ancsa91

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Secret Fantasy Kiss

Avon Secret Fantasy Kiss
2014. szeptember 3.

A 4 secret közül ez a leggyengébb de nem olyan rossz.

Avon Secret Fantasy Midnight

Avon Secret Fantasy Midnight
2014. szeptember 3.

Nagyon jó illata van, és még tartós is :)

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2014. szeptember 3.

Nagyon jó illat. először mikor szagoltam nem tetszett, de azt elhatároztam hogy beszerzem mind a 4fajtát és most meg nagyon nagyon tetszik az illata :) és tartós is. kedvencek közé tettem :)

Balea Professional Balzsam Barna Hajra

Balea Professional Balzsam Barna Hajra
2013. november 4.

Hát én nem tudom ez az a balzsam, régen használtam, akkor még normál dobozban volt. finom illata van, diós azt hiszem, barna hosszú hajam van és nagyon jó volt rá, puha, fényes lett tőle a hajam, szebb barna színe lett vagy hogy is mondjam :) . szerettem.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2013. november 4.

Hát én nem tudom ez az a sampon, régen használtam, akkor még normál dobozban volt. finom illata van, diós azt hiszem, barna hosszú hajam van és nagyon jó volt rá, puha, fényes. szerettem.

Balea Hajfénykúra Barna Hajra

Balea Hajfénykúra Barna Hajra
2013. november 4.

Hát én mikor megvettem tudtam mi az de mire használni akartam nem láttam rajta a magyar leírást :) amennyire pozitívan álltam a balea termékekhez ebben akkorát csalódtam. az illata jó, és ránézésre használ is, csillogós de ragad és összeáll tőle a hajam, összefogta a párnát. nem ajánlom.

Labello Active Care for Men Ajakápoló SPF15

Labello Active Care for Men Ajakápoló SPF15
2013. november 4.

Jót mosolyogtam néhány véleményen, kb azt írták amit én is szeretnék :)
Én is a páromnak vettem, mert a melóban sokszor kiszárad a szánk, és próbálta az enyémet használni (epres, cherrys...stb) de elég furi volt :) később elég csúnya volt a szája, és mondtam neki ha tetszik ha nem veszek és használja. Teljesen bevált neki, de eddig ami fogyott belőle annak a 80%-át én használtam el :) este, fogmosás után :)

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2013. november 4.

Én nagyon sokszor veszem ezt a fajta labellot. Sokan írták hogy nem sokat hidratál, és sajnos ez így van. Én inkább megelőzésre használom. Sajnos olyan helyem dolgozok ahol 8 óra alatt labello nélkül kiszárad a szám és ezt megelőzni teljesen megfelel. Engem a színe sem zavar, sőt kicsit szeretem is, mert sokszor kicsit sápadtabb vagyok jól jön egy kis szín. tehát én adok neki 4*-ot.

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2013. november 4.

Szerintem egy nagyon szuper szempillaspirál. Jó nagy a keféje, könnyen felvihető a festék, szépen dúsít, hosszabbít. igaz mikor még sok van benne akkor kicsit több festéket vessz fel a kefére mint kellene, de ez egy szempillafésűvel, vagy én személy szerint egy kifogyott szempillaspirál kefével átfésülöm (eloszlatom a sok festéket, vagy leszedem vele a felesleget), és máris tökéletes. Ez az első szempillaspirál amit másodjára vettem, nem találtam még hozzáhasonlót.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. október 26.

Hát nálam/nálunk ennek a terméknek hosszú története van :)
Egyszer a párom kért balzsamot a hugától és ezt adta neki. Aki használta is és úgy mond "rosszul" voltunk tőle. Majd adott nekünk egy kicsit hogy próbáljuk ki mert ő ezt használja magának is és a lányának is és ők szeretik. Haza vittük és én próbáltam ki mint balzsam. A hajam száraz, sprőd lett...nagyot csalódtunk. Erre nagy meglepetésünkre a párom hugától egy egész tégelyt kaptunk karácsonyra :D Jaj...gondoltuk. Azt nem mondtunk semmit. Volt hogy nem volt itthon balzsam (derékig érő hajam van) kellett valami, azt akkor használtam megint, de akkor elolvastam ami rajta volt és használtam pakolásként. Bekentem jó vastagon a hajam és amíg megborotválkoztam, meg hasonló apróságok, kb 15-25 perc addig rajta volt a hajamon. Hát...meglepődtem. már amikor lemostam akkor éreztem hogy nagyon puha lett a hajam, és szárítás után is és az illata is jó volt 2-3 napig lehetett érezni a vaníliát, nem is kellet parfüm. azóta hogy megbontottam egy év sem telt el és már csak egy használatra való van a tégelyben :) tehát ajánlom mindenkinek pakolásként használva, így megérdemli az 5*-ot :)