ancsika

Regisztráció dátuma: 2012. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. április 2.

Nekem nem vált be.2 nap után olyan volt a hajam,mind aki egy hete nem mosta meg.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2015. április 2.

Nekem fekete van.Nem maszatolódik,simán kibír kb.8 órát.Szeretem.

Constance Carroll Lucci Lucci EDP

Constance Carroll Lucci Lucci EDP
2015. április 2.

Hát ha lehetne még kapni,biztos megvenném.Tini koromban kezdtem használni,és míg lehetett kapni ezt használtam.Kár,hogy már nincs!!!!

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2015. április 2.

Imádom.Már a 2. flakont használom.Nem cserélném le semmiért.

Wellaton Krémhajfesték

Wellaton Krémhajfesték
2014. november 24.

Imádom!Soha többet más festék.Megmentette a hajamat.Szőke festett a hajam,gondoltam kicsit sötétítek rajta.Vettem egy 8-as természetes szőke g....hajfestéket.Hát egérszűrke lettem.Megvettem a Wellaton 10-es festékét,és gyönyörű szőke lett a hajam.Soha mást.Meggyőzött.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2014. november 8.

Hát én sajna pórul jártam vele.A 10-es szőkített hajamat szerettem volna sötétíteni kicsit,hogy ne rikítson.A 9-es festékek nem segítettek..Megvettem a 8-as természetes szőkét.Tegnap este befestettem a hajam.20 perc után mostam le,mert nagyon sötétedett.Hát az eredmény?Sötét szürke,de az az igazi szürke.Nem tetszik.Minden nap hajat fogok mosni,hogy megszabaduljak tőle.Sajnos nekem nem jött be.

Dr. Sacher's Holt Tengeri Só Krém

Dr. Sacher's Holt Tengeri Só Krém
2014. július 18.

Az ára szuper.Interneten rendeltem 535 ft-ért.250ml.Az illata kicsit gyógyszerre emlékeztet.Vizes krém,hamar beszívódik.Még nem használtam sokat,hogy a hatásáról írjak,de eddig tetszik.Majd jövök késöbb véleményezni.

Már egy ideje használom,nagyon tetszik.Hamar beszívódik,könnyű kis krém.Elmúlt az ekcémám is.Nincsenek kis pöttyök a lábamon sem.Nagyon jó.

Amalfi Sampon Keratinnal

Amalfi Sampon Keratinnal
2014. július 18.

Már 3 hete használom,és nagyon megvagyok vele elégedve.Használok hozzá balzsamot is,de ha elfelejtem,akkor sincs semmi.Nagyon száraz,törött végű,zsíros tövű,szőkített a hajam.{Tehát a legrosszabb hajam van}.Ez a sampon nem szárít,nem zsírosítt.Már elég 4 naponta hajat mosnom.Az illata is szuper.Nem fogom lecserélni semmi másra.Az Auchanban vettem,olyan 500ft körűl volt a 750ml.Ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki.Jobb mint bármelyik drága sampon.

Glory Holt-Tengeri Testápoló

Glory Holt-Tengeri Testápoló
2014. június 16.

Nagyon szeretem.Az illata meg egyszerűen szuper.Nekem hamar fogy,mert napi 2X használom.Majdnem teljesen elmúltak, a napallergia miatt kijövő vörös,viszkető pöttyök.Szépen javult az ekcémám is.

Visage Color Hajfesték

Visage Color Hajfesték
2014. április 25.

A nagyon világos szőkét,a 03-ast vettem meg.Féltem felkenni,mert nagyon olcsó volt.Már 2 hónapja szemeztem vele,de ma az enyém lett,400 ft-ért ajándék volt.Az előírás szerint használtam.A sötétbarna lenövésen 20 percig volt,utána a teljes hosszon még 10 percet.Nem csíp,csak kicsit bizserget.A szaga sem vészes.Lemosás után nagyon száraznak éreztem a hajam,úgyhogy tettem egy hajpakolást.Most szárítottam meg.Pont olyan ,mint a doboz elején lévő modell haja.Nagyon gyönyörű.Se nem fehér,se nem sárga.Nagyon szép természetes szőke.Egyik márka sem hozta ezt a színt.Mostantól csak ezt fogom használni.
Csak ajánlani tudom.