Ancsibaba1993

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. április 28.

Elég ütős cucc, óvatosan kell vele bánni. Nagyon jól lehúzza és leszárítja a pattanásokat, viszont ha egynél többször kentem be vele vagy nem közvetlen az adott pontra óvatosan akkor biztosan hámlást, kiszáradást okozott. Hátra és mellkasra is megfelelő.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. április 28.

Pattanás után maradt foltokra használom, illetve ha előbujik egy egy patti és gyors segítség kell, tökéletes. Szépen lehúzza a kipirosodást, valóban hat a foltok ellen.

Solanie Bőrnyugtató Maszk

Solanie Bőrnyugtató Maszk
2020. április 28.

A kozmetikusom tisztítás után ezt alkalmazta mindig a bőrömön, nekem bejött a gyógynönyes illata. Azóta magamnak is szereztem be otthonra, és nyomkodas nélkül is heti egyszer legalább használom. Nagykn jól kiegyensúlyozza a bőrömet, halványitja a hegyeket, és piros foltokat. A még kezdődő pici pattikat lehúzza, a nagyoknak lemosás után sárga a közepe. Szívből ajánlom, a pórusok is kisebbek.

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre
2020. április 28.

Kozmetikusom ajánlotta, illetve a hámlasztások után ő maga is evvel kente be az arcomat. Puha, egységes, szép matt bőrt eredményez, valóban kisebbek a pórusaim és szeretek tükörbe nézni. Annak külön örülök hogy fenyvédő is van benne. Nekem eddig még egyetlen arckrém sem volt az igazi, azt hiszem benne megtalaltam.

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2020. április 28.

Szépen külön választja a pillákat, nem maszatolódik, nem potyog, könnyen le lehet mosni, szépen befedi őket. Szerintem ár-érték arányban tökéletes.

Rdel Young Shade & Shine Banana Powder

Rdel Young Shade & Shine Banana Powder
2020. április 28.

Igazából nem nagy szám. Mattit egy darabig, tényleg van egy kellemes banános illat benne, de a piros részeket nem fedi le. Bár ennyi pénzért nem olyan rossz. Pattanások nem lettek tőle.

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon
2020. április 28.

Balzsam nélkül használtam, siettem.. Viszont azt kell mondjam még igyis szuper fényes és lágyan mozgolódó tincseket kaptam tőle. Nem drága, kevés kell belőle mert jól habzik, nagyon finom illata van, és érezhetően jól tisztít.

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír
2020. január 30.

A mitesszerekkel természetesen ez sem tud mit kezdeni, hiszen egy bőrradírról beszélünk. Pattik előbújnak ugyanúgy, de a nyomait heti 3 használat mellett nagyon szépen segít gyorsabban halványitani, de persze már nem csak ezt használom ennek érdekében, de önmagában is sokat segített. Kellemes az állaga, számomra pont jók a szemcsék is, és nem egy méregdrága termék.

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2020. január 30.

Én a pink árnyalatot vettem meg, nagyon szépen befogta a hajamat ami szőkitve nem, csak hajfesték eltávolítása miatt radírozva lett. Ombre hatást hoztam ki belőle, gyönyörűen befogta és elég jól bírja a hajmosásokat, első 2 hajmosás után kezdtem el látni hogy kopik. Szerintem több árnyalatot is ki fogok próbálni belőle.

Variable Y Szempilla Növesztő Szérum

Variable Y Szempilla Növesztő Szérum
2019. február 8.

Nagyon sajnálom hogy nem csináltam előtte-utána fotókat mert látványos lenne a változás. Napról-napra kb 2 hét múltán erősebb, hosszabb és vastagabbak lettek a szálak. Sajnos a sűrűségén nem segített, de ahhoz csoda kellene. Ennyi pénzért igazi csodakence.