ancsibancsi

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék
2023. szeptember 29.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam ezt a terméket. Diffúzorban használom, kellemesen tartós és erőteljes illata, akár órákig is érződik. Az egzotikus cím citrusosságot takar, engem nem emlékeztet egzotikus gyümölcsök illatára, de attól még nagyon kellemes! Nagyon tetszik a koncepció az illatsorozatról. Örülök, hogy az aromax mer kísérletezni különböző komponensű keverékekkel, nem csak a megszokott egysíkú dolgonál maradva. Szeretném beszerezni az összes kistestvérét ennek az illatnak, így hangulathoz igazíthatóan váltogathatom majd őket.

The Body Shop Banános Hajmaszk

The Body Shop Banános Hajmaszk
2019. április 9.

Nem rossz hajpakolás, szépen ápolja a hajvégeket, hatalmas adag. Vegyészként viszont annyira nem bírom elviselni a szagát, bűzlik a szintetikus észtertől. A banános csokiktól is borsódzik a hátam. A legvégét a tégelynek csak fellapátoltam a hajamra, csak hogy megszabaduljak már tőle, de ezért nem vonok le csillagot, az illat egyéni preferencia.

Rituals Cherry Blossom and Rice Milk Body Scrub

Rituals Cherry Blossom and Rice Milk Body Scrub
2019. április 8.

Nagyon jól radíroz és felpuhítja a bőrt, az ára sem olyan vészes, bár gyanítom, hogy gyorsan el fog fogyni. Az illatát is szeretem.

The Body Shop Black Musk Testápoló

The Body Shop Black Musk Testápoló
2019. április 8.

Nagyon nagyon szeretem az illatát és sokáig meg is marad! A tusfürdőjével használva még parfüm sem kell!

The Body Shop Black Musk Tusfürdő

The Body Shop Black Musk Tusfürdő
2019. április 8.

Nagyon nagyon szeretem az illatát és sokáig meg is marad! A testápolójával használva szinte parfüm sem kell. Kevésbé szárít, mint a többi tbs tusfürdő.

The Body Shop Fuji Green Tea Shower Gel

The Body Shop Fuji Green Tea Shower Gel
2019. április 8.

Nagyon szeretem az illatát és sokáig megmarad a bőrön, de szárazságra hajlamos bőrömre csak alkalmanként tudom így használni sajnos.

The Body Shop Loose Face Powder

The Body Shop Loose Face Powder
2019. április 8.

Átlagos loose púder, a doboza jól záródik, én eltömítem utazáskor egy pufi szivaccsal, így nem szóródik ki belőle több. Természetes a hatása, nem maszkosít, a színe is jól eltalált, fedése nem sok van, de én csak fixálásra szeretem használni. Nem csodaszer, de nem is rossz. Az árához képest megfelelő mennyiségű is. Csak azért kap 4-et, mert lehet olcsóbban is lehet ugyanilyen semmilyen loose púdert kapni.

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2018. augusztus 26.

Tegnapelőtt használtam először. Középbarna hajam van eredetileg, nincs festve, a sötétbarna árnyalatot vettem meg. Mindig unalmasnak találom a hajszínem, barna, de olyan semmilyen. Régen indigóztam, előtte még évekkel festettem, aztán meguntam és nem volt kedvem szarakodni vele, így teljesen szűz hajra vittem fel. Azt kell mondjam, meglepett, utálom a syoss termékeket, de ezzel kellemesen csalódtam, bár így sem kaptam kedvet a többihez. Az ára kedvező, a hátközépig érő hajamra kb. harmad tubus fogyott el, szerintem még kétszer elég lesz. A hajamat nagyon nagyon szépen és egyenletesen befogta, 30 perc elteltével mostam le. Szép mélybarna árnyalatot és puha hajat kaptam. Szerencsére nem hullott a hajam a használat után, még csap sprőd sem lett a hajvégem,sőt...Kíváncsi leszek mennyire gyorsan fog kikopni, de egyelőre én teljesen elégedett vagyok vele. Ugyanakkor ha 2-3 hetente kell felvinni, még akkor is megéri. Nem csöpög a hajamról, nem fog össze semmit sem. A bőrről is könnyen lejön és simán gumikesztyűs kézzel is be lehet masszírozni, nem kell ecsettel pepecselni sem.

Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40

Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40
2018. augusztus 23.

Örök kedvencem! Igaz, hogy átfényesedik, de olyan szép egységes és egészségesen fénylő (nem zsírosan fénylő) arcom lesz tőle, hogy álom. Nem váltanám le semmire sem!

Fa Hygiene & Care Folyékony Szappan

Fa Hygiene & Care Folyékony Szappan
2018. augusztus 23.

Kissé szárít, de a hagymaszagot teljesen eltünteti.