ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babor Pollution Protect Ampulla

Babor Pollution Protect Ampulla
2019. október 27.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök! Alapvetően nagyon jó érzés volt a bőrömnek, amikor feltettem, valamivel puhább is lett tőle az ampulla használatakor. Mivel viszonylag sok szérum van benne, én egy ampullát kétszer is tudtam használni arcbőrre és nyakra. Mindig gyorsan beszívta a bőröm és utána kellemes puha tapintása lett. A wow hatás ugyan elmaradt, de jó érzés volt használni. Egy kis idő elteltével nem hiányzik, gyanítom, hogy magamtól nem fogom megvenni. Már csak azért sem - és itt jön az óriási negatívum -, mert a csomagolás silány minősége teljesen elveszi az élvezeti értékét a terméknek. Valahányszor kinyitottam egy ampullát, jó eséllyel tört szilánkosra az üveg, amit aztán győztem kihalászni a szérumból. Sajnos nem egyszer előfordult az is, hogy az arcomat karcolta az üvegszilánk. Próbáltam többféleképp kinyitni őket, de sehogy nem találtam a tökéletes módszert. Egy ilyen exkluzív és drága termék esetében nem lenne szabad így piacra dobni azt. Ha ezen változtatnak a tesztelések eredménye után, akkor már megérte, de addig sajnos rossz szájízzel gondolok a szérumra.

Haruharu Wonder Black Rice Serum

Haruharu Wonder Black Rice Serum
2019. április 13.

Ahogy megjelent a piacon, lecsaptam rá. Nagyon szép összetevői vannak, nem rossz használni, de hosszútávon valahogy mégsem nyúlok érte szívesen. Nem csinál semmi rosszat, mégis, kevésbé szeretem használni. Egy picit erősebb illata van, de az szerintem nem vészes. Szerintem eladom, hátha másnak jobban bejön.

Isana Hair Professional Sampon Pure Locken

Isana Hair Professional Sampon Pure Locken
2019. április 6.

Nincs vele óriási bajom, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy. Balzsam mindenképp kell utána, mert egyébként kellemetlen tapintása marad a hajnak. Mondjuk szerencsére nem zsírosít.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2019. április 6.

Nagy melegben ez a tökéletes krém. Felkenéskor hűsít, könnyen beszívódik és lágy tapintású lesz tőle az arcbőröm. Alig várom a nyarat, hogy újra használni tudjam!

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream
2019. április 6.

Az új kedvenc krémem. Tökéletes gélkrém állaga van, felkenve nagyon kellemes. Általában egyből beszippantja a bőröm, nagyon szeretem használni. Szeretem, hogy tudom csupa jó dolgot viszek fel a bőrömre.

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask
2018. július 30.

Könnyű géles krém, ami egy picit ragad felkenés után, de pár perc alatt teljesen beszívódik. Nagyon sokáig elég ez a kiadás, mert nem kell belőle sok ahhoz, hogy megfelelően hidratáljon. Télen persze nekem is kellett fölé valami más is, de nyáron bőven elég csak ez a krém.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 31.
(!)

Szuper kis termék. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. Már régóta majdnem minden arcápolóm koreai, és nem tudtam elképzelni, hogy egy nyugati márka felérhet azokkal a termékekkel. De mégis! Az összetevői szépek, a hatása állati jó a bőrre. Először rendesen meg is lepődtem, hogy milyen puha lett az arcom másnapra. Imádom a könnyű géles állagát is. Az első hetekben éreztem, hogy az egy pumpálásnyit csak úgy beszippantotta az arcom, most már azt érzem, hogy jobban hidratált, mert kell egy kis idő, hogy beszívja. Amíg be nem szívja a bőröm, addig egy picit ragacsos, de ez hamar elmúlik, egyáltalán nem zavaró. Nagyon sokáig elég egy üveg, mert egyszerre csak egy pumpálásnyit használok, napi kétszeri használat mellett is nagyon sokáig elég lesz. Hálás vagyok a trnd-nek, hogy volt lehetőségem kipróbálni, nagyon jót tettek velem :)

Sierra Bees Tinted Lip Shimmer

Sierra Bees Tinted Lip Shimmer
2018. március 14.

Mauve: egész jó színe van és a hidratáló hatása sem rossz. Nem fog hiányozni ha elfogy, de azért elhasználom.
Red: ennek viszont nagyon nem csak piros színe van, van benne valami aranyos csillogás, ami elképesztő giccsessé teszi a színt. Esküszöm ennek még a hidratáló hatása sem olyan jó. Ráadásul nem lehet vékonyan felvinni, mert "folyik". Ezt is elhasználom szép lassan, de csak azért, mert nem akarom kidobni.

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2018. március 14.

Hát ez pillanatok alatt elfogyott. Lehet, hogy túl sokat használtam egyszerre és pont ezért nem is tetszett annyira. Én nehéznek éreztem a bőrömön, másnapra jól bezsírosodott tőle, de ettől függetlenül hamar beszívódott és nagyon jó érzés volt az arcomon. Amilyen kettős a hatása, olyan kettős érzéseim vannak nekem is. Nem igazán zsíros bőrre találták ezt ki, szóval nem csodálkozom, hogy nekem nem vált be, de ki kellett próbálnom :)

Clio Kill Brow Tinted Tattoo

Clio Kill Brow Tinted Tattoo
2018. március 14.

Ezt a terméket folyton változtatják, a filces feje formájában jelenleg leginkább egy szövegkiemelőhöz hasonlít. Létezik csak filces változat is, a spirálos vége nélkül.
Nekem nagyon bevált a dolog. Elvileg úgy kéne használni, hogy a filces felével megadjuk az alapot és azt ígéri, hogy az pár napig ott is marad, majd a spirálos végével színezzük és töltjük ki. Nekem a spirálos fele nem jött be, nehezen tudom kezelni a mennyiséget, van, hogy egyszerre nagyon sok kerül a szemöldökömre, az felér egy katasztrófával. A filces fele viszont remekül használható. A döntött végének köszönhetően (szövegkiemelő forma) könnyű vele formát rajzolni és színezni. A színe ugyan nem marad ott napokig, csak valami utóérzés marad utána, szóval én használom minden nap, és minden nap nagyon szeretem. Sokáig elég, én már több, mint fél éve használom és még mindig nem úgy tűnik, mint ami ki akar fogyni. Azért biztos ami biztos már újrarendeltem, csak a filces változatot, nehogy egyik nap szép szemöldök nélkül maradjak.