ancsika3

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. április 11.
(!)

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, ugyanis pont előtte pár héttel borultam ki, hogy 28 évesen már apró szarkalábaim vannak. Szóval nagy reményekkel kezdtem el használni. :) A csomagolása azonnal megfogott, számomra nagyon kényelmes használni. Maga a krém viszonylag híg, nagyon jól kenhető. Az illata szerintem erős, de nem kellemetlen, és felkenve hamar elillan. Kb. 1 pumpálásnyi elég is szokott lenni az arcomra. Hamar beszívódik, a kombinált bőröm hidratált és matt lesz tőle. Nagyon kellemes érzés viselni, egyáltalán nem fullasztó a bőrömnek, bár felkenés után pár percig zsíros érzetet kelt, de ez teljesen elmúlik. Reggelente szoktam használni, HA 5 light szérum után. Ha nem hagyok elég időt a két termék felkenése között, akkor hajlamos a kukacosodásra. Mondjuk akkor is, ha indokolatlanul sokáig "masszírozom" vele az arcom. Szóval ez inkább az én bénaságom. Azok fránya kis ráncocskáim legnagyobb örömömre halványodtak kicsit, de ebben biztosan sokat segített a hialuron szérum, és a napi 2-2,5l szénsavmentes ásványvíz elfogyasztása. :)
Elégedett vagyok a termékkel, azt hozta amit elvártam tőle.

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2014. február 28.

Imádnám... HA nem szárítana. Próbáltam már mindenhogy, de sehogy sem jó. Nagyon sajnálom, mert imádnám a színe miatt. A táskámban van mindig, de nem használom, mert kényelmetlen. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Na és nem két forint volt...

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. február 28.

Nagyon jó krém lenne, ha hamar beszívódna és nem hagyna zsíros érzetet. Amúgy jól hidratál, de mivel ennyire zsíros, ezért csak este lefekvésnél használom a kezemre. Viszont tényleg nagyon jót tesz a nózimmal, ha a sok fújkálás miatt kiszárad. Az is előfordult, hogy elfogyott az ajakápolóm és ezzel kentem be a szám. Arra is jó volt. :)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2014. február 28.

Szuper krém! Sajnos a munkám miatt borzalmasan kiszárad a kezem. (Cipőboltban dolgozom és a dobozok, meg a papírtasakok miatt pár óra alatt kiszárad a kezem.) De ez a krém szuperül helyrehozza. Remekül hidratál és gyorsan beszívódik. Az illata isteni! :) És ami számomra az egyik legfontosabb: nem hagy zsíros érzetet.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Festett Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Festett Hajra
2014. február 28.

Én nagyon megbántam, hogy megvettem. :/ Ahogy kinyomtam a kezembe tömény alkoholszag csapott meg. Miután felkentem a hajamra elillant, de akkor is... Miért kell egy hajápolót telenyomni szárító alkohollal? Kárt ugyan nem tett (még) a hajamban és miután elillan az alkoholszag, kellemes illata lesz. De kb. havi egyszer merem csak használni, nehogy még jobban kiszárítsa az így is ramaty hajvégemet.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk
2014. február 28.

Szépen tisztítja a pórusaimat és kicsit össze is húzza. Az eddigi legjobb tisztító arcmaszk, amivel találkoztam. Általában heti 1x használom bőrradírozás után. Sajnos szárítja a bőröm, úgyhogy lemosás után azonnal hidratálnom kell. De nekem amúgy is minden maszk szárítja kicsit a bőröm.

Kérastase Nutritive Bain Satin 2 Sampon

Kérastase Nutritive Bain Satin 2 Sampon
2014. február 28.

Pixibox-ban volt, magamtól nem vettem volna ennyi pénzért sampont. Magasan veri az összes sampont, amit eddig használtam. Használata után imádom a hajam. Remélem még sokáig nem fog elfogyni, mert ennyiért megvenni... -1 csillag a csillagászati ára miatt.

Nature Cookta VCO Kókuszolaj

Nature Cookta VCO Kókuszolaj
2014. február 28.

Én is ezt használom. Hajpakolásnak hajmosás előtt nagyon szuper. Olívaolajjal és szőlőmagolajjal keverem, úgy a hajamra. Van hogy egész éjszaka rajta van, van hogy csak pár órára. Nagyon szuper! Testápoló olajnak is használom, de van, hogy egy kiskanállal a számba nyomok. Úgy elég borzalmas, de tele van mindenféle jóval, úgyhogy kibírom. :D

Vichy Idéalia Life Serum

Vichy Idéalia Life Serum
2014. február 28.

Akkora hiper-szuper krémnek állították be, még jó, hogy nem dőltem be neki, és elsőre inkább mintákat kértem belőle... Se üde arcbőrt, se egységes arcszínt, se kipihent arcvonásokat, se összehúzott pórusokat nem kaptam tőle. Viszont az orrcimpámat csípte. Ennyit kaptam ettől a krémtől. Pedig nem vártam tőle sokat. Csak annyit, hogy legalább húzza össze a pórusaimat, és egy kicsit élénkebb arcszínt kapjak. Adtam neki 1 hetet, hogy meggyőzzön. De csak szétcsípte az orromat.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2014. február 28.

A legjobb fogkrém, amit valaha használtam! Talán egy kicsikét fehérít is. Az íze először fura volt, de hamar megszoktam/megszerettem. Remekül tisztít. Nem szárítja ki a szám. Szuperek az összetevői. Mi kell még?!? :D Eddig mindig váltogattam a fogkrémeket, de ő marad. ;)