Best of Beauty 2019

Ancico

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 7.
Bőrprobléma: -

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2018. április 19.

Nem szárítja az arcom az biztos, de mintha nem is tisztítana olyan jó mint más lemosóim. Kicsit ragacsosnak érzem a bőröm utána, pattanások mitesszerek ha úgy van simán előjönnek, lehet kellene mellé egy tonik is vagy micellás víz?

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2018. április 19.

Kuponnal vettem, szerintem jól tisztít frissnek érzem a bőröm utána, főleg mikor szép tiszta, de pont mikor pattanásos kezdek lenni nem tudom használni, a kis szemcsék úgy vettem észre, csak továbbviszik a bőrömön őket. Jó lenne, ha opcionális lenne a radírozó hatás.

Collistar Kiegyenlítő Tisztító Zselé

Collistar Kiegyenlítő Tisztító Zselé
2018. április 19.

A szokásos mandulasavas Cliniansom helyett kerestem valamit, ugyanis egyre nehezebb hozzájutni. Vakon ugrottam a vásárlásba, siettem, sajnos nem ellenőriztem az összetevőket, a vége nagyon csúnya. Azért ki fogom próbálni....

Avon Naturals Vanília és Szójatej Tápláló Testpermet

Avon Naturals Vanília és Szójatej Tápláló Testpermet
2012. május 14.

Nekem is a kedvencem volt, nagyon szeretem a vaníliát. Pont ezt szüntették be, pedig olyan alap illat, sok más illattal kombinálható volt. Különben nem hiszem hogy táplált bármit is, de nem is arra kellett.

Avon Célébre Ice EDT

Avon Célébre Ice EDT
2012. április 22.

Ez az illat volt suli alatt a kedvencem, nagyon jó újra látni! Olcsó is volt és tényleg finom, bár már nem emlékszem az illatára. Bár újra gyártanák.

Babé Ajakápoló Stick SPF20

Babé Ajakápoló Stick SPF20
2012. április 20.

Nagyon száraz számra vettem, sajnos eddig nem sokat tudtam használni, mert Fehér réteget hagy önmagában használva és kiemeli, hogy ki van száradva a szám. A fényvédelem miatt vettem meg. Talán akkor működhet, ha jól hidratálok előtte (aloe spray-el és körömvirág krémmel szoktam), de még csak nemrég óta kísérletezem ezt a módszert.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2012. április 20.

Nemrég szereztem be, volt egy sebem, viszont semmilyen gyógykrémem nem volt így ennek az innivaló változatát kentem rá, nagyon hamar segített. Azóta ezt is megvettem és arcmosás után használom, krém vagy szérum előtt, szerintem szebb lett a bőröm, mintha simább is lenne, nagyon jó összetevőkből áll.

Oriflame Lip Spa Therapy Ajakbalzsam

Oriflame Lip Spa Therapy Ajakbalzsam
2012. április 20.

Az eddig próbált szájkencéktől (labello,stb) jobban hidratált, szép fényt is adott, de túl hamar beszívódott, eltűnt és mivel olyan kevés van benne nagyon hamar el is fogyott. Jó viszont, hogy van benne fényvédő, még ha nem is nagy faktorú és mégsem fehérít, szárít, semmi zavarót nem tesz benne.

Vichy Essentielles Body Cream-Milk Dry Skin

Vichy Essentielles Body Cream-Milk Dry Skin
2011. július 10.

Strandolás után kellett valami krém sürgősen kiszáradt bőrre, ezt vettük meg, de túl sokat nem segített. Elég vizenyős az állaga is. A lábfejemen működött jobban úgy, hogy éjjelre zoknit is húztam rá... A La Roche Lipikar-ja sokkal jobb.

Clinians Arctisztító Zselé Mandula Kivonattal

Clinians Arctisztító Zselé Mandula Kivonattal
2011. július 10.

Elégedett vagyok vele, úgy érzem jól tisztít, bár még csak nem rég használom. Egyáltalán nem szárít. Néha kicsit tovább az arcomon szoktam hagyni, hogy legyen ideje működni a mandulasavnak, simább lesz utána a bőröm.
Bár még mindíg a Bliss zöld lemosójához húz a szívem, ha télen is beválik, az ára miatt inkább ennél fogok maradni.