen a mitesszereket. Összességében ajánlom a zsíros bőrrel küzdőknek.

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2012. január 19.

Jó arcradír, finom az illata, az állaga, nagyon szép sima, puha lesz a bőröm tőle. Valamennyire a pórusokat is tisztítja, bár nem tökéletesen. Összességében elégedett vagyok vele.

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó
2012. január 19.

Sajnos nem vált be. Nagyon zsíros bőröm van, rögtön azután, hogy felkentem úgy csillogott tőle az arcom, mint a neonreklám. Már próbáltam néhány alapozót, minddel így jártam, így beletörődtem, hogy az én bőrömnek nem való. Inkább csak korrektort használok a kisebb bőrhibákra.

Bourjois Liner Stylo Szemceruza

Bourjois Liner Stylo Szemceruza
2012. január 19.

Szeretem ezt a ceruzát, mert elég sötét a színe, így nem kopik meg olyan hamar. Bónusz, hogy van mellé faragó, így nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni. Szemöldökre is kiváló. Nekem sajnos hamar elkenődik, így nyáron nem tudom használni.