anar008

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza
2012. január 19.

Az Astor vízálló szemhéjtus mellett szoktam használni az alsó szemhéjamon. Szeretem, mert jó sötét fekete, így nem kopik meg olyan hamar a színe. Sajnos elkenődik, így nem árt néhány óránként ellenőrizni a tükörben. Összességében jó termék.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. január 19.

Szeretem ezt a lakkot, mert nagyon szép, tartós színei vannak, és nem kell 5 rétegben felkenni, hogy kinézzen valahogy. Egyetlen gondom vele, hogy nekem sajnos eléggé elvékonyítja és elszínezi a körmeimet, így csak ritkán használom, havonta, kéthavonta 1x, nehogy tönkremenjenek a körmeim.

SYOSS Color Protect Sampon

SYOSS Color Protect Sampon
2012. január 19.

Vegyes érzéseim vannak. Egyfelől szeretem, mert sokáig kitart egy flakon, de sajnos balzsam nélkül nagyon gubancos lesz a hajam tőle. Másfelől meg nem vettem észre, hogy különösebben színvédő lenne, így csak azért nem venném meg újra, hogy védjem a színezett hajamat...

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam
2012. január 19.

A legjobb balzsam, amit valaha próbáltam. Csaknem derékig ér a hajam, vékony szálú, könnyen gubancolódik, emiatt nagyon hullik. Amióta ezt a balzsamot használom sokkal kevesebb hajam hullik ki, mert csodásan kisimítja a hajszálakat, így nagyon könnyen, pár perc alatt ki lehet fésülni a hajamat, ahelyett, hogy fél óráig vesződnék vele, kitépve két marék hajat. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2012. január 19.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Kiválóan hidratál. Ha kisebesedik a szám 1-2 nap alatt rendbe hozza. Akkor fedeztem fel, amikor először herpeszem lett. Azt mondták, mivel aloe verát tartalmaz, megöli a vírusokat, baktériumokat és gombákat, így többé nem lesz semmi problémám. Nekem bevált, nem volt herpeszem mióta használom :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Himalaya Herbals Acne-n-Pimple Krém Pattanásos Bőrre (régi)

Himalaya Herbals Acne-n-Pimple Krém Pattanásos Bőrre (régi)
2011. október 21.

Tegnap vettem meg ezt a krémet próba-szerencse alapon. Nagyon örültem, hogy bevált, 3-4 órán át mattított, ugyanezt az eredményt csak a Garnier nappali hidratáló krém produkálta eddig, semmi más. Problémás a bőröm, nagyon zsíros és mitteszeres, meg néha van egy-két pattanásom. Remélem folyamatos használattal segít majd mittesszer ügyben, mert a legtöbb gondom a bőrömmel a mittesszerek miatt van.

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém
2011. október 21.

Néhány hete vettem ezt a krémet, mert a gyógyszertárban kifejezetten ajánlották. Amikor felkentem, már akkor fénylett az egész arcom, pedig leginkább azért vettem meg, mert matt hatást ígért... Ezen kívül enyhén égett a bőröm tőle, és a néhány pattanás-sebet, ami az arcomon volt rendesen kimarta... Napokig tartott, mire helyrejött a bőröm. Sajnos ez a krém is a kukába való, pedig egy vagyonba került...

Vichy Normaderm Night Chrono-Active Anti-Imperfection Care

Vichy Normaderm Night Chrono-Active Anti-Imperfection Care
2011. október 21.

Hááát...néhány éve próbáltam ki ezt a krémet, de eléggé katasztrofális hatása volt, ugyanis rögtön azután, hogy felkentem marta a bőrömet. Rendesen égett, kipirosodott tőle. Valószínűleg valamilyen összetevőjére érzékeny lehetek. Egy-két hét kellett, amire helyrejött a bőröm tőle. Eléggé felháborító, hogy így jártam vele, amikor csillagászati ára van... Vichy termékkel azóta sem próbálkoztam.