ancus83

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP
2021. február 11.

Annyira borsos, annyira jó!! Nekem tuti ez lesz az új tavaszi-nyári illatom. A papírcsíkon egy hete érződik az illata, szerintem a tartóssággal sem lesz gond. Valamire nagyon hasonlít.. 🤔 Rózsabors, rózsa két kedvencem, ezt az illatot nekem találták ki! 🙈 Remélem nem lesz tucatillat..

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2018. október 6.

Amikor először megszagoltam, nagyon nagyon nem tetszett...aztán mintát kaptam belőle, és annyira megszerettem, hogy rendeltem belőle nagyobb kiszerelèst. Szeretem a nehezebb, de nem édes illatokat. Nekem a Bvlgari Jasmin Noir jut eszembe ròla, ez is olyan testes, füstös illat.Páromnak viszont hányingere 😁 van ettől..neki a Chloe Nomade tetszik rajtam..ami viszont nekem kicsit férfias illat...

Guerlain Black Perfecto by La Petite Robe Noire EDT Florale

Guerlain Black Perfecto by La Petite Robe Noire EDT Florale
2018. október 6.

Csillagos ötös, nem tucat illat. Nem vagyok "illat szakértő" 😁, nem cukorka illat, ez tetszik benne. Kihez illik? Ahogy én elképzelem: sötét haj, fekete ruha, bőrdzseki, vörös rúzs, olyan nő akire mindenki felfigyel, sugárzik.😊 Tartós is.

Forcapil Hair Activ Tabletta

Forcapil Hair Activ Tabletta
2018. augusztus 10.

Két hete szedem, szülés szoptatás után vagyok, iszonyatosan hullik, illetve hullott a hajam :) , már most sokkal jobb a helyzet!És csak ez az újdonság amit mostanság szedek, tehát ennek tudom be, hogy már most kevesebb hajam hullik. :) Nekem úgy néz ki megérte!Ja és a körmeim is fényesebbek és a bőröm is szebb lett tőle!

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2017. november 30.

A napokban szaglasztam meg eloszor..es utoljara.. Egy semmilyen illat szamomra..

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2017. október 14.

Tegnap volt lehetosegem eloszor megszagolni. Elolvastam elotte minden velemenyt, amit itt irtak rola. Imadom imadom, akarom, akarom!!! Van tobbfele parfumom, es ez lesz a kovetkezo ez mar biztos!! Nekem erot sugall, szexi. Parom is megszagolta es ugyanezen a velemenyen van!! Nem cukorka, nem edes ( szerencsere) nem tucat.. Szoval en orulok, hogy sok mindenkinek nem tetszik :) ..legalabb nem lesz olyan, mint a Coco Mad. (egyebkent az is utos!!) mindenki azzal van befujva...

Alverde Highlighter Szemceruza

Alverde Highlighter Szemceruza
2016. október 17.

Igazából én a szám színezésére használom, mert imádom a természetes színeket. Aztán jöhet egy kis ajakbalzsam, szerintem nagyon jó kis cucc ez :)

Dermaroller 1,5 mm

Dermaroller 1,5 mm
2016. október 17.

Minden évben csinálok egy kúrát itthon az arcomon (6 hétig, hetente egy alkalommal) a bőröm évről-évre szebb! A fájdalom személy szerint nem érdekel, az eredményre koncentrálok csak, úgyhogy nagyon is megéri a szenvedést! :)

Naturissimo Alga Spa Maszk (régi)

Naturissimo Alga Spa Maszk (régi)
2016. október 17.

Heti egyszer használom. alapfelszerelés nálam. Szépen kisimítja a bőrömet, utána jöhet a görögszénás éjszakai krém. Reggelre nem marad más, mint kipihent arcbőr :)

Schwarzkopf Essensity Hajfesték

Schwarzkopf Essensity Hajfesték
2016. október 17.

Múlt héten festette be ilyen hajfestékkel a fodrászom a hajamat (6-os színnel). Én elégedett vagyok vele. Nem csípett, és nagyon jó, hogy semmi illata sincsen! Az eredmény fényes puha haj!