anda1213

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois Palette Les Nudes

Bourjois Palette Les Nudes
2018. szeptember 27.

Jó kis paletta. Akciósan jutottam hozzá így teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha teljes árba jutottam volna hozzá lehet nem álltam volna így hozzá. De a hétköznapokra, ha egyszerű gyors sminket akarok tökéletes.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. szeptember 22.

Nem rossz púder, de nem is vagy úgy elájulva tőle. De csinálja a dolgát.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. július 19.

Sok festéket vesz fel és nekem nagyon összetapasztja a pilláimat. :O

Lush Pop in the Bath Habfürdő

Lush Pop in the Bath Habfürdő
2017. július 4.

Most használtam a habfürdőt. Kb a felét használtam el, de így is intenzív illata volt és ráadásul végre volt hab is a kádba. Nem úgy mint a mostani habfürdőknél. Picit ezzel vissza kaptam a gyerekkori nagy Habfürdőzéseket amit egy ideje már hiányoltam. :)

Lush I Love Juicy Sampon

Lush I Love Juicy Sampon
2017. július 4.

Most először próbáltam ki, de elsőre bele estem és remélem nem fog változni a véleményem róla. :)100 ml vettem és kb úgy gondoltam elég lesz 4 alkalomra kb. De alig kellett belőle és már is habzott. :) Meglepődtem mennyiből megtudtam mosni a hajam. Semmi pakolást nem használtam mellé és így is tetszik a végeredmény egyenlőre. Az illata meg egyszerűen isteni. <3 Azóta is a hajamat szagolgatom. :)

Biobaza Honey Kiss Természetes Dezodor

Biobaza Honey Kiss Természetes Dezodor
2017. február 5.

Akciósan vettem a Dm és gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bevált, szerintem újra veszem ha a mostani elfog fogyni. :)

Playboy Play It Wild Parfümdezodor

Playboy Play It Wild Parfümdezodor
2017. február 5.

Szeretem az illatát, de nem olyan tartós. Csak ennyi a problémám. Pedig szeretem nagyon az illatát.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2017. február 5.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem hagy zsíros érzést. Egy kis időt hagyok neki és teljesen felszívódik. A hideg időszakban végig használtam és nem volt úgy kiszáradva a bőröm mint általában ilyenkor szokott. Hidratáló krém alá használom. Sok száraz bőre való krémet kipróbáltam, de csak nyáron tudom elhasználni, mert ilyenkor csípi az arcomat. De ez az olaj szerencsére nem irritálja.
Véletlenül jutottam hozzá. Kellet a pont a Dm LifeBook-hoz és akkor 5x pontot adtak az Alverde termékekre és így eset a választásom erre. :) De ha elfogy akkor tuti újra vesztem. :)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2017. január 3.

Imádom ezt a sampont. A fodrászom is megjegyezte, hogy nincs úgy visszatörve a hajam amióta ezt használom. Hajnövesztésre ajánlotta. Ha még nem is nő annyira a hajam tőle. De akkor is egészségesebbnek tűnik és nem vasalom kevesebbet a hajam.

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Styler

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Styler
2016. augusztus 8.

Könnyű vele a szemöldöki formázás mióta meg vettem csak ezt az ecsetet használom. :)