Ancsika77

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. szeptember 1.

Nagyon nagyon vártam,hogy megjelenjen,végre sikerült tesztelni,kis mintát kaptam vásárlás mellé!Én titkon nagyon reménykedtem benne,hogy a Dior végre visszaadja a rajongóknak a régi Miss Dior Chérie vagy legábbis a 2012 edp vonalat,én óriási rajongója voltam ezeknek,azóta is izgatottan várom vissza őket.A 2017 - est is megvettem,szeretem,de nem sz igazi.Most felcsillant a remény,hogy talán most Ő!Sajnos aki a régi verziókat várja vissza,ez nem az lesz ismét.Első fújásra csalódott is voltam,de aztán kezdett kibontakozni,egyre jobban megtetszett!Nem tudom az orrom csal e,nekem első gondolatom Dior Addict?..Imádom az Addictot,örök szerelmem,úgyhogy nekem ez nem volt csalódás,aztán tovább gondolkozva rájöttem,hogy a sima Joy is bevillant.Összességében elég édes,nagyon púderes,irises vaníliás ,finom virágos illat,tetszik,bár én a Cherie vonalat vártam nagyon,helyette modernizált Addictnak érzem.Ennek is örülök,valószínű beszerzős lesz majd.Tartóssága szerintem nagyon jó,ágyneműmben,köntösömön napokig erősen érződött,nagyon jó érzés volt mikor megcsspkodta az orrom) Szép illat,igazi minőség,de továbbra is várom a 2012 es vonalat vissza!

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP
2021. június 4.

Nálam 5 csillagos!Eredeti Light blue+ virágok,kicsit talán édesebb,.Tartóssága nagyon jó,kis papírra fújva hoztam haza a D betűs parfümériából,napok óta illatozik az éjjeliszekrényemen,a kis papíron illatolva 5 napja sem sokat veszített az erejéből.Nagy üveggel beszerezve))Olvastam,hogy több országban már eladták az összeset,nehéz beszerezni!Érdemes beruházni rá,jó mínőség,a tartóssága az Intensehez hasonló.Szerintem nagyon jól sikerült.

Cacharel Eden EDP

Cacharel Eden EDP
2021. május 29.

Ez aztán a bombasztikus illat,kell hozzá befogadó képesség!))Imádom!Dzsungel,őserdő,édenkert,keserű és édes,meleg és hideg,ezek a szavak jutnak róla eszembe.Szerintem a modern kori reinkarnációja a Mugler Aurája!Eszméletlen különleges gyógynövényes zöld- virágos illatok.Jaaa és Kenzo Jungle rajongóknak nagyon tetszhet.Különleges illat,különleges személyeknek,különleges alkalmakra.Nagyra értékelem az egyediségét,a tartósságát,az erejét.Csak azt sajnálom,hogy nehéz beszerezni,bár a Douglasban most éppen elérhető,pénztárcabarát áron.Nekem örök kedvenc.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2021. május 29.

Ezt egyszerűen imádom!Vagy 15 éve is van már,hogy imádom,nem tudom megunni,nem tudok betelni vele.Finom frissítő,zamatos,ropogós kristálytiszta illat.Citrusok,vérnarancs,paradicsomlevél,vodka.Nagyon különleges kombináció,Nagyon tartós,tökéletes energizáló illat,forró napokra.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2021. május 29.

Általában kerülöm a nagyon édes illatokat,túl nehezek nekem,de a Si-t egyszerűen imádom,pedig ő is nagyon édes.Gyümölcsös -fás,aromás-fűszeres elegáns női illat,szerintem ő is beletartozik az időtálló nagy klasszikusok közé.A téli hónapokban nagy kedvenc.

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2021. május 29.

Isteni virágos-gyümölcsös,friss,nagyon elegáns,kifinomult nőies illat!Nagyon szeretem,emlékeztet másik nagy kedvenceimre,a Dior J’Adore-ra,a J’Adore Absolutra,és még a Chanel Chance eau Tendre-ra.Mindegyiket imádom,abszolút időtálló,nőies klasszikus illatok.

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2021. május 29.

Nekem olyan tündérkert illat.Friss,tiszta,ropogós,elegáns nőies illat,telis tele virágokkal,tényleg mennyei érzés viselni.Időtálló,klasszikus illat,megfizethető áron.Amihez hasonlítani tudnám,ha nem is pont az illatában,hanem az érzésben,amit nyújt,hasonló a Dkny Woman edp,Marc Jacobs Daisy Dream,Bvlgari Pour Femme,talán kicsit még a D&G Light blue,és Intensehez,amiket szintén mind imádok!Tartós,imádnivaló,elegáns fehér- virágos tündérillat.

Dior J’Adore Infinissime EDP

Dior J’Adore Infinissime EDP
2021. május 23.

Édes,tubarózsás J’adore.Eléggé elkanyarodott az eredeti J’Adore DNA- tól,de haloványan én azért érzem,hogy megbújuk benne az eredetii J’adore.Nagyon hasonló a Givenchy l’interdithez.De nekem az Infissimi jobban tetszik,mert annyira nem édes,mint a L’interdit.Nem a kedvenc J’adorom,de így is bőven 5 csillagos,mert nagyon jó minőségű,tartós parfüm.Eleinte nekem sem tetszett,de többszöri tesztelés után már elkezdett nagyon tetszeni.Neki időt kellett adni,de megérte.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2021. május 23.

Ahogy közeledik a nyár,egyre jobban vágyom ezeket a frissítő,citrusos aquás illlatokat.Egyik nagy kedvencem kb. évtizede az Acqua di Gioia.Igazi klasszikus,pezsdítő üde,megunhatatlan illat.Valahol olvastam,hogy Gigi Hadid egyik kedvence,))teljesen meg tudom érteni.Kiváló minőségi illat.

Dior J'Adore In Joy EDT

Dior J'Adore In Joy EDT
2021. május 23.

J’adore kattanásom van mostanában,így az összes létező flankerét ami elérhető itthoni parfümériákban,tesztelem.Egytől egyig mindegyik tetszik,csak a pénztárcám tart egyenlőre vissza attól,hogy mindegyiket beszerezzem))Az in Joyt megvettem,nekem nagyon betalált,könnyű,sós- gyümölcsös,fehér virágos kompzíció.Az elején a barack,sós jegyek dominálnak,aztán érkezik a frissító neroli,leszáradásaban felbukkan az eredeti j’adore Is.Rajtam tartós,pezsdítő,üdítő finomság,minőségi kompozíció.